Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
#574541 22/06/2006 18:33
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
po wplacie przez MB do nich, kasa od razu sie pojawia, czy trzeba czekac jakis tam czas?, bo chce cos o 21 jeszcze postawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#574542 22/06/2006 19:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
po wplacie przez MB do nich, kasa od razu sie pojawia, czy trzeba czekac jakis tam czas?, bo chce cos o 21 jeszcze postawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Obsługują MB? A ja się zawsze męczyłem z niejasnymi przelewami bankowymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#574543 22/06/2006 21:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
opcji moneybookers u nich nigdy nie widziałem, neteller owszem...

#574544 24/06/2006 11:31
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
Witam, Mam kilka pytan:

1. Ile idzie wyplata przelewem z konta w bet na konto w banku?
2.Mieliscie jakiekolwiek problemy z tym bukiem jesli chodzi o wyplate?
3.Jakie ma kursy na tenis? niskie czy w miare dobre:)

#574545 24/06/2006 12:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
czyli po otrzymaniu bonusa 300 pln po mundialu,trzeba bedzie zagrac go 3 x po kursie 1,5 jeszzce ?

#574546 24/06/2006 12:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
czyli po otrzymaniu bonusa 300 pln po mundialu,trzeba bedzie zagrac go 3 x po kursie 1,5 jeszzce ?

tak

#574547 24/06/2006 14:51
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
pytalem sie wczesniej ale nikt nie odpowiedział:
czy zaklady live licza sie do obrotu?

#574548 24/06/2006 14:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
czyli po otrzymaniu bonusa 300 pln po mundialu,trzeba bedzie zagrac go 3 x po kursie 1,5 jeszzce ?

tak
czyli całkowity obrót to 1'800 zł
spore wymagania... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#574549 24/06/2006 18:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
no cóż kasa za darmo - dodatkowy depozyt nie wymagany, więc nie powinieneś sie dziwić żę wysoki obrót wymagany

#574550 24/06/2006 21:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
Quote
pytalem sie wczesniej ale nikt nie odpowiedział:
czy zaklady live licza sie do obrotu?

Tak , wszystkie zakłady dotyczące MŚ

#574551 25/06/2006 08:30
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Quote
czyli po otrzymaniu bonusa 300 pln po mundialu,trzeba bedzie zagrac go 3 x po kursie 1,5 jeszzce ?

tak
gdzie na stronie jest ta informacja?

Czy do zakladow kwalifikujacych do bonusa licza sie tez zagrane tydzien przed MS na awanse z grup? Pisalem do suporta, ale nie odpisuje 2 dni :/ Zaklady sa niby na MS, ale zagrane wczesniej....

#574552 25/06/2006 08:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
Quote
Quote
Quote
czyli po otrzymaniu bonusa 300 pln po mundialu,trzeba bedzie zagrac go 3 x po kursie 1,5 jeszzce ?

tak
gdzie na stronie jest ta informacja?

Czy do zakladow kwalifikujacych do bonusa licza sie tez zagrane tydzien przed MS na awanse z grup? Pisalem do suporta, ale nie odpisuje 2 dni :/ Zaklady sa niby na MS, ale zagrane wczesniej....

Na stronie tego niema , pisalem do supportu na co otrzymałem odpowiedź :

Zaklady licza sie od poczatku mistrzostw, licza sie tylko zaklady zawarte na mecze mistrzostw swiata, nie ma minimalnego kursu, ilosc zakladow dowolna, kwote postawionych pieniedzy bedzie mozna sprawdzic w historii zakladow dostepnej na stronie bet24.
Zasady obrotu bonusem standardowe i zgodne z regulaminem.
Bonus zostanie dopisany w ciagu kilku dni po zakonczeniu mistrzostw.

#574553 25/06/2006 10:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Mial ktos z Was problem z depozytem karta visa electron inteligo ??

Wypelniam wszystkie pola i po potwierdzeniu wyskakuje komunikat: błąd

O co moze chodzic ??

#574554 25/06/2006 16:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
hm ja walsnie probowalem wplacac karta kredytowa i tez mam bład, i to sam napis blad nie wiadomo o co chodzi
karta jest ok wplacalem juz nia do baw,expekt,betway,betfair bez zadnych problemow..
moze maja chwilowo jakis problem ???
eh ten serwis zawsze mi sie jakis taki niedopracowany wydawal...

#574555 25/06/2006 16:47
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
miałem podobny problem, trzeba się z nimi skontaktowac w tej sprawie.

#574556 25/06/2006 17:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
napisalem maila i wlasnie mi odpisali ze problemem byla litera ł w imieniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> naprawili i juz depozyt karta dziala idealnie.

#574557 25/06/2006 17:55
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
mam pytanko odnośnie bonusu 300 zł. dopisanego na koniec mistrzostw swiata w piłce nożnej
czy można wcześniej wypłacić kasę z zakładów i tylko czekać na dopisanie bonusu ?
proszę o info bo ich support bardzo kuleje

#574558 25/06/2006 19:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
mam pytanko odnośnie bonusu 300 zł. dopisanego na koniec mistrzostw swiata w piłce nożnej
czy można wcześniej wypłacić kasę z zakładów i tylko czekać na dopisanie bonusu ?
proszę o info bo ich support bardzo kuleje

zadzwon do nich i sie spytaj ich support telefoniczny jest bardzo dobry

#574559 25/06/2006 21:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
wpłacałem kase do bet24 przelewem, z wypłatami również nie było problemu, az tu dzisiaj taki tekst:

"The Card has expired. Please update card data"

tylko ze ja zadnej karty nie rejestrowalem, bo konto zalozyl mi ichniejszy support.

#574560 25/06/2006 22:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Chcialem sie spytac, czy w BET24 dalej mozna wplacac/wyplacac Netellerem, nie majac zarejestrowanej karty kredytowej.
Wiem, ze pare miesiecy temu jak narozdawali bonow, to zrobili ograniczenie, ze trzeba zarejestrowac karte, czy ta wciaz obowiazuje? Czy moge smialo wplacic i wyplacic Netellerem?
Wielkie dzieki za odpowiedz.

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,553 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1