|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
miec taka przewage i ja roztrwonic to tylko amatorzy potrafią a z Polską to inaczej było... pękają w decydującym momęcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
To Polacy z Węgrami , taaak ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
miec taka przewage i ja roztrwonic to tylko amatorzy potrafią a z Polską to inaczej było... pękają w decydującym momęcie. grunt to opierać argumenty na 2 spotkaniach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108 |
jestem zaskoczony ze nas nie wyjebali Brawo dla Słoweńców i Serbów, że nie zwałkowali. Jakby zamiast tych bałkańskich ekip były np. blondasy ze skandynawii, to wał byłby na 100% i to bez zbędnego aktorzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
Z wegrami wygramy, oby dobry kurs był
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
ciekawe jaki wariat wybira Wegrzy ;] zaraz beda mieli jasna sytuacje ;] ja mam nadzieje ze nie chcieli grac z Serbia i dlatego taki odjazd teraz niech odpuszczaja  poszło odziwo za 15€ po 26 na marathonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
miec taka przewage i ja roztrwonic to tylko amatorzy potrafią a z Polską to inaczej było... pękają w decydującym momęcie. grunt to opierać argumenty na 2 spotkaniach  a co mnie obchodzą inne spotkania ? mam analizować 2 lata wstecz... mówie o tym co się dzieje na tych mistrzostwach w końcu przez to mają 3 a nie 1 miejsce, nie obczodzi mnie jak bedą grać po mistrzostwach ani jak grali przed, być może fakt iż są to MŚ ich przerażają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
ciekawe jaki wariat wybira Wegrzy ;] zaraz beda mieli jasna sytuacje ;] ja mam nadzieje ze nie chcieli grac z Serbia i dlatego taki odjazd teraz niech odpuszczaja  poszło odziwo za 15€ po 26 na marathonie 15 euro po 26 *
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82 |
wegry tego nie wtopia ... graja z nami na obecna chwile ,mecz na styku , mase sparingow zakonczylismy z nimi na styk ..remisy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
teraz w szatni Wegrzy beda wybierac z kim grac... mi sie wydaje ze lepiej zagrac ze Slowenia, jak wygraja to majak kogos z pary Rosja-Brazylia.. lepsze to niz trafic na Dunczykow ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
ciekawe jaki wariat wybira Wegrzy ;] zaraz beda mieli jasna sytuacje ;] myślę że bedzie im pasować wariant gry z nami bo zawsze im sie z Polakami dobrze grało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
ciekawe jaki wariat wybira Wegrzy ;] zaraz beda mieli jasna sytuacje ;] myślę że bedzie im pasować wariant gry z nami bo zawsze im sie z Polakami dobrze grało ale trzeba patrzec dalej... jak z nami wygraja to maja Dunczykow i po zawodach.. wiec lepiej zagrac w kolejnej fazie z kims z pary Rosja Brazylia niz z Dunczykami. Zawsze wieksze szanse o walke o pudlo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82 |
nie wierze ze odpuszcza ..2 polowe i wtopia 7 bramkami 2 polowke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
nie wierze ze odpuszcza ..2 polowe i wtopia 7 bramkami 2 polowke zalezy co ustala ... wszystko zalezy od nich. Sami sobie dalsza droge wybiora ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
nie wierze ze odpuszcza ..2 polowe i wtopia 7 bramkami 2 polowke zalezy co ustala ... wszystko zalezy od nich. Sami sobie dalsza droge wybiora ;] nie no bez jaj ... od pocatku meczu to jeszcze mozna by bylo liczycna cud ale nie teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
nie wierze ze odpuszcza ..2 polowe i wtopia 7 bramkami 2 polowke zalezy co ustala ... wszystko zalezy od nich. Sami sobie dalsza droge wybiora ;] Z drugiej strony jakby planowali jakieś przekrety na drugą połowe w zależnosci od wyników to by nie wygrywali pierwszej róznica 6 bramek. Na moje wygraja z Algieria i czekaja na Polaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
ciekawe jaki wariat wybira Wegrzy ;] zaraz beda mieli jasna sytuacje ;] myślę że bedzie im pasować wariant gry z nami bo zawsze im sie z Polakami dobrze grało ale trzeba patrzec dalej... jak z nami wygraja to maja Dunczykow i po zawodach.. wiec lepiej zagrac w kolejnej fazie z kims z pary Rosja Brazylia niz z Dunczykami. Zawsze wieksze szanse o walke o pudlo. i jeszcze jaki bonus moga sobie zrobic bo kursy na Algerie piekne hehe
|
|
|
Link skopiowany do schowka