Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#574232 12/05/2006 12:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Jak wpłace w poniedziałek 15.05.2006 to bonus otrzymam, jeśli przelwe będzie z pieczątką z tego dnia???

Bonus: Unibet
#574233 12/05/2006 12:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Najczesciej tego samego dnia , regulamin daje czas do 36h po depozycie.

#574234 12/05/2006 13:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Dopiro sie zarejestrowalem a juz widze bledy w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
MLB w betsoon
Pittsburgh Pirates - Arizona Diamondbacks
Powinno byc Pittsburgh Pirates - Florida Marlins

#574235 12/05/2006 13:28
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Jak wpłace w poniedziałek 15.05.2006 to bonus otrzymam, jeśli przelwe będzie z pieczątką z tego dnia???

Zaczekaj z przelewem, gdy tylko ruszy konto w polskim banku ( przyszly tydzien ) postaramy sie o nowa promocje.

#574236 12/05/2006 14:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Mam trochę problem, ponieważ wpłaciłem pieniądze na betsson, nie spodziewałem się bonusu, bozadnego kodu nie wysyłałem, ani nie wpisałem go przy rejestracji i po otrzymaniu depozytu na konto od razu zagrałem na giełdzie. A teraz w chodze i patrzę, że dostałem bonus, mój depozyt początkowy został podwojony i co w takim przypadku mam zrobić, aby wszystko było w porządku zgodnie z zasadami bonusu ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#574237 12/05/2006 15:05
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Napisz na pomoc@betsson.com ze nie chcesz bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jesli chcesz go zachowac to po postepuj zgodnie z regulaminem promocji.

#574238 12/05/2006 15:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
Napisz na pomoc@betsson.com ze nie chcesz bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jesli chcesz go zachowac to po postepuj zgodnie z regulaminem promocji.

No zamierzam postępować. A tamto grane na giełdzie po prostu nie będzie brane pod uwagę?

#574239 12/05/2006 15:54
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Nie odpowiadasz na PW a tu uprawiasz propagande sukcesu , betsson mail też milczy, więc napisze mój problem tutaj.

A problem mam taki że kiedy podwoiliście mi depozyt w promocji 123 skorzystalem z bonusu 50% w kasynie, problem jest taki że nie można tak robić.
Możesz mi napisać jak mam teraz uwolnić swój depozyt? który przecież dalej jest moją własnością i nie mozecie sobie go przywłaszczyć.

#574240 12/05/2006 16:26
Dołączył: May 2005
Posty: 75
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 75
BANIK...

Quote
Zaczekaj z przelewem, gdy tylko ruszy konto w polskim banku ( przyszly tydzien ) postaramy sie o nowa promocje.

Czy jezeli zarejestruje sie teraz zeby wziac udzial w konkursie, to czy w nastepnej promocji bede mogl wziac udzial jezeli bede juz zarejestrowany ?
I czy ewentualnie akceptujecie karty visa elektron ?

#574241 12/05/2006 16:31
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Ja tutaj nie jestem 24/24 h , priva od Ciebie jak widze otrzymalem 2 h temu, zaraz Ci odpisze.

#574242 12/05/2006 16:57
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Tak już dostałem PW.
Dziekuje za pomoc

#574243 12/05/2006 17:00
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
BANIK...

Quote
Zaczekaj z przelewem, gdy tylko ruszy konto w polskim banku ( przyszly tydzien ) postaramy sie o nowa promocje.

Czy jezeli zarejestruje sie teraz zeby wziac udzial w konkursie, to czy w nastepnej promocji bede mogl wziac udzial jezeli bede juz zarejestrowany ?
I czy ewentualnie akceptujecie karty visa elektron ?

Promocja bedzie dotyczyla pierwszego depozytu, wiec jesli teraz zarejestrujesz sie a dokonasz pierwszej wplaty juz po otwarciu konta w polskim banku to zakwalifikujesz sie do promocji , ktora takze bedzie polegala na podowjeniu depozytu.
Visa elektorn tylko inetligo i mbanku.

#574244 12/05/2006 17:08
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ile razy trzeba obrocic kwota bonusu w kasynie ? czy wogole trzeba ?

#574245 12/05/2006 17:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ok juz wiem nie doczytalem.

#574246 12/05/2006 19:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Banik o co chodzi dostalem bonus 50 ojro przegralem i teraz chce wyplacic i mi pisze ze mam Niewystarczające środki na koncie!!! a mam swoje 100 euro ktore tam wplacilem o co chodzi ?

#574247 12/05/2006 19:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Banik o co chodzi dostalem bonus 50 ojro przegralem i teraz chce wyplacic i mi pisze ze mam Niewystarczające środki na koncie!!! a mam swoje 100 euro ktore tam wplacilem o co chodzi ?

przed wyplata musisz obrocic 5 razy kwote bonusa, przed tym nie wyplacisz

#574248 12/05/2006 19:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
no ale jak wplacilem 100 euro dostalem 50 euro bonusu kwota bonusu trzeba obrocic 25x50 ale 50 euro przegralem i zostalo mi 100 euro ktore wplacalem.

W zakladce konta pisze mi ze mam 82% obrocone

?

#574249 12/05/2006 19:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Dostal ktos koszulke taka jaka chcial?
Mi przyslali XL i jest jak sukienka.
Mozna ja wymienic? Widzialem ze wysylaja z Wroclawia to bym mogl nawet podejsc.

#574250 12/05/2006 20:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
chyba wszystkim wysyłali koszulki w rozmiarze XL,nie przypominam sobie by gdzies sie podawało rozmiar,ja przynajmniej dostalem też XL,ale jest spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#574251 12/05/2006 20:28
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Ja dostałem L, a chcialem M... Rozmiar podawało się w mailu z adresem domowym, ale tylko ci, z którymi support nieskontaktował sie sam.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1