Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
zloto Zagłębie zloto

Głównie dzięki tej pani
[Linked Image from fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net]

kier

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/liga-mistrzow-pilkarzy-recznych/lm-vive-targi-kielce-poznaly-rywala-w-18-finalu,1,5430870,wiadomosc.html

Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
witam live do ekstraklasy polskiej w reczna otrzymam od kogos?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Kielce-Gdynia X

Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
witam
szukam stronki w reczna gdzie sa porownywane under/over ew symulacje wynikow
kiedys ktos tu podrzucil tylko system mi padł i stronka razem z nim
pozdrawiam

Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
Originally Posted by tabasco
witam
szukam stronki w reczna gdzie sa porownywane under/over ew symulacje wynikow
kiedys ktos tu podrzucil tylko system mi padł i stronka razem z nim
pozdrawiam
cool

Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
zabrze z taka obrona to pojedzie 20 ponad
heheh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Szwecja - Polska 1 1,50 BAH boks jeszcze rano było 1,65 w nordyckim buku Tobet 1,35 .
Kurs raczej do dnia meczu raczej spadnie.

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Szwajcaria-Portugalia (Gr.1)
1.55 9.00 2.75 o co chodzi z tymi kursami ???
gospodarze to niezłe leszcze
hmm

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
hmm a kursy wszędzie lecą na Szwajcarów

na Polskę kursy powyżej @3.50

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
ciekawa sytuacja z tymi serowcami, trzeba poszperać czy jakieś osłabienia, bo jak nie to value w kursach na gości

szwedzi nas łykną raczej

ciekawie wygląda rosja z handi 4,5

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
"(...)choć wśród głosów przesadnego dla Polaków optymizmu pojawiają się też rozsądne opinie, to faworytem obu meczów będą nasi rywale. Polska kadra już dawno bowiem nie była tak osłabiona(...)Na pierwszy rzut oka uderzają przede wszystkim absencje Michała Jureckiego i Krzysztofa Lijewskiego. Dla selekcjonera naszej kadry Michaela Bieglera czwartkowy wieczór będzie jednym z trudniejszych wyzwań - po raz pierwszy bowiem Niemiec zmuszony będzie dowodzić polskim zespołem bez dwóch z czterech podstawowych jego fundamentów oraz z jednym szukającym formy od mundialu w Hiszpanii. Gdy dołożymy do tego nieobecność Roberta Orzechowskiego (tego na szczęście zastąpi Patryk Kuchczyński) i problemy z obsadą prawego rozegrania, wyjdzie nam obraz dość mocno rozmontowanego wewnętrznie zespołu. Paradoksalnie, może się to okazać naszym atutem(...) Martwi tylko forma bramkarzy, bo zarówno Sławomir Szmal jak i Marcin Wichary dalecy są od swych najwyższych dyspozycji."

no to jadymy na Szwecję

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Szwedzi też nie wesoło jeżeli chodzi o osłabienia. Zabraknie Jernemyra, podstawowego środkowego obrońcy, ale tutaj są Karlsson i Nielsen więc nie ma dużego problemu. Gorzej bo nie ma lewego rozgrywającego DuRietza, który jest podstawowym zawodnikiem w ataku oraz środkowego rozgrywającego - Dodera, a brak tych zawodników to już jest spory problem dla Szwedów. Oznacza to że na tych pozycjach zostaje z klasowych grajków tylko Larholm, który jest jednak w tym sezonie w bardzo dobrej formie.

Szwedzi pewnie wygrają, bo Nasi w ataku praktycznie bez argumentów, ale po niskich kursach nie ma co szalec, chociaż @1.45 z bet365 do dubla pasuje smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by macik
Szwedzi też nie wesoło jeżeli chodzi o osłabienia. Zabraknie Jernemyra, podstawowego środkowego obrońcy, ale tutaj są Karlsson i Nielsen więc nie ma dużego problemu. Gorzej bo nie ma lewego rozgrywającego DuRietza, który jest podstawowym zawodnikiem w ataku oraz środkowego rozgrywającego - Dodera, a brak tych zawodników to już jest spory problem dla Szwedów. Oznacza to że na tych pozycjach zostaje z klasowych grajków tylko Larholm, który jest jednak w tym sezonie w bardzo dobrej formie.

Szwedzi pewnie wygrają, bo Nasi w ataku praktycznie bez argumentów, ale po niskich kursach nie ma co szalec, chociaż @1.45 z bet365 do dubla pasuje smile

niewesoło* smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Węgry vs Chorwacja:

"Croatia still miss their regular top scorer Ivan Cupic due to his shoulder injury that he sustained in Spain.

Compared to the World Championship some new faces have appeared in the Croatian squad, and coach Slavko Goluza again did not nominate Ivano Balic.

Hungarian coach Lajos Mocsai can count on his best squad, including Ferenc Ilyes who celebrates his comeback."

Czechy vs Niemcy

"Like at the 2013 World Championship in Spain, Germany's head coach Martin Heuberger left out the experienced 2007 world champions, Holger Glandorf and Lars Kaufmann, counting on his younger players.

However, he has to cope with the absence of his team captain, Oliver Roggisch, who will miss both games due to a knee injury."

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
ruszasz macik coś w stronę Węgrów, Portugalii albo Czechów? wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by Hakan
ruszasz macik coś w stronę Węgrów, Portugalii albo Czechów? wink

Czechów mam pogranych już od 2 dni... tak jak wspomniałeś wyżej. Niemcy bez Glandorfa, który w tym roku gra świetnie. Kauffmann różnie, bardzo chimeryczny zawodnik, ale lepszego na lewej połówce nie mają, do tego Roggisch. Czechy za to z mocną ekipą. Świetni bramkarze + Jicha, to może załatwic sprawę.

Węgrów nie gram. Balic w tej kadrze nie jest potrzebny i jego brak to plus dla drużyny. Under wygląda całkiem logicznie.

A co do ostatniego meczu to ... ciężko powiedziec. Helweci ciency, ale Portugalia poza swoją halą gra słabiutko i to jakaś przyczyna tych kursów.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
pozostanę jednak tylko przy Szwedach wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by Hakan
pozostanę jednak tylko przy Szwedach wink

To raczej dobry wybór smile

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, rafal08, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty), 1,995 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1