Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#57277 21/06/2004 18:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
U mnie cashback byl na swoim miejscu juz wczoraj wieczorem wiec to chyba jakies indywidualne problemy.

Bonus: Unibet
#57278 21/06/2004 23:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Jak dułgo idzie wypłata z Gb poprzez monebookers na konto w inteligo. jakie jest najszybszy sposób wypłaty kasy z Gb na inteligo?
z góry dzieki

#57279 22/06/2004 02:45
Dołączył: Jun 2004
Posty: 13
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 13
Mam wielki problem!!! dzisiaj probowalem sie zalogowac i cos nie tak pykalo i nie chcialo mi wejsc po wtarzalem login kilka razy (jestem pewien ze dane i haslo byly prawidlowe) ale po kilku razach zablokowali mi konto!!!nie wiem co mam robic???wyslaelm maila ale czekam na odp kilka godzin!!i nic

#57280 22/06/2004 02:54
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
Quote
Oryginalnie wysłał Bógmacher:
[qb]Jak dułgo idzie wypłata z Gb poprzez monebookers na konto w inteligo. jakie jest najszybszy sposób wypłaty kasy z Gb na inteligo?
z góry dzieki[/qb]
I jakie są tego koszty gb->mb->inteligo ?

#57281 22/06/2004 03:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
Q
member
member
Q Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
od do prowizja
15$ < 1.50$
10$ - 14.99$ 10%
5$ - 9.99$ 12,5%
1$ - 4.99$ 15%

http://kantor.e-gold.com.pl/tabelaprow.php

Oplaca sie wyplacac wieksze sumy. Ponad 100$

#57282 22/06/2004 03:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
Witam,
Ile trzeba czekac na odpowiedz odnosnie zlozonej reklamacji w GB?
Zlozymel dzis ok poludnia i jeszcze nie ma zadnego odzewu :rolleyes:
Pozdrawiam
BENY

#57283 22/06/2004 03:54
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
Quote
Oryginalnie wysłał qaz1:
[qb]od do prowizja
15$ < 1.50$
10$ - 14.99$ 10%
5$ - 9.99$ 12,5%
1$ - 4.99$ 15%

http://kantor.e-gold.com.pl/tabelaprow.php

Oplaca sie wyplacac wieksze sumy. Ponad 100$[/qb]
z usług kantora korzystałem już kilkakrotnie i raczej jestem zadowolony z ich usług ale na sumy powyżej 20$ czeka sie raczej długo bo właściciel robi przelewy z mbanku

#57284 22/06/2004 14:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
ponawiam pytanie:
Mam wielki problem!!! dzisiaj probowalem sie zalogowac i cos nie tak pykalo i nie chcialo mi wejsc po wtarzalem login kilka razy (jestem pewien ze dane i haslo byly prawidlowe) ale po kilku razach zablokowali mi konto!!!nie wiem co mam robic???wyslaelm maila ale czekam na odp kilka godzin!!i nic

#57285 22/06/2004 16:05
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
ponawiam pytanie

#57286 22/06/2004 17:57
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
Q
member
member
Q Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
Czasami haslo samo sie zmienia, uzyj przypominacza hasla a wysla ci to poprawne na maila

#57287 22/06/2004 18:03
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Oryginalnie wysłał Loca15:
[qb]ponawiam pytanie[/qb]
wystarczy do nich napisac,podac swoj login i wyjasnic ze masz problem z zalogowaniem.Pozdrawiam

#57288 22/06/2004 18:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
haslo sie samo nie zmienia, Loca wyslil mi na priva username to moze ci bede mogl pomoc

#57289 23/06/2004 02:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Jak sie wypłaca kase z GB? Bo weszłem w Withdraw i wpisałem sume i potwierdziłem wpisałem date urodzenia ale nr konta ani danych z moneybokers niechiał kasy zkonta tez mi nie odjeli jak to jest? jak wypłacic kase odnich?

#57290 23/06/2004 03:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Dobra dokonałem wypłaty na MB (przynajmniej tak mi sie zdaje) kase mi odjeło z GB ale na MB jeszcze sie nie pojawiła jak dułgo to bedzie trwac?

#57291 23/06/2004 05:40
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
będzie to trwać tak długo aż niebędziesz miał u nich potwierdzonego konta.. w tej sprawie napisz najlepiej maila do supportu

#57292 23/06/2004 14:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Ok dokonałem wypłaty na MB, ale mam problem z przelaniem pieniedzy z MB na konto w banku. Dodałem konto nr rozliczeniowy i całe 26 cyfr (chyba tak jak powinno byc?)ale neiwiemo co chodzi tutaj:
If you have already received a bank account verification code, please enter it here
MOze mi ktos z tym pomóc

#57293 23/06/2004 14:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Dokonałem wypłaty na visa elektron ale z Mb kasa znikła a z inteligo mi skazowąło 8.25 zł a jeszcze sie nie pojawiła prtzelana kasa z MB w inteligo. czy dobrze zrobiłem bo teraz nie wiem czy straciłem kase czy kasa dojedzie ale pózniej

#57294 23/06/2004 17:14
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
nie wiem czy dobrze zrobiłeś ale daj znać jeżeli kasa dojdzie bo jestem ciekawy jakie są koszty takiego przelewu z mb, bo chce też troche kasy wypłacić

(jeżeli ktoś chce kupić 55 euro moneybookers to zapraszam na priva)

#57295 24/06/2004 01:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
--> Gamebookers.com [9]

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, betowiec, aker, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1