Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#57257 20/06/2004 21:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
odnosnie tego zakladu na 1-szego strzelca, to musze postawic za wiecej niz 5 ojro czy dokladnie za 5?

Bonus: Unibet
#57258 20/06/2004 21:44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]moze ty zle zinterpretowales to ci napisali, ale na pewno jest na first player.

osobiscie ci kase zwroce jesli nie jest![/qb]
Trzymam Cię za słowo!

Teraz wkleję co mi odpisali:

Dear Sir,

Thank you for contacting us.

We would kindly like to inform you that the offer regards predicting which one of the two teams will score the first goal in the game.

We hope that this information will be helpful, however please do not hesitate to seek further assistance from us if there is anything unclear or you have other queries.

We wish you nice betting time with gamebookers!

Best regards,

[email protected]

Troszkę to stawia pod znakiem zapytania tą firmę...

Dla mnie first goal scorer to na przykład:

Figo to score first @9,5

etc.

Wielu ludzi mogło postawic w ten sposób, a potem GB wyskoczy, że chodziło o drużynę, a nie gracza...

#57259 20/06/2004 21:47
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
Więc publicznie pytam maycj czy zwrócisz mi 5 Euro za zakład postawiony na konkretnego strzelca pierwszego gola w meczu jeśli nie trafię, a twoja firma nie zechce zwrócić stawki...

???

#57260 20/06/2004 21:58
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
A dla wszystkich podaj sprawdzone informacje czy chodzi o strzelca pierwszej bramki, czy zespół, który pierwzy strzeli.

W GB takie numery się zdarzają i po tym co mi support odpisał narazie jeszcze nie postawiłem tych 5 E...

#57261 20/06/2004 22:11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]moze ty zle zinterpretowales to ci napisali, ale na pewno jest na first player.

osobiscie ci kase zwroce jesli nie jest![/qb]
Odbierz prywatną wiadomość.

#57262 20/06/2004 22:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
ktos widocznie z supportu sie pomylil, ale tutaj chodzi o pierwszego strzelca.

mozesz im jeszcze jednego maila wyslac z bezposrednim pytaniem, "czy zwrocicie mi moja stawke jesli obstawie [email]figo@9[/email],50 jako pierwszego strzelca w tym meczu?" powolujac sie na poprzedniego maila.

#57263 20/06/2004 22:17
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]ktos widocznie z supportu sie pomylil, ale tutaj chodzi o pierwszego strzelca.

mozesz im jeszcze jednego maila wyslac z bezposrednim pytaniem, "czy zwrocicie mi moja stawke jesli obstawie [email]figo@9[/email],50 jako pierwszego strzelca w tym meczu?" powolujac sie na poprzedniego maila.[/qb]
Ja już nic im nie bedę wysyłać tylko teraz Cię pytam czy jeśli mi nie zwrócą kasy to mi ja osobiście oddasz 5 Euro:)

Odpisałem na priv.

#57264 20/06/2004 22:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
prv

#57265 20/06/2004 22:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]prv[/qb]
Odebrałem i teraz mi w tej sprawie jeszcze raz odpisz na priv:)

Podałem to co chciałeś.

#57266 20/06/2004 22:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Niezły tępak w tym supporcie. Przecież to oczywiste że w tym zakładzie chodzi o pierwszego strzelca. Niech tylko spróbują inaczej zinterpretować po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#57267 21/06/2004 00:17
Dołączył: Oct 2003
Posty: 623
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 623
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Niezły tępak w tym supporcie. Przecież to oczywiste że w tym zakładzie chodzi o pierwszego strzelca. Niech tylko spróbują inaczej zinterpretować po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
No właśnie niech tylko spróbują to inaczej zinterpretować to sobie włosy z głowy powyrywam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
P.S. Postawiłem na Raula po kursie 5,5 a jak nie strzeli gola jako pierwszy to może te moje 5 Euro zwrócą... tak czy siak nastraszyliście mnie z tym wszystkim, że chodzi niby o zespół a nie o konkretnego zawodnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#57268 21/06/2004 00:47
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Przykro mi to pisac ale GB sie psuje coraz bardziej.
Najpierw to co pisalem wczesniej a niemoznosci wyplaty na konto (nie wiem - moze to ja cos zle robie) ale poza tym:
Support juz kilka godzin nie odpowiada na moj mail. Obstawianie live nie dziala - chcialem sie pobawic przy GP USA i za kazdym razem jak chcialem postawic zamiast potwierdzenia zakladu pojawialo sie w polu ze stawka "undefined" zamiast tego co wpisalem.

Gdyby nie P2P to juz bym pewnie niedlugo zrezygnowal z uslug tego bucka. A to przykre po kilku latach grania.

Wojtek

#57269 21/06/2004 02:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 200
MAYCJ dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jeszcze taka kwestia bo nie wiem czy dobrze kombinuje.Jeżeli pierwszy depozyt dokonałem za pomocą przelewu to wypłacić moge tylko przez MB tak??A jeżeli następny depozyt zrobie za pomocą karty to bede mógł już dowolnie(bez ograniczeń) wypłacać bezpośrednio na konto(bo chyba nie można przelać kasy na karte VISA ELECTRON) pomijając MB???LoL

#57270 21/06/2004 03:02
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
koczam gamebookers!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to ostatnie moje 2 dni:
[Linked Image]

#57271 21/06/2004 03:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
EDIT: zwracam honor-kase za strzelca wlasnie oddali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
niemniej ponizsze nadal aktualne:
dlaczego raz dopisuje a raz nie dopisuje mi do konta kasy za "combo refund"?? toz to jawna kradziez! niby cympletki ale ziarnko do ziarnka...

maycj czy moglbys zainteresowac sie ta sprawa?

#57272 21/06/2004 03:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Oryginalnie wysłał darkog:
[qb]koczam gamebookers!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to ostatnie moje 2 dni:
[/qb]
gratki:)

#57273 21/06/2004 18:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]EDIT: zwracam honor-kase za strzelca wlasnie oddali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
niemniej ponizsze nadal aktualne:
dlaczego raz dopisuje a raz nie dopisuje mi do konta kasy za "combo refund"?? toz to jawna kradziez! niby cympletki ale ziarnko do ziarnka...

maycj czy moglbys zainteresowac sie ta sprawa?[/qb]
napisz mi na priva swoj username i kiedy ci nie dopisali.

#57274 21/06/2004 18:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Niezły tępak w tym supporcie. Przecież to oczywiste że w tym zakładzie chodzi o pierwszego strzelca. Niech tylko spróbują inaczej zinterpretować po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
kazdemu sie zdarzaja bledy, nie trzeba od razu ludzi wyzywac od tepakow.

#57275 21/06/2004 18:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Przepraszam Ciebie bardzo, ale jeśli buk ogłasza super promocję dla użytkowników (wg nich najlepszą w sieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), a osoba która reprezentuje firmę nie ma pojęcia o co chodzi i pisze takie bzdury jak w tym mailu to trudno takie zachowanie nazwać inaczej.
Nie czepiałbym się gdyby sprawa dotyczyła np. jakiejś kontrowersyjnej sytuacji w krykiecie, ale w tym przypadku nie widzę usprawiedliwienia.

#57276 21/06/2004 18:32
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Na moj mail odpowiedzieli przed chwila. Troche dlugo to trwalo ale w sumie niedziela wieczorem i moze musieli sprawdzic czy moje dane sa Ok. W kazdym razem obiecali sprawe niedlugo zalatwic.

Pozdrowienia

Wojtek

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, aker, Lukasz111, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,120 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1