|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
 Kerr/Sjelstrom 7:4 na 7:9 co za pusiaki  10:9 serwis i w papę ma 10:12 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Szkoda że go chróbsko dopadło  wydawało się że w top 10 sie zagnieździ i będzie z takimi jak Tsonga czy Portas podgryzał top 4, a tu lipa  własnie,a co dokładnie mu dolega?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Swoją drogą do Novak zaliczył 11 półfinał z rzędu w szlemie, Rafę przegonił ale do Freda wciąż mu brakuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
ten Mecir co gra z Matwe to ten 48-latek co złoto w Seulu zdobył ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Szkoda że go chróbsko dopadło  wydawało się że w top 10 sie zagnieździ i będzie z takimi jak Tsonga czy Portas podgryzał top 4, a tu lipa  własnie,a co dokładnie mu dolega? mononukleoza lub powikłania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
ten Mecir co gra z Matwe to ten 48-latek co złoto w Seulu zdobył ?  jego syn 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195 |
szkoda sodyyy  rusza ktos berrera czy lepiej overek cyknac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Szkoda że go chróbsko dopadło  wydawało się że w top 10 sie zagnieździ i będzie z takimi jak Tsonga czy Portas podgryzał top 4, a tu lipa  http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/Po/A/Albert-Portas.aspx
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
ten Mecir co gra z Matwe to ten 48-latek co złoto w Seulu zdobył ?  jego syn  a co mi tam, i tak go wyśmieję: Matwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
ten Mecir co gra z Matwe to ten 48-latek co złoto w Seulu zdobył ?  jego syn  a co mi tam, i tak go wyśmieję: Matwe  Postawiłem na Midelkoopa - pierwszy mecz i już wtopa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Pliskova artystka z 3:1 serwis ujebie do 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
Postawiłem na Midelkoopa - pierwszy mecz i już wtopa... fajny rym...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,688
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,688 |
Updated career prize $: Federer $76,535,827, Nadal $50,061,827, Djokovic $48,218,800, Murray $26,200,571.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Soda wtedy był w swoim prime , najpotężniejsze forhendy jakie widział świat tenisowy uderzał w tym samym roku widzialem na US open potezniejsze forhendy triumfatora ale moze jestem zbyt stronniczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Soda wtedy był w swoim prime , najpotężniejsze forhendy jakie widział świat tenisowy uderzał w tym samym roku widzialem na US open potezniejsze forhendy triumfatora ale moze jestem zbyt stronniczy Chodzi o soderlinga ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,688
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,688 |
Soda wtedy był w swoim prime , najpotężniejsze forhendy jakie widział świat tenisowy uderzał w tym samym roku widzialem na US open potezniejsze forhendy triumfatora ale moze jestem zbyt stronniczy Chodzi o soderlinga ? ze niby soda wygral us open ? loooooooooool
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
 przecież nie o Soede 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Soda wtedy był w swoim prime , najpotężniejsze forhendy jakie widział świat tenisowy uderzał w tym samym roku widzialem na US open potezniejsze forhendy triumfatora ale moze jestem zbyt stronniczy Chodzi o soderlinga ? ze niby soda wygral us open ? loooooooooool Czy soda to soderling ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,688
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,688 |
w tym samym roku widzialem na US open potezniejsze forhendy triumfatora ale moze jestem zbyt stronniczy Chodzi o soderlinga ? ze niby soda wygral us open ? loooooooooool Czy soda to soderling ? nie moge
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
szwabki graja final challengera miedzy soba 3 sety mocno prawdopodobne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|