Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
rafal08 #5718279 17/01/2013 19:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Tu jest niezły kabaret
http://showup.tv/suka12

Bonus: Unibet
rafal08 #5718351 17/01/2013 20:21
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
no co, dobra suka laugh

ivo #5719972 18/01/2013 17:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by ivo
Tu jest niezły kabaret
http://showup.tv/suka12


kiedyś się ogłaszała, że normalnie w domu przyjmuje dziwka laugh

Kretol #5720091 18/01/2013 20:42
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
ja pie.dole co za temat laugh

właśnie czegos takiego jeszcze mi tu brakowało laugh

rafal08 #5720112 18/01/2013 20:55
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
cieszymy się, że Ci się podoba grin

mat2000 #5720126 18/01/2013 21:21
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by mat2000
ja pie.dole co za temat laugh

właśnie czegos takiego jeszcze mi tu brakowało laugh


Zaloz temat: "Regularny seks z partnerka po bozemu (tylko dla "misjonarzy" lubiacych ciemnosci)" i bedziesz brylowal.


ssaczu #5720146 18/01/2013 21:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by mat2000
ja pie.dole co za temat laugh

właśnie czegos takiego jeszcze mi tu brakowało laugh


Zaloz temat: "Regularny seks z partnerka po bozemu (tylko dla "misjonarzy" lubiacych ciemnosci)" i bedziesz brylowal.
Ze skrajności w skrajność:)
tylko te kamerki, gdzie tu jest cokolwiek fajnego?
te kretynki które tam siedzą?
widziałem co prawda tą jedną z linku powyżej, i jak mniemam to najlepszy z tych pasztetów które tam można znaleźć?
bez przesady, forma "rozrywki" dla prawdziwych desparatów?
czy komuś sprawia przyjemnośc obcowanie w takiej formie i w dodatku z takimi "mózgownicami"?

no chyba, że ci ogladajacy to sami ynteligenci i gdzies muszą "wyrównać" poziom laugh
kurwa, litości, jakim trzeba być nieudacznikiem, żeby chcieć to ogladać grin

Biszop #5720154 18/01/2013 21:53
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by mat2000
ja pie.dole co za temat laugh

właśnie czegos takiego jeszcze mi tu brakowało laugh


Zaloz temat: "Regularny seks z partnerka po bozemu (tylko dla "misjonarzy" lubiacych ciemnosci)" i bedziesz brylowal.
Ze skrajności w skrajność:)
tylko te kamerki, gdzie tu jest cokolwiek fajnego?
te kretynki które tam siedzą?
widziałem co prawda tą jedną z linku powyżej, i jak mniemam to najlepszy z tych pasztetów które tam można znaleźć?
bez przesady, forma "rozrywki" dla prawdziwych desparatów?czy komuś sprawia przyjemnośc obcowanie w takiej formie i w dodatku z takimi "mózgownicami"?

no chyba, że ci ogladajacy to sami ynteligenci i gdzies muszą "wyrównać" poziom laugh
kurwa, litości, jakim trzeba być nieudacznikiem, żeby chcieć to ogladać grin

dokładnie tak samo uważam ale każdego indywidualna sprawa smile

ssaczu #5720158 18/01/2013 21:57
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by mat2000
ja pie.dole co za temat laugh

właśnie czegos takiego jeszcze mi tu brakowało laugh


Zaloz temat: "Regularny seks z partnerka po bozemu (tylko dla "misjonarzy" lubiacych ciemnosci)" i bedziesz brylowal.

Co kto lubi..
Z drugiej strony gdybym chciał wartościować, to.. hmm grin

mat2000 #5720159 18/01/2013 21:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Nie trzeba silić się na oceny, pierwsza i ostatnia myśl jest w poście Biszopa wink

rafal08 #5720204 18/01/2013 23:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Desperacja to moim zdaniem isc do burdelu i placic za seks.


lupus #5720215 19/01/2013 00:05
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Originally Posted by lupus
Desperacja to moim zdaniem isc do burdelu i placic za seks.


na ten temat mogłby coś napisać ultra

lupus #5720316 19/01/2013 01:14
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by lupus
Desperacja to moim zdaniem isc do burdelu i placic za seks.
A normalnie poza burdelem od narzeczonej,żony czy kochanki można go mieć za darmo? No bo ja myślę że jako nastolatek można se dziewczyny na uśmiech po dupczyć ale po 20 roku życia to się tylko płaci. Z tym że w burdelu w formie banknotów a inaczej w formie prezentów, upominków i innych korzyści materialnych. Jak nie masz kasy to możesz sobie tylko w te kamerki popatrzeć bo na miłość to się nawet te co wyglądają jak Ribery nie nabiorą. Nawet na disco wyrywając jakąś panienę trzeba nie dość że wydać majątek na drinki to jeszcze taksówkę, hotel itp. No bo do domu wlec to sami desperaci mogą których albo ojciec były bokser odwiedzi albo koksiarz narzeczony albo złodzieje przyjdą. Z żoną za darmo z miłości masz seks? No to już jest desperacja bo to najdroższe współżycie na świecie czysty sponsoring na dodatek żonaci to 70-80% klientów burdelów. Z dziewczyną za darmo seks? A z którą bo piwo,drinki, dyskoteka, wczasy, walentynki sratynki, dzień kobiet, gwiazdki, teatry, koncerty, galerie handlowe, zakupy, aquaparki, kwiatki sratki , wożenie za friko samochodem(no chyba że ktoś leje do baku za darmo), imieniny, urodziny to pewnie za darmo jest. I pewnie ona za to wszytko zapłaci szkoda tylko że twoimi pieniędzmi.
Kiedyś z kumplami sobie jaja robiliśmy i przysiadaliśmy się do nieznajomych lasek i żartowaliśmy żeby nam po piwie postawiły. Jak myślisz ile postawiło? 0. Bo one nie są takie głupie żeby pieniądze wydawać. A ilu facetów by postawiło piwo tym laskom 4 na 5?. Mój kumpel jak żona mu mówi w barze żeby się drinka napiła to odpowiada: "A w pośredniaku byłaś? Nie? To masz tutaj lane piwo."
Darmowe bung-bunga dla facetów nie istnieje.

rafal08 #5720336 19/01/2013 01:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
ultra pozamiatał!
jak się podliczy to w burdelu wychodzi najtaniej, najuczciwiej i z ... największym uczuciem.

dewoj #5720362 19/01/2013 01:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by dewoj
ultra pozamiatał!
jak się podliczy to w burdelu wychodzi najtaniej, najuczciwiej i z ... największym uczuciem.


dokładnie piwo

rafal08 #5720544 19/01/2013 03:38
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Ale czy najbezpieczniej? Jak taka dziwka przyjmuje dziennie tuzin kutasow?

Choc poznajac jakas dupe w klubie/dyskotece chetna na dupeczenie tez mozna sie spodziewac ze sporo juz przyjela.

No coz Panowie, przesrane mamy. Rosyjka ruletka przez cale zycie laugh


rafal08 #5720681 19/01/2013 04:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Teraz przynajmniej wiadomo kto zeby zaruchac musi isc do burdelu, bo w innym wypadku wstrzemięźliwość wink

rafal08 #5720684 19/01/2013 04:46
Dołączył: Dec 2012
Posty: 44
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 44
Czyli wychodzi że kamerki lepsze od żon i burdelu bo sie przynajmniej syfa nie złapie laugh

bet2013 #5720685 19/01/2013 04:48
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483

mez #5720709 19/01/2013 05:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1