|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Ja wyplacilem w poniedzialek i kasy jeszcze nie mam a to okolo 4000 PLN malo tego konto mi zablokowali ;] musze do notariusza zapiepszac i wyslac im listownie ksero ;] gRrr mial ktos podobna sytuacje ? i jak sie ona zakonczyla ?
Your account is locked for all transactions therefore we cannot complete this transaction. To unlock your account, you must send a VERIFIED copy of your passport or national identity card to the following address:
C3 Cairngorm House Meridian Gate 203 Marsh Wall London E14 9YT United Kingdom
We accept as VERIFIED, all copies which are certified in your country of residence by:
# a licenced notary public; OR # a licenced solicitor or attorney-at-law; OR # a regulated bank or financial institution; OR # a local government authority (e.g. the police)
as true copies of the original. Kasa dzis dotarla ;] jedynie co mi pozostalo to blokada gRrr trzeba to rozwiazac wiec jak ktos mial podobna sytuacje niech pisze jak ona sie zakonczyla ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
no i doszla kasa:))))))zlecilem w niedziele cos kolo 22,dzis na koncie(mam w bph)cazyli 4 dni robocze.przyzwoicie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Czy jak z tymi kontami w przypadku blokady? Blokują a kasa i tak frunie na konto bankowe?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
a ja dalej nie mam, czekam juz od 21.06 :/ jak jutro nie dojdzie to znow tam zadzwonie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Moneybookers => PKOBP 2 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Kasa szła 4 dni na PKO BP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Co wpisuje sie przy wyplacie z Moneybookers w polu"Numer Rozliczeniowy Banku" ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Numer konta w standardzie NRB/IBAN wygląda tak
xxyyyyyyyyzzzzzzzzzzzzzzzz
xx - liczba kontrolna yyyyyyyy - numer rozliczeniowy banku(NRB)(8 cyfr) zzzzzzzzzzzzzzzz - numer rachunku (16 cyfr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Numer konta w standardzie NRB/IBAN wygląda tak
xxyyyyyyyyzzzzzzzzzzzzzzzz
xx - liczba kontrolna yyyyyyyy - numer rozliczeniowy banku(NRB)(8 cyfr) zzzzzzzzzzzzzzzz - numer rachunku (16 cyfr) czyli wpisuje normalnie nr mojego konta ? xx(liczba kontrolna)- co trzeba wpisac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
nie tylko same yyyyyyyy to jest 8 cyfr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
numer konta czyli:xxyyyyyyyyzzzzzzzzzzzzzzzz wpisujesz potem w zakładce profil - dodaj konto bankowe i tam wpiszesz wszystko (xxyyyyyyyyzzzzzzzzzzzzzzzz) czli 26 cyfr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
Moneybookers => PKOBP 2 dni. Moneybookers => mBank rowniez 2 dni, ale to chyba wyjatkowo w tym tygodniu bo zawsze kasa byla nie wczesniej jak po 3ech dniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Czyli NRB to jest 8 pierwszych cyfr z konta bankowego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
NRB to cyfry od(włącznie) 3 do 10 (włącznie) z 26 cyfrowego konta bankowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
mam takie pytanie
czy adres e-mail podany w MB musi byc taki sam np w GB aby moc przelac pieniadze na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
mam takie pytanie
czy adres e-mail podany w MB musi byc taki sam np w GB aby moc przelac pieniadze na MB musi byc taki sam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
a haslo musi tez byc takie same (sorry za brak wiedzy) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka