|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
VISTAL GDYNIA - SPR LUBLIN
Typ: SPR Lublin @2,25 betcity (@2,22 STS), Stawka: 7/10
Nic tylko brać taki kursik Czekam od wczoraj kto to jeszcze odpisze z buków. Wg mnie zdecydowanym faworytem jest SPR i przed chwilą Fortuna wystawiła na nie kurs 1,5! Zatem piękny surebet można robić.
Vistal nie dość ze jest słabszą ekipą to na dodatek w niedzielę gra spotkanie w pucharach europejskich - czwartej rundy Pucharu Zdobywców Pucharów.
Dodatkowo w poprzedniej kolejce Vistal przegrał wysoko 20:31 z Zagłębiem na wyjeździe! Wg mnie to ekipa na 3.miejsce w tym sezonie a SPR spokojnie powinien dzisiaj wygrać.
(dla mniej odważnych: można kontrę robić na zwrot stawki)
na SF również w roli faworyta stawiają SPR!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Sonderjyske - Skjern Sonderjyske @3,00, Sonderjyske +1,5 @1,95
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Viborg DNB @1,67 na Live w bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Wisła Płock przegrała mecz na własnym parkiecie z Piotrkowem ponieważ, jak podają sportowe fakty służby medyczne spóźniły się o 36 sekund dłużej niż można było.
Rozumiem że Piotrków walczy o pierwszą ósemkę jednak takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Wszyscy chyba zapomnieli że na mecz przyszli kibice. Jeden zawodnik oraz prezes Piotrkowa nalegali aby mecz rozegrać jednak trener postanowił inaczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
co nie powinno miec miejsca ? po to sa przepisy, zeby ich przestrzegac. to ze w ogole sie spoznili to jakas kpina jest i na tym poziomie to nie do pomyslenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
co nie powinno miec miejsca ? po to sa przepisy, zeby ich przestrzegac. to ze w ogole sie spoznili to jakas kpina jest i na tym poziomie to nie do pomyslenia. Rozumiem gdyby spóźnił się godzinę, pół, czy nawet 10 minut a nie tak śmieszny i krótki czas. Ja jestem zdania że nie idzie się po trupach do celu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
Spoznili się 1h15m36sek,mieli byc o 17.00,na godzine przed rozpoczęciem meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Spoznili się 1h15m36sek,mieli byc o 17.00,na godzine przed rozpoczęciem meczu Gdyby przybyli do 18:15 mecz odbyłby się normalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 446 |
tak sobie ogladam meczyk w polsat sport lublina z elblagiem i poziom gry jest zenujacy:) nie da sie kobiet ogladac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
co te panie w Mielcu sędziują  żenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Atletico, Flensburg -4,5, RN Lowen, Chambery 4 x 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2013
Posty: 193 |
Dlaczego na Kielce na taki kurs...wysoki 1,2? słaby skład dziś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
W trakcie meczu trzeciej ligi francuskiej w piłce ręcznej doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch zawodników - jeden z nich, reprezentant Tunezji Noureddine Dahmani, upadł tak niefortunnie, że uderzył głową i plecami o parkiet i zmarł na miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2013
Posty: 193 |
Kielce 2,66. Nie można przejść obojętne. Promo jak nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2013
Posty: 193 |
Kielce na luzaku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
SPR Lublin - Zagłębie Lubin 2 @2.25 (3 drogowo) i +0.5 @1.90 [bet365]
Jak na najlepszy zespół w lidze to przesada. Wczoraj również były grube kursy i skonczylo sie tak:
Zagłębie Lubin rozbiło Vistal Łączpol Gdynia 30:20 i w niedzielnym finale zagra z SPR Lublin.
W innych bukach jest ~1.55 na Zagłębie. Można nawet siurka zrobic @2.25 ZAG i @2.75 Lublin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
A ja pograłem Zagłębie po kursie 1.65 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|