|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/liga-mistrzow-pilkarzy-recznych/lm-vive-targi-kielce-poznaly-rywala-w-18-finalu,1,5430870,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801 |
witam live do ekstraklasy polskiej w reczna otrzymam od kogos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801 |
witam szukam stronki w reczna gdzie sa porownywane under/over ew symulacje wynikow kiedys ktos tu podrzucil tylko system mi padł i stronka razem z nim pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801 |
witam szukam stronki w reczna gdzie sa porownywane under/over ew symulacje wynikow kiedys ktos tu podrzucil tylko system mi padł i stronka razem z nim pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801 |
zabrze z taka obrona to pojedzie 20 ponad heheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Szwecja - Polska 1 1,50 BAH  jeszcze rano było 1,65 w nordyckim buku Tobet 1,35 . Kurs raczej do dnia meczu raczej spadnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Szwajcaria-Portugalia (Gr.1) 1.55 9.00 2.75 o co chodzi z tymi kursami ??? gospodarze to niezłe leszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
hmm a kursy wszędzie lecą na Szwajcarów
na Polskę kursy powyżej @3.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
ciekawa sytuacja z tymi serowcami, trzeba poszperać czy jakieś osłabienia, bo jak nie to value w kursach na gości
szwedzi nas łykną raczej
ciekawie wygląda rosja z handi 4,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
"(...)choć wśród głosów przesadnego dla Polaków optymizmu pojawiają się też rozsądne opinie, to faworytem obu meczów będą nasi rywale. Polska kadra już dawno bowiem nie była tak osłabiona(...)Na pierwszy rzut oka uderzają przede wszystkim absencje Michała Jureckiego i Krzysztofa Lijewskiego. Dla selekcjonera naszej kadry Michaela Bieglera czwartkowy wieczór będzie jednym z trudniejszych wyzwań - po raz pierwszy bowiem Niemiec zmuszony będzie dowodzić polskim zespołem bez dwóch z czterech podstawowych jego fundamentów oraz z jednym szukającym formy od mundialu w Hiszpanii. Gdy dołożymy do tego nieobecność Roberta Orzechowskiego (tego na szczęście zastąpi Patryk Kuchczyński) i problemy z obsadą prawego rozegrania, wyjdzie nam obraz dość mocno rozmontowanego wewnętrznie zespołu. Paradoksalnie, może się to okazać naszym atutem(...) Martwi tylko forma bramkarzy, bo zarówno Sławomir Szmal jak i Marcin Wichary dalecy są od swych najwyższych dyspozycji."
no to jadymy na Szwecję
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Szwedzi też nie wesoło jeżeli chodzi o osłabienia. Zabraknie Jernemyra, podstawowego środkowego obrońcy, ale tutaj są Karlsson i Nielsen więc nie ma dużego problemu. Gorzej bo nie ma lewego rozgrywającego DuRietza, który jest podstawowym zawodnikiem w ataku oraz środkowego rozgrywającego - Dodera, a brak tych zawodników to już jest spory problem dla Szwedów. Oznacza to że na tych pozycjach zostaje z klasowych grajków tylko Larholm, który jest jednak w tym sezonie w bardzo dobrej formie. Szwedzi pewnie wygrają, bo Nasi w ataku praktycznie bez argumentów, ale po niskich kursach nie ma co szalec, chociaż @1.45 z bet365 do dubla pasuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Szwedzi też nie wesoło jeżeli chodzi o osłabienia. Zabraknie Jernemyra, podstawowego środkowego obrońcy, ale tutaj są Karlsson i Nielsen więc nie ma dużego problemu. Gorzej bo nie ma lewego rozgrywającego DuRietza, który jest podstawowym zawodnikiem w ataku oraz środkowego rozgrywającego - Dodera, a brak tych zawodników to już jest spory problem dla Szwedów. Oznacza to że na tych pozycjach zostaje z klasowych grajków tylko Larholm, który jest jednak w tym sezonie w bardzo dobrej formie. Szwedzi pewnie wygrają, bo Nasi w ataku praktycznie bez argumentów, ale po niskich kursach nie ma co szalec, chociaż @1.45 z bet365 do dubla pasuje  niewesoło* 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Węgry vs Chorwacja:
"Croatia still miss their regular top scorer Ivan Cupic due to his shoulder injury that he sustained in Spain.
Compared to the World Championship some new faces have appeared in the Croatian squad, and coach Slavko Goluza again did not nominate Ivano Balic.
Hungarian coach Lajos Mocsai can count on his best squad, including Ferenc Ilyes who celebrates his comeback."
Czechy vs Niemcy
"Like at the 2013 World Championship in Spain, Germany's head coach Martin Heuberger left out the experienced 2007 world champions, Holger Glandorf and Lars Kaufmann, counting on his younger players.
However, he has to cope with the absence of his team captain, Oliver Roggisch, who will miss both games due to a knee injury."
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
ruszasz macik coś w stronę Węgrów, Portugalii albo Czechów? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
ruszasz macik coś w stronę Węgrów, Portugalii albo Czechów?  Czechów mam pogranych już od 2 dni... tak jak wspomniałeś wyżej. Niemcy bez Glandorfa, który w tym roku gra świetnie. Kauffmann różnie, bardzo chimeryczny zawodnik, ale lepszego na lewej połówce nie mają, do tego Roggisch. Czechy za to z mocną ekipą. Świetni bramkarze + Jicha, to może załatwic sprawę. Węgrów nie gram. Balic w tej kadrze nie jest potrzebny i jego brak to plus dla drużyny. Under wygląda całkiem logicznie. A co do ostatniego meczu to ... ciężko powiedziec. Helweci ciency, ale Portugalia poza swoją halą gra słabiutko i to jakaś przyczyna tych kursów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
pozostanę jednak tylko przy Szwedach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
pozostanę jednak tylko przy Szwedach  To raczej dobry wybór 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|