|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Gwarantuje, że ten temat nie zniknie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja także. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
To ja gwarantuje ze pula na konkurs wciaz bedzie najwyzsza w historii polskich forum bukmacherskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"red"] Ponad 10.000zł na nagrody dla uzytkownikow mecz.pl [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> KLIKNIJ TUTAJ! [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
czy betsson daje jakas promocje przy depozycie z jakiegos linka? bo musze sie zapisac zeby w tym konkursie grac a chcialbym wiedziec:) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
czy betsson daje jakas promocje przy depozycie z jakiegos linka? bo musze sie zapisac zeby w tym konkursie grac a chcialbym wiedziec:) pozdro Promocja [color:"green"]123zł+123zł [/color] trwa do 15 maja , polega na podwojeniu depozytu do 123zł. Przed wypłata kwote bonusowa nelezy 5-krotnie obrocic na zakaldach bukmachesrkich z minimlanym kursem 1.23 za kupon. W ramach promocji wlicza sie takze depozyty MB/neteler , pod warunkiem doslania skanu dowodu tozsamosci. Przed dokonaniem wymaganego obrotu kwoty bonusowej i depozytu nie mozna wprowadzac na gielde ani do pokera. Regulamin promocji http://www.betsson.pl/promocje/mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
dzieki..
czy juz te 100 osob pierwsze było? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
hmmm a tamte czemu znikaly? i moj temat widze tez polecial? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To ja gwarantuje ze pula na konkurs wciaz bedzie najwyzsza w historii polskich forum bukmacherskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"red"] Ponad 10.000zł na nagrody dla uzytkownikow mecz.pl [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> KLIKNIJ TUTAJ! [ mecz.org] Zgadza się, zapraszam wszystkich do konkursu!! Ciekawa formuła, super nagrody, przyjdźcie i dołączcie się! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Banik czy czas promocji zostanie przedłużony? Pytam w związku z tym, że czekam, aż założycie polskie konto i dopiero wtedy zamierzam wpłacić na nie pieniądze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Ja mam pytanie czy zeby wyplacic pieniadze nalezy wyslac zdjecie dowodu z jednej strony czy z dwoch??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Kurde jeszcze jeden problem nie moge wogole nic obsatwic gdyz w dolnym lewym rogu wyskakuje mi ze jest BLAD NA STRONIE co jest grane ???? odpisze mi ktos kiedys??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
czy betsson daje jakas promocje przy depozycie z jakiegos linka? bo musze sie zapisac zeby w tym konkursie grac a chcialbym wiedziec:) pozdro Promocja [color:"green"]123zł+123zł [/color] trwa do 15 maja , polega na podwojeniu depozytu do 123zł. Przed wypłata kwote bonusowa nelezy 5-krotnie obrocic na zakaldach bukmachesrkich z minimlanym kursem 1.23 za kupon. W ramach promocji wlicza sie takze depozyty MB/neteler , pod warunkiem doslania skanu dowodu tozsamosci. Przed dokonaniem wymaganego obrotu kwoty bonusowej i depozytu nie mozna wprowadzac na gielde ani do pokera. Regulamin promocji http://www.betsson.pl/promocje/meczBankowo mozna wplacac przez MB i dostac bonus ,bo w regulamionie nic takiego niema????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Tak żyła mozna sam wplacalem .......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Ja mam pytanie czy zeby wyplacic pieniadze nalezy wyslac zdjecie dowodu z jednej strony czy z dwoch?? Strona ze zdjeciem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Kurde jeszcze jeden problem nie moge wogole nic obsatwic gdyz w dolnym lewym rogu wyskakuje mi ze jest BLAD NA STRONIE co jest grane ???? odpisze mi ktos kiedys?? Jestem na uczelni i mam to samo. Pozniej sprawdze w domu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Kurcze a dowod przy pwlacie, przy wyplacie, czy moze jest jest on (dowod) warunkiem otrzymania bonusu?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Kurde Sory za Oftopa ale dlaczego nie mozna edytowac swoich postow? Zrobilem literowke i odrazu! chcialem poprawic a tu ze "expired edit time" :/ mi wyskakuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Jesli kartą wpłacałem tez dowod mam przysyłac?
głupota troche
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Skan dowodu tylko przy wpalcie przez MB/neteler, w wyjatkowcyh przypadkach przed wyplata moga poprosic takze o skan karty (jesli wplacalo sie karta) .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
czy przy wplacie karta bonus jest dodawany automatycznie??
|
|
|
Link skopiowany do schowka