Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#574212 11/05/2006 21:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Gwarantuje, że ten temat nie zniknie.

Bonus: Unibet
#574213 11/05/2006 21:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja także. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#574214 11/05/2006 23:17
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
To ja gwarantuje ze pula na konkurs wciaz bedzie najwyzsza w historii polskich forum bukmacherskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"red"] Ponad 10.000zł na nagrody dla uzytkownikow mecz.pl [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

KLIKNIJ TUTAJ! [mecz.org]

#574215 11/05/2006 23:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
czy betsson daje jakas promocje przy depozycie z jakiegos linka? bo musze sie zapisac zeby w tym konkursie grac a chcialbym wiedziec:) pozdro

#574216 12/05/2006 00:00
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
czy betsson daje jakas promocje przy depozycie z jakiegos linka? bo musze sie zapisac zeby w tym konkursie grac a chcialbym wiedziec:) pozdro

Promocja [color:"green"]123zł+123zł [/color] trwa do 15 maja , polega na podwojeniu depozytu do 123zł.
Przed wypłata kwote bonusowa nelezy
5-krotnie obrocic na zakaldach bukmachesrkich z minimlanym kursem 1.23 za kupon.
W ramach promocji wlicza sie takze depozyty MB/neteler , pod warunkiem doslania skanu dowodu tozsamosci.
Przed dokonaniem wymaganego obrotu kwoty bonusowej i depozytu nie mozna wprowadzac na gielde ani do pokera.

Regulamin promocji

http://www.betsson.pl/promocje/mecz

#574217 12/05/2006 00:05
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
dzieki..

czy juz te 100 osob pierwsze było? pozdro

#574218 12/05/2006 00:23
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
hmmm a tamte czemu znikaly? i moj temat widze tez polecial? :/

#574219 12/05/2006 07:04
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
To ja gwarantuje ze pula na konkurs wciaz bedzie najwyzsza w historii polskich forum bukmacherskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"red"] Ponad 10.000zł na nagrody dla uzytkownikow mecz.pl [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

KLIKNIJ TUTAJ! [mecz.org]

Zgadza się, zapraszam wszystkich do konkursu!! Ciekawa formuła, super nagrody, przyjdźcie i dołączcie się! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#574220 12/05/2006 07:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Banik czy czas promocji zostanie przedłużony?
Pytam w związku z tym, że czekam, aż założycie polskie konto i dopiero wtedy zamierzam wpłacić na nie pieniądze...

#574221 12/05/2006 09:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Ja mam pytanie czy zeby wyplacic pieniadze nalezy wyslac zdjecie dowodu z jednej strony czy z dwoch??

#574222 12/05/2006 09:26
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Kurde jeszcze jeden problem nie moge wogole nic obsatwic gdyz w dolnym lewym rogu wyskakuje mi ze jest BLAD NA STRONIE co jest grane ???? odpisze mi ktos kiedys??

#574223 12/05/2006 09:27
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Quote
czy betsson daje jakas promocje przy depozycie z jakiegos linka? bo musze sie zapisac zeby w tym konkursie grac a chcialbym wiedziec:) pozdro

Promocja [color:"green"]123zł+123zł [/color] trwa do 15 maja , polega na podwojeniu depozytu do 123zł.
Przed wypłata kwote bonusowa nelezy
5-krotnie obrocic na zakaldach bukmachesrkich z minimlanym kursem 1.23 za kupon.
W ramach promocji wlicza sie takze depozyty MB/neteler , pod warunkiem doslania skanu dowodu tozsamosci.
Przed dokonaniem wymaganego obrotu kwoty bonusowej i depozytu nie mozna wprowadzac na gielde ani do pokera.

Regulamin promocji

http://www.betsson.pl/promocje/mecz
Bankowo mozna wplacac przez MB i dostac bonus ,bo w regulamionie nic takiego niema????

#574224 12/05/2006 09:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
Tak żyła mozna sam wplacalem .......

#574225 12/05/2006 09:33
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Ja mam pytanie czy zeby wyplacic pieniadze nalezy wyslac zdjecie dowodu z jednej strony czy z dwoch??

Strona ze zdjeciem.

#574226 12/05/2006 09:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Kurde jeszcze jeden problem nie moge wogole nic obsatwic gdyz w dolnym lewym rogu wyskakuje mi ze jest BLAD NA STRONIE co jest grane ???? odpisze mi ktos kiedys??

Jestem na uczelni i mam to samo. Pozniej sprawdze w domu.

#574227 12/05/2006 10:02
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Kurcze a dowod przy pwlacie, przy wyplacie, czy moze jest jest on (dowod) warunkiem otrzymania bonusu?

Pozdrawiam

#574228 12/05/2006 10:03
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Kurde Sory za Oftopa ale dlaczego nie mozna edytowac swoich postow? Zrobilem literowke i odrazu! chcialem poprawic a tu ze "expired edit time" :/ mi wyskakuje

#574229 12/05/2006 10:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Jesli kartą wpłacałem tez dowod mam przysyłac?

głupota troche

#574230 12/05/2006 10:13
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Skan dowodu tylko przy wpalcie przez MB/neteler, w wyjatkowcyh przypadkach przed wyplata moga poprosic takze o skan karty (jesli wplacalo sie karta) .

#574231 12/05/2006 12:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
czy przy wplacie karta bonus jest dodawany automatycznie??

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, aker, poozon), 2,505 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1