|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Posiadam okolo 300 zl na moneybookers. Wymienie sie na mbank. 100% pewnosci ze sprawdzonym uzytkownikiem. Kontakt: priv lub gg# 2317739
=-=-=-=-=-=-=- Udane wymiany : cHaBeR, DetoX, Dev, domin, dyrma, Haz$, Kinio, piotras (x4), qbasmuggy, vebnaster (x5) Oszusci : Gigi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Mam do wymany ponad 700zł na moneybookers. Wymiana na inteligo lub mbank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
mam 400 zł na moneybookers wymiana na konto mbank wpłacam jako drugi pewność 100% kontakt na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Moge sprzedac srodki z MoneyBookers. gg:(1283021) / posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
mam 400 zł na moneybookers wymiana na konto mbank wpłacam jako drugi pewność 100% kontakt na priv potrzebna szybka wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 158 |
mam srodki na MB wymiana na Inteligo
kontakt GG 8562211
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Posiadam okolo 1500zl na mb, chetnie wymienie sie na mBank, zainteresowanych zapraszam na priv lub gg 2927907, wiele udanych wymian za soba, nie pobieram zadnych prowizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
Sprzedam 215 zł z MB Płatne BPH/Inteligo
Już kilka tranzakcji na forum. Płace drugi (mozliwosc 2 rat)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Witam do sprzedania mam voucher 5 Euro do Eurosportwetten Niemiecki odpowiednik Sportingbetu. Wiecej info priv lub gg:4067932
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
mam 400 zł na moneybookers wymiana na konto mbank wpłacam jako drugi pewność 100% kontakt na priv potrzebna szybka wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> PONAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
dziala wam strona?mi jak na zlosc dzialala caly czas ateraz nie:/ w suport sportingbetu napisali mi ze jak wplace dzis do 18 to kasa bedzie jeszcze dzis na koncie jak nie to jutro:/Wplacal ktos moze w pozniejszych godzinach i dalo rade zaksiegowac?????
dzieki z gory:D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
mi nie działa teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Ech, najwyrazniej leca w kulki! Od rana nie naprawili, a niby to tak profesjonalna i zaufana firma...?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Ech, najwyrazniej leca w kulki! Od rana nie naprawili, a niby to tak profesjonalna i zaufana firma...?! wyluzuj... myślimy! poprostu mają jakiś problem... nie musisz od razu podważać ich profesjonalizmu i zaufania... nie mogę czytać takich postów, od razu mnie nerwica bierze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Ech, najwyrazniej leca w kulki! Od rana nie naprawili, a niby to tak profesjonalna i zaufana firma...?! odrazu sie poplacz.... mbank czasem tez ma problemy, pko mialo przedwczoraj, onet raz na miesiac wiec czemu mb ma ich nie miec? czy jeden dzien problemow technicznych podwaza ich wiarygodnosc? SZCZERZE WATPIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Tak, bo akurat dzis rano spodziewalem sie waznej wyplaty, a tak - trzeba czekac... Nie placze, emocje, ot co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
mbank mial wczoraj problemy przez okolo godzine nie dalo sie zalogowac wyskakiwal komunikat blad systemu ;] a dzis moneybookers padlo widze ;[ ech od 11 lezy gRrr a szkoda ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
mam takie pytanie wyslalem kase z betsafe na moneybookers czy to wystarczy czy moze jeszcze musze wyslac zadanie z moneybookers do betsafe? i ile trwa przelew z betsafe na moneybookers?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|