|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
najgorszy finał od dawien dawna sensei co pograles? murraya? nic , Danie na dziś mam tylko w finale grubiej , oglądam dla "przyjemności"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
tez mysle ze dunce pojada hiszpanie maja mocna pake
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Djoker izunia ale duzy zarobek dobrze ze perzgrał 1 seta i w 2 panicz od serwu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
no Marej po gema szybciorem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025 |
+41,5 weszło jak dobrze licze? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Ciekawe czym się Rafa zajmie po zakończeniu kariery tenisowej. Moim zdaniem powinien się wziąć za archeologię, bo grzebać to on umie zawodowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Rafito spadnie na piąte miejsce, będą ciekawe ćwierćfinały  Murray bedzie odpadal z Rafa nie w 1/2, a w 1/4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Ja osobiście uważam, że mogą być porządne wtopy na Nadalu zaraz po powrocie. Skoro decyduje się na powrót na "czelku" a nie na czymś poważnym to widocznie się boi o swoje kolana musi powrócić do rytmu meczowego, a cały czelek na mączce będzie dla niego jednym setem z feną z AO 2009.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Ciekawe czym się Rafa zajmie po zakończeniu kariery tenisowej. Moim zdaniem powinien się wziąć za archeologię, bo grzebać to on umie zawodowo  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
+41,5 weszło jak dobrze licze?  weszło
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
nie doczekam tych @2 na novaka  Już masz  szybki prysznic a novak seta przegral ooo Novak @2.1  na luzie  buk zaplac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Rafa będzie grał tylko w maju..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Ja osobiście uważam, że mogą być porządne wtopy na Nadalu zaraz po powrocie. Skoro decyduje się na powrót na "czelku" a nie na czymś poważnym to widocznie się boi o swoje kolana musi powrócić do rytmu meczowego, a cały czelek na mączce będzie dla niego jednym setem z feną z AO 2009. w ktorym challengerze wystąpi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Jeszcze over gemowy co niektorym nie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Ja osobiście uważam, że mogą być porządne wtopy na Nadalu zaraz po powrocie. Skoro decyduje się na powrót na "czelku" a nie na czymś poważnym to widocznie się boi o swoje kolana musi powrócić do rytmu meczowego, a cały czelek na mączce będzie dla niego jednym setem z feną z AO 2009. w ktorym challengerze wystąpi ? Vina del mar ale to czelek tylko w cudzysłowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Ja osobiście uważam, że mogą być porządne wtopy na Nadalu zaraz po powrocie. Skoro decyduje się na powrót na "czelku" a nie na czymś poważnym to widocznie się boi o swoje kolana musi powrócić do rytmu meczowego, a cały czelek na mączce będzie dla niego jednym setem z feną z AO 2009. w ktorym challengerze wystąpi ? w Bytomiu , pula nagród 10 tys $ + hospitality (istotne)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Ja osobiście uważam, że mogą być porządne wtopy na Nadalu zaraz po powrocie. Skoro decyduje się na powrót na "czelku" a nie na czymś poważnym to widocznie się boi o swoje kolana musi powrócić do rytmu meczowego, a cały czelek na mączce będzie dla niego jednym setem z feną z AO 2009. w ktorym challengerze wystąpi ? Vina del mar ale to czelek tylko w cudzysłowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Ja osobiście uważam, że mogą być porządne wtopy na Nadalu zaraz po powrocie. Skoro decyduje się na powrót na "czelku" a nie na czymś poważnym to widocznie się boi o swoje kolana musi powrócić do rytmu meczowego, a cały czelek na mączce będzie dla niego jednym setem z feną z AO 2009. w ktorym challengerze wystąpi ? czile i brazylia, dwie 250tki z drabinkami na 28 zawodników. turboczelki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,454
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,454 |
loooooooool Rafa archeolog
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|