|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Tak w skali miesiąca. Owszem zawsze jest element ryzyka - możesz mieć miesiąc z 20% wypłacalności (zarobić grubo), możesz ze 120% (nie zarobić niczego). Średnio w długim okresie kształtuje się to zwykle na poziomie 70-80%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Oczywiście zdziwiony jestem taką możliwościa, ale tak z czystej ciekawości gdyby była taka sytuacja (w uproszczeniu): Stawiam 25000 zł na najpopularniejszy mecz w miesiącu, po kursie mniej więcej 2. I tak co miesiąc. Co 2 miesiąc statystycznie przegrywam u buka i inkasuje 40% od tych 25 000 zł. Średnio 5000 zł na miesiąc jest zysku - minus wszelkie koszty. Kontra do tego zakładu na betfair Teoretycznie, w uproszczeniu. Generalnie strata dla stacjonarnego buka, bo pewnie oddziela obrót punktów "na prowizji" od obrotu "od zysku".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
To raczej uproszczenie jak pisałeś, bo nie zapominaj że jedyny nie grasz w punkcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Aktualna lista punktów E-Toto wraz z godzinami otwarcia.
Białystok, Berlinga 10 lok 12 poniedziałek 12:00 - 18:00 wtorek - piątek 10:00 - 19:00 sobota 10:00 - 17:00 niedziela 10:00 - 16:00
Białystok, Białówny 2 lok. 1 poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - sobota 09:00 - 19:00 niedziela 10:00 - 16:00
Białystok, Bohaterów Monte Cassino 8 poniedziałek 10:00 - 22:00 wtorek - sobota 09:00 - 22:00 niedziela 14:00 - 22:00
Białystok, Upalna 1a lokal 12 poniedziałek 10:30 - 18:00 wtorek - piątek 09:30 - 19:30 sobota 09:30 - 18:30 niedziela 09:30 - 16:00
Gniezno, Rynek 11 poniedziałek 13:00 - 21:00 wtorek - piątek 13:00 - 22:00 sobota 12:00 - 22:00 niedziela 12:00 - 20:00
Głogów, Saturna paw 78 poniedziałek 12:00 - 23:00 wtorek - niedziela 09:00 - 23:00
Konstantynów Łódzki, Plac Kościuszki 2b poniedziałek 11:00 - 16:00 wtorek - piątek 11:00 - 19:00 sobota 09:00 - 17:00 niedziela 10:00 - 14:00
Kłodzko, Armii Krajowej 19 poniedziałek 10:00 - 18:00 wtorek - piątek 09:00 - 18:30 sobota 09:00 - 16:00 niedziela 09:00 - 15:00
Mielec, Dworcowa 4/34a poniedziałek 10:00 - 20:00 wtorek - piątek 10:00 - 22:00 sobota 09:00 - 22:00 niedziela 10:00 - 20:00
Nadarzyn, Al. Katowicka nr 62 lok C 160 poniedziałek - niedziela 09:00 - 17:00
Ozorków, Mielczarskiego 19 poniedziałek - sobota 10:00 - 18:00 niedziela 12:00 - 16:00
Poznań, os. Bolesława Śmiałego 3D poniedziałek 10:00 - 18:00 wtorek - piątek 09:00 - 19:00 sobota 09:00 - 16:00 niedziela 09:00 - 15:00
Poznań, Promienista 27a poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00 sobota 10:00 - 14:00
Poznań, Słowiańska 70B poniedziałek 10:00 - 20:00 wtorek - sobota 09:00 - 20:00 niedziela 10:00 - 20:00
Raszyn, Al. Krakowska 64 poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - sobota 09:00 - 19:00 niedziela 10:00 - 16:00
Sokółka, 1-go Maja nr 22 poniedziałek 12:00 - 18:00 wtorek - piątek 10:00 - 18:00 sobota - niedziela 10:00 - 15:00
Sosnowiec, Piłsudskiego 50/50 poniedziałek - niedziela 10:00 - 23:00
Tarnów, PCK 28A poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - piątek 10:00 - 19:15 sobota 10:00 - 16:00 niedziela 10:00 - 15:00
Tychy, Bielska 107 poniedziałek 10:00 - 21:00 wtorek - sobota 09:00 - 21:00 niedziela 10:00 - 19:00
Warszawa, Dickensa róg Grójeckiej paw. 8 poniedziałek - niedziela 10:00 - 23:00
Warszawa, Grochowska 204 paw.8 poniedziałek 10:00 - 19:00 wtorek - sobota 09:00 - 20:00 niedziela 10:00 - 19:00
Warszawa, Grochowska 257 lok 1 poniedziałek 10:00 - 21:00 wtorek - sobota 09:00 - 21:00 niedziela 10:00 - 18:00
Warszawa, Marymoncka 65 lok 1UZ poniedziałek 10:00 - 19:00 wtorek - sobota 09:00 - 20:00 niedziela 10:00 - 19:00
Warszawa, Marywilska 44 lok. A41 poniedziałek - niedziela 10:00 - 18:00
Warszawa, Puławska 266, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Strefa A Godziny otwarcia w czasie gonitw i otarcia toru.
Warszawa, Targowa 72 lok 22 poniedziałek 10:00 - 19:00 wtorek - sobota 09:00 - 20:00 niedziela 10:00 - 19:00
Warszawa, Wąwozowa 36 pawilon 5: poniedziałek 10:00 - 22:00 wtorek - niedziela 09:00 - 22:00
Warszawa, Wita Stwosza 49 poniedziałek 10:00 - 19:00 wtorek - sobota 09:00 - 19:00 niedziela 10:00 - 16:00
Wólka Kosowska, Nadrzeczna 5F, Lok G3 poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - sobota 09:00 - 19:00 niedziela 10:00 - 16:00
Wołomin, 1-go Maja 5A pawilon 9 poniedziałek 10:00 - 19:00 wtorek - sobota 09:00 - 20:00 niedziela 10:00 - 19:00
Ząbki, Orla 8 poniedziałek 10:00 - 19:00 wtorek - sobota 09:00 - 20:00 niedziela 10:00 - 19:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
A kiedy w Łodzi będzie pierwszy punkt E-Toto? Masz jakieś info?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
A kiedy w Łodzi będzie pierwszy punkt E-Toto? Masz jakieś info? ja bym chętnie otworzył, ale 10 miesięcy w roku jestem w Anglii wiec wymagaloby to zatrudnienie min. dwóch pracownikow, + czynsz i zus itp., i chyba bym musial dopłacac do interesu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Odpowiem tak. Do każdego miasta wcześniej czy później trafi firma E-Toto. Ciężko podać konkrety. Każdy kto ma chęć i ochotę taki punkt otworzyć niech piszę na pw.
Postaram się pomóc, wytłumaczyć czy rozjaśnić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
[Linked Image] [ etoto.pl] Nowy punkt E-Toto w Sokołowie Podlaskim. Sokołów Podlaski, ul. Wokulskiego 5/31AGodziny otwarcia: poniedziałek 10.00 - 16.00 wtorek - piątek 10.00 - 18.00 sobota 10.00 - 16.00 niedziela 10.00 - 15.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Patriotyczny kupon najlepiej zagrać w E-Toto. http://www.etoto.pl/sport/porownanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
Z naziemnych w totomixie (z kartą) grasz prawie bez podatku więc tam wyjdzie lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
"Prawie" czyli jak jest?dawno u nich nie grałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
"Prawie" czyli jak jest?dawno u nich nie grałem... Minimalnie mniej niż jakbyś grał w "sieci". Wejdź na ich stronę i poczytaj w zakładce "promocje".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Mecz Dnia w E-Toto
Real Madryt - FC Barcelona 3,4 - 3,4 - 2,4
Marża 100%!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Z naziemnych w totomixie (z kartą) grasz prawie bez podatku więc tam wyjdzie lepiej. dokładnie ale tylko do jutra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Z naziemnych w totomixie (z kartą) grasz prawie bez podatku więc tam wyjdzie lepiej. dokładnie ale tylko do jutra  ale jak masz statut zloty to bedziesz mial 10% bodajze a srebny 5 % a brazowy 2 czy 3 %, cos takiego, poza tym gorace minuty pozostaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Z naziemnych w totomixie (z kartą) grasz prawie bez podatku więc tam wyjdzie lepiej. dokładnie ale tylko do jutra  ale jak masz statut zloty to bedziesz mial 10% bodajze a srebny 5 % a brazowy 2 czy 3 %, cos takiego, poza tym gorace minuty pozostaja  a co chodzi z tymi goracymi minutami  ? promocja z karta +12% juz sie skonczyla?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
zaraz Piostar pokasuje posty konkurencyjne  ps. masz wszystko na stronie buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Nie ma takiej potrzeby kasować, ale faktem jest że o Totolotku warto pisać w jego temacie http://www.etoto.pl/sport/porownanie w tym przypadku 12 % nie pomoga. 1,50 na Sovię
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1 |
Kiedy jakis punkt w Krakowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
W najbliższym czasie mają być otwarte punkty w Krakowie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|