|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
musztarda łoi mój Havr  chyba jednak spalniak był  HAVR OGIEŃ  1111111111111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Kurwa Pany, ile w was jadu i szyderstwa  takie czasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Kurwa Pany, ile w was jadu i szyderstwa  takie czasy  przynajmniej tu niektórzy mogą się wylansować na "zajebistych"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wyznawcy no JAD no FUN są wśród nas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
bitek nie osądzaj tak łatwo ludzi... Ja usłyszałem przez to przypadek, na mecz.pl zapodał to Gaske jak jeszcze nie było wcale znane i na beke puściłem to w robocie... I co się okazało, szef, który lubi rockowe brzmienia, zaczął tupać nogą jak to słyszał... Wszyscy się z śmiali z tego, ale później wszyscy też to śpiewali Dla mnie ta piosenka kojarzy się z byłą pracą i fajnymi ludzmi, których tam poznałem i(nie wstydzę się tego) podoba mi się  A wcale nie uważam się za ograniczoną osobę Peace
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
Florenzi/Osvaldo po gola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
bitek nie osądzaj tak łatwo ludzi... Ja usłyszałem przez to przypadek, na mecz.pl zapodał to Gaske jak jeszcze nie było wcale znane i na beke puściłem to w robocie... I co się okazało, szef, który lubi rockowe brzmienia, zaczął tupać nogą jak to słyszał... Wszyscy się z śmiali z tego, ale później wszyscy też to śpiewali Dla mnie ta piosenka kojarzy się z byłą pracą i fajnymi ludzmi, których tam poznałem i(nie wstydzę się tego) podoba mi się  A wcale nie uważam się za ograniczoną osobę Peace  najlepiej wszystkich wrzucić do jednego wora, tu albo coś jest białe albo czarne, nie ma miejsca na kolorowe, ale czarne też złe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja spadam przed TV bo robi się za poważnie  po drodze zastanowię się czy oglądać werder czy psg
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
ja spadam przed TV bo robi się za poważnie  po drodze zastanowię się czy oglądać werder czy psg najlepiej jak betowiec multiroom 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ja to nie mam problemu z muzyką bo ja głuchy jestem ... wyjebane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Białas mnie chyba jednak bardziej przekonuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
ja spadam przed TV bo robi się za poważnie  po drodze zastanowię się czy oglądać werder czy psg może zamiast tych dwóch obejrzyj dla odmiany Tuluzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
De Grafschap 2222222222222222222222222222222222 jeszcze jedna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Heerenven strzelac/tracic do HT !!!!!!  nie wkur 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tak czytam i czytam qc i niektorzy tak pierd@lą, że aż oczy bolą  jak juz wyjezdzasz z takim tekstem to byloby milo jakbys odniosl sie personalnie a nie neutralnie "niektorzy"  ja tam koncze temat łikendu, skoro sznurki sie na koncertach na pare kilometrow ustawiaja, pewnie tu co druga osoba siada do oferty i wlacza "ona tanczy dla mnie"  niestety, dla mnie ta muzyka jest zbyt ambitna - nie stworzysz jej na sraczu ani podczas naprawy dachu - zeby zrobic jeden "kawalek" potrzeba 5 lat siedzenia 24/h w studio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja spadam przed TV bo robi się za poważnie  po drodze zastanowię się czy oglądać werder czy psg może zamiast tych dwóch obejrzyj dla odmiany Tuluzę  tak naprawdę to chyba obejrzę Hannover 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
werder-h96 o3.5 @2.43 o4.5 @4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
tak naprawdę to chyba obejrzę Hannover  interesujący wybór 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Równie fantastyczny kurs jak nie wiedziec czemu wczoraj w Madrycie : Over w Tuluzie @2.10 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|