|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Sprzedam 215 zł z MB Płatne BPH/Inteligo
Już kilka tranzakcji na forum. Płace drugi (mozliwosc 2 rat) SYF SIE ROBI to nie jest "kupie sprzedam wymienie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750 |
mam pytanie w jakiej walucie najlepiej założyć konto w moneybookers???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Zakładasz w takiej jaka ci najbardziej odpowiada, nie ma na to reguły. Jednemu pasuje w złotówkach, a innemu w Euru lub w dolarach. ZObacz w jakiej walucie masz najczęściej konta u buków które obsługują moneyboker i sam podejmij decyzję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750 |
mam problem. podczas rejestracji wpisuję mój kod pocztowy 41-100 i daje dalej a wyskakujeproszę wprowadzić ważne dane kod pocztowy. Jak mam go wpisać żeby było dobrze???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
nie mogę wprowadzić danych banku, chodzi o mbank, postępuje według wskazówek, może chodzi o przeglądarke, używam firefoxa, wy też mieliście podobny problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam, mam 150 zł na MB, mogę te pieniądze przelać normalnie dla drugiej osoby, która ma konto w MB? I u niej też równo się pojawi 150 zł, czy coś MB sobie odliczy od przekazania pieniędzy dla drugiej osoby?
Drugie moje pytanie. Jak długo idzie wpłata na MB, jeżeli np. w poniedziałek o 11:00 zlecę wpłatę na ich konto.
Trzecie pytanie. Przelewam z banku mojego 150 zł to na MB równo znajdzie się 150 zł?
To takie moje pytanka, jeżeli ktoś zna odpowiedź to proszę o nią. Z góry dzięki
Pozdrawiam host
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
1. pobierają 1% od sumy do 2,1zł (u niego pojawi się ile wpłaciłeś czyli żeby dostał 150 musisz miec 151,50 na swoim koncie w MB 2. 2-5 dni roboczych 3. TAK pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
dzięki, czyli wpłacam 151,50 zl na MB, przelewam dla drugiej osoby cale 151,50 i u niej pojawia się całe 150 zł. Potem np. ta osoba wypłaca z MB do GB całe 150 zł i na GB także 150 zł pojawi się czy to kolejna prowizja wchodzi też?
Pozdrawiam host
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Mam kilka pytanek odnośnie moneybookers Jakie znaczenie ma generalnie wybrana waluta, bo w sumie nie wiem czy korzystniej w moim przypadku mieć konto w PLN czy Euro ( konta u buków mam w euro, i chciałbym sobie pod tym kĄtem mozliwie uprościć komunikacje). Mam dwa konta bankowe: mbank i Boś - ktoś sie orientuje czy przelew z Boś na MB jest wykonalny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
przelewasz do drugiej osoby 150zł ale płacisz za to 151,50 i tyle musisz miec na swoim koncie w MB, wpłaty do buka sa już bez prowizji ale akurat w przypadku GB oni mają dziwne przeliczniki więc nic nie wiadomo, nie mniej parę dni temu znajomy wpłacił do GB 150 zł i tyle miał na koncie w GB od razu, natomiast po dopisaniu bonusa miał... 299,14 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
@gryzonko - co to jest BOŚ? Bank Ochrony Środowiska? jeśli to zwykły bank to przelew oczywiście można zrobić bo MB ma polskie konto w BRE Banku, płaci się jak za zwykły przelew krajowy pomiędzy bankami jako walutę od kiedy mają polskie konto chyba lepiej mieć w PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
nirtz a jak to ma sie potem z przelewami do buków na konta w euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
generalnie problemow nie ma bo następuje automatyczne przewalutowanie na przykład w BAW i klonach albo mansion, jak masz w klasycznych bukach konta w euro to może jesdnak lepiej konto w euro? ja mam gdzie sie da w bukach konta w PLN i w MB też
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750 |
mam pytanie dzisiaj założyłem konto w mb oprócz rejestracji nie robiłem tam jeszcze nic. Chciałbym wypłacić kasę z gb na moje konto w mb czy musze coś jeszcze przed tym zrobić?? Np. zweryfikowac konto w banku czy coś??? Z góry dzieki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam, mam pytanko, czy jest możliwe, że jutro pieniążki dojdą na MB jeżeli dzisiaj zrealizowałem przelew o godzinie 10:36 ?
Pozdrawiam host
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750 |
mam pytanie rejestruję konto bankowe w moneybookers i rządają ode mnie NRB (Numer Rozliczeniowy Banku) wchodzę na stronę mbanku i pisze mi że nrb to 26 cyfrowy numer konta więc wpisuję do moneybookers i okazuje sie że jest miejsce tylko dla 8 liczb. Powiedzcie mi co ja mam tam wpisać???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
Witam, mam pytanko, czy jest możliwe, że jutro pieniążki dojdą na MB jeżeli dzisiaj zrealizowałem przelew o godzinie 10:36 ?
Pozdrawiam host prawdopodobnie jutro poznym popoludniem lub w srode rano
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28 |
Może ktoś podpowie
Mam znajomego który pracuje w Anglii i tam ma rachunek w banku. Założył konto na MB w funtach i w takiej walucie będą wpłaty ale rachunek który jest w BRE informuje że jest to konto w PLN. Czy przy wpłatach będzie podwójna wymiana tzn : wpada np 500 funtach zmiana na pln i znowu w funtach czy wpadnie tyle samo czyli w tym przypadku 500 Dzięki z a info
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|