Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
#574561 26/06/2006 13:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Przyszedl do mnie mail z bonusem 100 + 100 w czasie MŚ. Korzystal kto z niego? Dopisuja bez problemow? Czy ciagle mozna wyplacac przelewem?( po tej akcji z bonami chyba na jakis czas zawiesili)

Bonus: Unibet
#574562 26/06/2006 18:38
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
Quote
mam pytanko odnośnie bonusu 300 zł. dopisanego na koniec mistrzostw swiata w piłce nożnej
czy można wcześniej wypłacić kasę z zakładów i tylko czekać na dopisanie bonusu ?
proszę o info bo ich support bardzo kuleje

Można wypłacić nawet wszystko - masz wykonany obrót , dostaniesz 300 PLN po zakończeniu mundialu.

#574563 26/06/2006 19:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
szkoda ze nie moge wyplacic bo mi pokazuje ze karta niewazna, jak ja zadnej karty nie rejestrowalem bo wplacalem i chce wyplacic przelewem...

a support nie odpowiada poki co

#574564 26/06/2006 20:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
tez mi wyskakiwal napis ze karta niewazna tez saporrt nie odpowiadal ale po 2 meilach i 2 dniach odblokowali mi i przelewem moge wyplacac.

#574565 26/06/2006 22:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Chcialem sie spytac, czy w BET24 dalej mozna wplacac/wyplacac Netellerem, nie majac zarejestrowanej karty kredytowej.
Wiem, ze pare miesiecy temu jak narozdawali bonow, to zrobili ograniczenie, ze trzeba zarejestrowac karte, czy ta wciaz obowiazuje? Czy moge smialo wplacic i wyplacic Netellerem?
Wielkie dzieki za odpowiedz.
Czy ktos sie moze orientuje?:)

#574566 30/06/2006 18:23
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
mam pytanko do wypłacających na konto w banku ?
czy rubryce nr konta przed 26 cyfrowym numerem mojego konta trzeba wpisać PL - czy od razu nr konta
dzięki za info

#574567 30/06/2006 20:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
PL i numer konta to IBAN czyli miedzynarodowy nr rachunku
bez PL to nr rachunku w obrocie krajowym

Niewiecie może jak bet 24 rozlicza zakłady under over na mistrzostwach ( z dogrywkami czy bez ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#574568 30/06/2006 20:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
PL i numer konta to IBAN czyli miedzynarodowy nr rachunku
bez PL to nr rachunku w obrocie krajowym

Niewiecie może jak bet 24 rozlicza zakłady under over na mistrzostwach ( z dogrywkami czy bez ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

przeciez wszedzie jest bez dogrywek...

#574569 30/06/2006 20:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
No niewiem , Unibet rozlicza z dogrywkami , tyle że informuje o tym w treści zakładu.

#574570 01/07/2006 15:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Mam pytanie. mam voucher o wartości 100zł i nie mogę go zrealizować. Czy ktos miął takie problemy???

#574571 01/07/2006 15:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Mam pytanie. mam voucher o wartości 100zł i nie mogę go zrealizować. Czy ktos miął takie problemy???
a skąd go masz? z Allegro?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#574572 01/07/2006 15:43
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
Quote
Mam pytanie. mam voucher o wartości 100zł i nie mogę go zrealizować. Czy ktos miął takie problemy???
a skąd go masz? z Allegro?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Tak.

#574573 01/07/2006 15:56
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
bony juz sa niewazne. Napisal chociaz koles z jakiej promcji jest ten bon?

#574574 01/07/2006 17:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
No właśnie nie. Voucher miał być o wartości 100zł.

#574575 02/07/2006 09:47
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
A jednak. Voucher był dobry. Napisałem do Supportu i mi dopisali 100zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#574576 02/07/2006 10:39
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
co firma to firma

#574577 02/07/2006 21:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
H
member
member
H Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
Nie wiecie czy jeśli zagrałem dubelek, np. Francja (awans) + Federer za 50zł, to jest to liczone jako zagranie a mistrzostwa??

#574578 04/07/2006 16:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Kto zagra w wielkim finale?

Na polu bitwy zostaly juz tylko cztery wielkie druzyny. Wciaz nie wiadomo, ktory z zespolow zdobedzie najwazniejsze trofeum w swiecie pilki noznej. Z tej okazji, Bet24 proponuje 25zl free beta na jeden z meczow polfinalowych - ktory z nich wybierzesz, zalezy tylko od Ciebie!

Wszystko co trzeba zrobic to zagrac za dokladnie 25zl na to, ktory zespol bedzie mial wiecej rzutow roznych (liczy sie wynik bez ewentualnej dogrywki). Jesli zaklad okaze sie przegrany, zwrocimy na Twoje konto 25zl najpozniej 6 lipca.



Jakies pomysly ??

Jak daja za darmo zagrac zaklad to trzeba sprobowac tylko na co grac ??

Zastanawiam sie nad 2 opcjami Niemcy lub Francja.

Co myslicie ??

#574579 04/07/2006 16:25
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Jak dają freebeta to zagraj na najwyższy kurs

#574580 04/07/2006 19:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
gdzie to trzeba zagrac na zakladach czy na livebet?

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,725 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1