|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
qrwa Andrzejek zrób 250 euro obrotu i na pewno będzie dobrze - taki problem zrobić 10 czy 20 euro więcej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
jakbym sobie sam to przeliczal to bym nigdy nie doszedl ze 25 PLN to 7 EUR, wiec jak nie wiesz to sie nie udzielaj bo oni inaczej to przeliczaja ale tu chodzi o min 900zl a nie dokladnie taka kwote ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ) wiec nie ma problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
spoko myslalem ze moze ktos wie dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Ja wlasnie zrobilem obrot 250 euro na zakladach mistrzostw poczawszy od 10 czerwca (wszystko na live). Musi wystarczyc do bonusa, bo mam juz stan konta zero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Szkoda , ze nie maja moneybookers. Nie lubie wplat karta, zabieraja 2% i jeszcze koszt przewalutowan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
za to maja neteller i konto w polskim banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
zaklady live licza sie do obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
mam pytanko do promocji na wm 2006 czy trzeba koniecznie zagrać jeden zakład za 900 zł., czy można np. 3 zakłady po 300 zł. lub 9 zakladów po 100 zł. żeby dostać bonus 300 zl proszę o info . pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
"zagraj podczas mundialu za 900zł w zakładach dotyczących mundialu (ilość i kursy bez znaczenia)"
czyli mozesz poslac 900 zakaldow po zlotowce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Zwrósili mi kasę za Bondarenko vs N.Li :Porządna firma bo już się bałem że 300 stówy w plecy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Zwrósili mi kasę za Bondarenko vs N.Li :Porządna firma bo już się bałem że 300 stówy w plecy. Za 30 000 zł to grałeś? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
to zle napisales, 30 000 to 300 stow, a 300 000 to 300 tysiecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
zwrocili juz komus kase za free beta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
probowalem za kazdym razem wyskakuje mi bledny numer karty Mam ten sam problem - napisałem do supportu - zobaczymy co odpiszą przeprosili - odblokowali - moge wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale drobiazgowość ich danych delikatnie mnie rozbawia: - Miasto w którym jest bank : albo - Kod pocztowy banku : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
Chyba pierwszy raz zyskalem na przewalutowaniu, wyplacilem 250zl a na konto doszlo 257,01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439 |
zwrocili juz komus kase za free beta? piszcie czy zwrócili Wam kasę bo z tego co napisali zwrot miał byc wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Mi wczoraj gdzieś tak około 14-15 kase zwrócili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
A ja trafiłem fartem Henkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3 |
panowie mam takie pytanko...czy przy wyplatach z moneybookers trzeba wyslac skana dowodu..wyplacalem do tej pory bez..przy ostatniej wyplacie zdecydowalem sie wyplacic troche wieksya sume..juz 4dni temu a kasy nima..
|
|
|
Link skopiowany do schowka