|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
U mnie cashback byl na swoim miejscu juz wczoraj wieczorem wiec to chyba jakies indywidualne problemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Jak dułgo idzie wypłata z Gb poprzez monebookers na konto w inteligo. jakie jest najszybszy sposób wypłaty kasy z Gb na inteligo? z góry dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 13 |
Mam wielki problem!!! dzisiaj probowalem sie zalogowac i cos nie tak pykalo i nie chcialo mi wejsc po wtarzalem login kilka razy (jestem pewien ze dane i haslo byly prawidlowe) ale po kilku razach zablokowali mi konto!!!nie wiem co mam robic???wyslaelm maila ale czekam na odp kilka godzin!!i nic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
Oryginalnie wysłał Bógmacher: [qb]Jak dułgo idzie wypłata z Gb poprzez monebookers na konto w inteligo. jakie jest najszybszy sposób wypłaty kasy z Gb na inteligo? z góry dzieki[/qb] I jakie są tego koszty gb->mb->inteligo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122 |
od do prowizja 15$ < 1.50$ 10$ - 14.99$ 10% 5$ - 9.99$ 12,5% 1$ - 4.99$ 15% http://kantor.e-gold.com.pl/tabelaprow.php Oplaca sie wyplacac wieksze sumy. Ponad 100$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19 |
Witam, Ile trzeba czekac na odpowiedz odnosnie zlozonej reklamacji w GB? Zlozymel dzis ok poludnia i jeszcze nie ma zadnego odzewu :rolleyes: Pozdrawiam BENY
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
z usług kantora korzystałem już kilkakrotnie i raczej jestem zadowolony z ich usług ale na sumy powyżej 20$ czeka sie raczej długo bo właściciel robi przelewy z mbanku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
ponawiam pytanie: Mam wielki problem!!! dzisiaj probowalem sie zalogowac i cos nie tak pykalo i nie chcialo mi wejsc po wtarzalem login kilka razy (jestem pewien ze dane i haslo byly prawidlowe) ale po kilku razach zablokowali mi konto!!!nie wiem co mam robic???wyslaelm maila ale czekam na odp kilka godzin!!i nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122 |
Czasami haslo samo sie zmienia, uzyj przypominacza hasla a wysla ci to poprawne na maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał Loca15: [qb]ponawiam pytanie[/qb] wystarczy do nich napisac,podac swoj login i wyjasnic ze masz problem z zalogowaniem.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
haslo sie samo nie zmienia, Loca wyslil mi na priva username to moze ci bede mogl pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Jak sie wypłaca kase z GB? Bo weszłem w Withdraw i wpisałem sume i potwierdziłem wpisałem date urodzenia ale nr konta ani danych z moneybokers niechiał kasy zkonta tez mi nie odjeli jak to jest? jak wypłacic kase odnich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Dobra dokonałem wypłaty na MB (przynajmniej tak mi sie zdaje) kase mi odjeło z GB ale na MB jeszcze sie nie pojawiła jak dułgo to bedzie trwac?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
będzie to trwać tak długo aż niebędziesz miał u nich potwierdzonego konta.. w tej sprawie napisz najlepiej maila do supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Ok dokonałem wypłaty na MB, ale mam problem z przelaniem pieniedzy z MB na konto w banku. Dodałem konto nr rozliczeniowy i całe 26 cyfr (chyba tak jak powinno byc?)ale neiwiemo co chodzi tutaj: If you have already received a bank account verification code, please enter it here MOze mi ktos z tym pomóc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
Dokonałem wypłaty na visa elektron ale z Mb kasa znikła a z inteligo mi skazowąło 8.25 zł a jeszcze sie nie pojawiła prtzelana kasa z MB w inteligo. czy dobrze zrobiłem bo teraz nie wiem czy straciłem kase czy kasa dojedzie ale pózniej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
nie wiem czy dobrze zrobiłeś ale daj znać jeżeli kasa dojdzie bo jestem ciekawy jakie są koszty takiego przelewu z mb, bo chce też troche kasy wypłacić
(jeżeli ktoś chce kupić 55 euro moneybookers to zapraszam na priva)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka