|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Tak rzeczywiście ostatnio wprowadzili dużo zmian w swoim serwisie jakby mieli poważne problemy finansowe...
Mają też promocję na mecz SPA - POR. Należy wytypować strzelca 1 bramki. Maksymalna stawka 5EUR, jeżeli nietrafiony zakład to zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
juz grubo ponad rok gram w GB i trzeba przyznać, ze lubiłem tego buka, ale ostatni pomysł z opłatami za wypałaty mnie "zastrzelił" czy może mi ktoś polecić buka o podobnej dużej ofercie tenisowej, a jeśli chodzi o soccer interesują mnie w szczególności: - Norwegia: 1, 2 i 3 liga - Szkocja: 1-4 ligi - Holandia: 2 liga
odpada takie dziadostwo jak Expekt, Unibet i B&W.
z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200 |
Witam!!Panowie jak to jest przy wpłacie VISA ELECTRON??Napisane jest, że wypłata jest mozliwa tylko do wysokości kwoty wpłaconej przez ta karte.Czy to oznacza, że przykładowo jak wpłace 100 PLN to wypłacić bede mógł tylko 100 PLN??czy tylko przy pierwszej wypłacie a pozniej ile chce??Czy po prostu olać wypłate na VISA i od razu przelać do MB??A w ogóle to co to za numery z prowizją od wypłat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 13 |
wytlumaczy mi ktos jak gra sie live betting w gamebookers bo wlasnie stalem sie nowym uzyktkownikiem a wczesniej gralem w unibet i tam to jakos latwiej wygladalaoszczegolnie chodzimi np o reserve odd , bet, your open bets???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
ponawiam pytanie na temat zakladow live i dodaje nowe zapytanie na temat zakladow P2P prosze o wytlumaczenie chociaz pobiezne.prosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał TyperProfesjonalista: [qb]wytlumaczy mi ktos jak gra sie live betting w gamebookers bo wlasnie stalem sie nowym uzyktkownikiem a wczesniej gralem w unibet i tam to jakos latwiej wygladalaoszczegolnie chodzimi np o reserve odd , bet, your open bets???[/qb] grasz normalnie wybierasz opcje livebetting i tam masz kursy.Co do reserve odd to jest opcja dotyczaca tego ze sobier rezerwujesz po jakim kursie(jaki ciebie zadawala) zagrasz zaklad,jesli sie pojawi to automatycznie zostanie zagrany,jesli sobie go ustawisz.Your open bets pokazuje twoje zaklady dotyczace danego live ktore juz zagrales.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał Loca15: [qb]ponawiam pytanie na temat zakladow live i dodaje nowe zapytanie na temat zakladow P2P prosze o wytlumaczenie chociaz pobiezne.prosze[/qb] P2P to sa zaklady pomiedzy uzytkownikami.Czyli mozesz byc bukiem i wystawiac swoje kursy.Pozdrawiam.Live masz wyzej opisany
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Oryginalnie wysłał cyzo: [qb]Witam!!Panowie jak to jest przy wpłacie VISA ELECTRON??Napisane jest, że wypłata jest mozliwa tylko do wysokości kwoty wpłaconej przez ta karte.Czy to oznacza, że przykładowo jak wpłace 100 PLN to wypłacić bede mógł tylko 100 PLN??czy tylko przy pierwszej wypłacie a pozniej ile chce??Czy po prostu olać wypłate na VISA i od razu przelać do MB??A w ogóle to co to za numery z prowizją od wypłat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] jeszcze tydzien temu bylo tak ze na karte mozesz wyplacic tylko tyle ile nia wplaciles, teraz juz jest tak ze mozesz wyplacic ile chcesz. na MB nie ma ograniczen wplat i wyplat. Prowizja za wyplate powinna byc w przyszlym tygodniu obnizona do 50 centow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
Mam pytanie dotyczace handicapow azjatyckiech: Spain v Portugal 0 : 1/4 Spain v Portugal 0:0
Spain v Portugal 0:1/2 Spain v Portugal 1/4 : 0
Switzerland v France 1 1/4 : 0
Switzerland v France 1/2:0 Switzerland v France 1:0
o co w nich chodzi czym se od siebie roznai????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał Loca15: [qb]Mam pytanie dotyczace handicapow azjatyckiech: Spain v Portugal 0 : 1/4 Spain v Portugal 0:0
Spain v Portugal 0:1/2 Spain v Portugal 1/4 : 0
Switzerland v France 1 1/4 : 0
Switzerland v France 1/2:0 Switzerland v France 1:0
o co w nich chodzi czym se od siebie roznai????[/qb] przed chwila sobie czytalem: http://www.mecz.com/index.php?dzial=asian
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
czy ktos zna jeszcze jakiegos buka, ktory oprocz oferowania wlasnych kursow, umozliwa zaklady p2p? tak jak GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Probowalem zachowac w my data w GB nr konta i SWIFT banku. Jest to Inteligo. Po nacisnieciu submit jest komunikat, ze dane zostaly zmienione ale jak znowu wejde w my data to nr konta i SWIFT-a nie ma. Co z tym zrobic?
A moze nr konta podaje sie tylko przy wyplacie kasy i nie jest on zapamietywany?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
moze jest przechowywane, tylko ci nie pokazuje. mozesz sprobowac wejsc na withdrawal i zobaczyc czy tam jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał maycj: [qb]moze jest przechowywane, tylko ci nie pokazuje. mozesz sprobowac wejsc na withdrawal i zobaczyc czy tam jest.[/qb] Wchodzilem i nie ma. Jak wpisuje SWIFT BPKOplPW i nr konta w my data to da sie potwierdzic. W withdrawal da sie wyswietlic nazwe banku (czyli chyba SWIFT poprawny?) ale pojawia sie komunikat, ze SWIFT jest zly. I do tego nie moge kasy wyplacic na karte. Nie wiem dlaczego? W tym miesiacu wplacilem karta kilkadziesiat euro. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
z karta niestety jest problem od piatku. nasz payment processor zawalil i niestety nie bedzie mozna wyplacic na karte wczesniej niz w poniedzialek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36 |
maycj
Ze stronki GB:
"A bet you cannot lose!
gamebookers are offering all customers a guaranteed no lose bet! We have been swept away with football fever this summer and are offering a free 5 euro first goal scorer bet on the Portugal v Spain match this Sunday.
Both teams love to play attacking football and with players such as Pauleta, Figo, Raul and Morientes on the pitch, this will surely be a game full of goals, but can you predict who will score the first one?
This great offer is unbeatable and is open to all gamebookers users, new or old! Just place a bet up to the value of 5 euros on who will score the first goal and if your bet loses, we will simply refund the money back into your gamebookers account. If your bet wins, you win. If it loses, you DON’T!*
*One losing first goal scorer bet per user. Singles only.
All our rules apply."
w tym zakładzie chodzi o to, który gracz strzeli pierwszego gola?
'first goal scorer'
A może to podstęp GB i nie będzie zwrotów za strzelców i GB wykręci się pisząc, że w zakładzie chodziło o zespół, który strzeli pierwszy?
Mogli napisać wyraźnie, że chodzi o
first team to score etc.
maycj
Sprawdź dla nas jak jest z tym zakładem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
masz napisane... Oryginalnie wysłał USER911: *One losing first goal scorer bet per user. Singles only.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36 |
Oryginalnie wysłał maycj: [qb]masz napisane... Oryginalnie wysłał USER911: *One losing first goal scorer bet per user. Singles only. [/qb] Typowe GB;) Support GB napisał mi, że chodzi o zespół. Więc co ty na to? first goal scorer jak dla mnie to konkretny strzelec pierwszego gola, a service@gamebookers.com odpisali, że chodzi o zespół. Większoœć ludzi pewnie postawiła na jakiegoœ zawodnika, że strzeli. maycj reprezentujesz ta firmę, więc postaraj się trochę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
moze ty zle zinterpretowales to ci napisali, ale na pewno jest na first player.
osobiscie ci kase zwroce jesli nie jest!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
dlaczego raz dopisuje a raz nie dopisuje mi do konta kasy za "combo refund"?? toz to jawna kradziez! niby cympletki ale ziarnko do ziarnka... napisalbym maila ale nie chce mi sie meczyc z moja agielszczyzna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|