|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
po wplacie przez MB do nich, kasa od razu sie pojawia, czy trzeba czekac jakis tam czas?, bo chce cos o 21 jeszcze postawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
po wplacie przez MB do nich, kasa od razu sie pojawia, czy trzeba czekac jakis tam czas?, bo chce cos o 21 jeszcze postawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obsługują MB? A ja się zawsze męczyłem z niejasnymi przelewami bankowymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
opcji moneybookers u nich nigdy nie widziałem, neteller owszem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55 |
Witam, Mam kilka pytan:
1. Ile idzie wyplata przelewem z konta w bet na konto w banku? 2.Mieliscie jakiekolwiek problemy z tym bukiem jesli chodzi o wyplate? 3.Jakie ma kursy na tenis? niskie czy w miare dobre:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
czyli po otrzymaniu bonusa 300 pln po mundialu,trzeba bedzie zagrac go 3 x po kursie 1,5 jeszzce ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czyli po otrzymaniu bonusa 300 pln po mundialu,trzeba bedzie zagrac go 3 x po kursie 1,5 jeszzce ? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
pytalem sie wczesniej ale nikt nie odpowiedział: czy zaklady live licza sie do obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
czyli po otrzymaniu bonusa 300 pln po mundialu,trzeba bedzie zagrac go 3 x po kursie 1,5 jeszzce ? tak czyli całkowity obrót to 1'800 zł spore wymagania... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
no cóż kasa za darmo - dodatkowy depozyt nie wymagany, więc nie powinieneś sie dziwić żę wysoki obrót wymagany
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
pytalem sie wczesniej ale nikt nie odpowiedział: czy zaklady live licza sie do obrotu? Tak , wszystkie zakłady dotyczące MŚ
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
czyli po otrzymaniu bonusa 300 pln po mundialu,trzeba bedzie zagrac go 3 x po kursie 1,5 jeszzce ? tak gdzie na stronie jest ta informacja? Czy do zakladow kwalifikujacych do bonusa licza sie tez zagrane tydzien przed MS na awanse z grup? Pisalem do suporta, ale nie odpisuje 2 dni :/ Zaklady sa niby na MS, ale zagrane wczesniej....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
czyli po otrzymaniu bonusa 300 pln po mundialu,trzeba bedzie zagrac go 3 x po kursie 1,5 jeszzce ? tak gdzie na stronie jest ta informacja? Czy do zakladow kwalifikujacych do bonusa licza sie tez zagrane tydzien przed MS na awanse z grup? Pisalem do suporta, ale nie odpisuje 2 dni :/ Zaklady sa niby na MS, ale zagrane wczesniej.... Na stronie tego niema , pisalem do supportu na co otrzymałem odpowiedź : Zaklady licza sie od poczatku mistrzostw, licza sie tylko zaklady zawarte na mecze mistrzostw swiata, nie ma minimalnego kursu, ilosc zakladow dowolna, kwote postawionych pieniedzy bedzie mozna sprawdzic w historii zakladow dostepnej na stronie bet24. Zasady obrotu bonusem standardowe i zgodne z regulaminem. Bonus zostanie dopisany w ciagu kilku dni po zakonczeniu mistrzostw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Mial ktos z Was problem z depozytem karta visa electron inteligo ??
Wypelniam wszystkie pola i po potwierdzeniu wyskakuje komunikat: błąd
O co moze chodzic ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
hm ja walsnie probowalem wplacac karta kredytowa i tez mam bład, i to sam napis blad nie wiadomo o co chodzi karta jest ok wplacalem juz nia do baw,expekt,betway,betfair bez zadnych problemow.. moze maja chwilowo jakis problem ??? eh ten serwis zawsze mi sie jakis taki niedopracowany wydawal...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
miałem podobny problem, trzeba się z nimi skontaktowac w tej sprawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
napisalem maila i wlasnie mi odpisali ze problemem byla litera ł w imieniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> naprawili i juz depozyt karta dziala idealnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
mam pytanko odnośnie bonusu 300 zł. dopisanego na koniec mistrzostw swiata w piłce nożnej czy można wcześniej wypłacić kasę z zakładów i tylko czekać na dopisanie bonusu ? proszę o info bo ich support bardzo kuleje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam pytanko odnośnie bonusu 300 zł. dopisanego na koniec mistrzostw swiata w piłce nożnej czy można wcześniej wypłacić kasę z zakładów i tylko czekać na dopisanie bonusu ? proszę o info bo ich support bardzo kuleje zadzwon do nich i sie spytaj ich support telefoniczny jest bardzo dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
wpłacałem kase do bet24 przelewem, z wypłatami również nie było problemu, az tu dzisiaj taki tekst:
"The Card has expired. Please update card data"
tylko ze ja zadnej karty nie rejestrowalem, bo konto zalozyl mi ichniejszy support.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Chcialem sie spytac, czy w BET24 dalej mozna wplacac/wyplacac Netellerem, nie majac zarejestrowanej karty kredytowej. Wiem, ze pare miesiecy temu jak narozdawali bonow, to zrobili ograniczenie, ze trzeba zarejestrowac karte, czy ta wciaz obowiazuje? Czy moge smialo wplacic i wyplacic Netellerem? Wielkie dzieki za odpowiedz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|