|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Jak wpłace w poniedziałek 15.05.2006 to bonus otrzymam, jeśli przelwe będzie z pieczątką z tego dnia???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Najczesciej tego samego dnia , regulamin daje czas do 36h po depozycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Dopiro sie zarejestrowalem a juz widze bledy w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> MLB w betsoon Pittsburgh Pirates - Arizona Diamondbacks Powinno byc Pittsburgh Pirates - Florida Marlins
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Jak wpłace w poniedziałek 15.05.2006 to bonus otrzymam, jeśli przelwe będzie z pieczątką z tego dnia??? Zaczekaj z przelewem, gdy tylko ruszy konto w polskim banku ( przyszly tydzien ) postaramy sie o nowa promocje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Mam trochę problem, ponieważ wpłaciłem pieniądze na betsson, nie spodziewałem się bonusu, bozadnego kodu nie wysyłałem, ani nie wpisałem go przy rejestracji i po otrzymaniu depozytu na konto od razu zagrałem na giełdzie. A teraz w chodze i patrzę, że dostałem bonus, mój depozyt początkowy został podwojony i co w takim przypadku mam zrobić, aby wszystko było w porządku zgodnie z zasadami bonusu ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Napisz na pomoc@betsson.com ze nie chcesz bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jesli chcesz go zachowac to po postepuj zgodnie z regulaminem promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Napisz na pomoc@betsson.com ze nie chcesz bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jesli chcesz go zachowac to po postepuj zgodnie z regulaminem promocji. No zamierzam postępować. A tamto grane na giełdzie po prostu nie będzie brane pod uwagę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Nie odpowiadasz na PW a tu uprawiasz propagande sukcesu , betsson mail też milczy, więc napisze mój problem tutaj.
A problem mam taki że kiedy podwoiliście mi depozyt w promocji 123 skorzystalem z bonusu 50% w kasynie, problem jest taki że nie można tak robić. Możesz mi napisać jak mam teraz uwolnić swój depozyt? który przecież dalej jest moją własnością i nie mozecie sobie go przywłaszczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 75 |
BANIK... Zaczekaj z przelewem, gdy tylko ruszy konto w polskim banku ( przyszly tydzien ) postaramy sie o nowa promocje. Czy jezeli zarejestruje sie teraz zeby wziac udzial w konkursie, to czy w nastepnej promocji bede mogl wziac udzial jezeli bede juz zarejestrowany ? I czy ewentualnie akceptujecie karty visa elektron ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Ja tutaj nie jestem 24/24 h , priva od Ciebie jak widze otrzymalem 2 h temu, zaraz Ci odpisze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Tak już dostałem PW. Dziekuje za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
BANIK... Zaczekaj z przelewem, gdy tylko ruszy konto w polskim banku ( przyszly tydzien ) postaramy sie o nowa promocje. Czy jezeli zarejestruje sie teraz zeby wziac udzial w konkursie, to czy w nastepnej promocji bede mogl wziac udzial jezeli bede juz zarejestrowany ? I czy ewentualnie akceptujecie karty visa elektron ? Promocja bedzie dotyczyla pierwszego depozytu, wiec jesli teraz zarejestrujesz sie a dokonasz pierwszej wplaty juz po otwarciu konta w polskim banku to zakwalifikujesz sie do promocji , ktora takze bedzie polegala na podowjeniu depozytu. Visa elektorn tylko inetligo i mbanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ile razy trzeba obrocic kwota bonusu w kasynie ? czy wogole trzeba ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ok juz wiem nie doczytalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Banik o co chodzi dostalem bonus 50 ojro przegralem i teraz chce wyplacic i mi pisze ze mam Niewystarczające środki na koncie!!! a mam swoje 100 euro ktore tam wplacilem o co chodzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Banik o co chodzi dostalem bonus 50 ojro przegralem i teraz chce wyplacic i mi pisze ze mam Niewystarczające środki na koncie!!! a mam swoje 100 euro ktore tam wplacilem o co chodzi ? przed wyplata musisz obrocic 5 razy kwote bonusa, przed tym nie wyplacisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
no ale jak wplacilem 100 euro dostalem 50 euro bonusu kwota bonusu trzeba obrocic 25x50 ale 50 euro przegralem i zostalo mi 100 euro ktore wplacalem.
W zakladce konta pisze mi ze mam 82% obrocone
?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Dostal ktos koszulke taka jaka chcial? Mi przyslali XL i jest jak sukienka. Mozna ja wymienic? Widzialem ze wysylaja z Wroclawia to bym mogl nawet podejsc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
chyba wszystkim wysyłali koszulki w rozmiarze XL,nie przypominam sobie by gdzies sie podawało rozmiar,ja przynajmniej dostalem też XL,ale jest spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Ja dostałem L, a chcialem M... Rozmiar podawało się w mailu z adresem domowym, ale tylko ci, z którymi support nieskontaktował sie sam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|