|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Przyszedl do mnie mail z bonusem 100 + 100 w czasie MŚ. Korzystal kto z niego? Dopisuja bez problemow? Czy ciagle mozna wyplacac przelewem?( po tej akcji z bonami chyba na jakis czas zawiesili)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
mam pytanko odnośnie bonusu 300 zł. dopisanego na koniec mistrzostw swiata w piłce nożnej czy można wcześniej wypłacić kasę z zakładów i tylko czekać na dopisanie bonusu ? proszę o info bo ich support bardzo kuleje Można wypłacić nawet wszystko - masz wykonany obrót , dostaniesz 300 PLN po zakończeniu mundialu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
szkoda ze nie moge wyplacic bo mi pokazuje ze karta niewazna, jak ja zadnej karty nie rejestrowalem bo wplacalem i chce wyplacic przelewem...
a support nie odpowiada poki co
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
tez mi wyskakiwal napis ze karta niewazna tez saporrt nie odpowiadal ale po 2 meilach i 2 dniach odblokowali mi i przelewem moge wyplacac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Chcialem sie spytac, czy w BET24 dalej mozna wplacac/wyplacac Netellerem, nie majac zarejestrowanej karty kredytowej. Wiem, ze pare miesiecy temu jak narozdawali bonow, to zrobili ograniczenie, ze trzeba zarejestrowac karte, czy ta wciaz obowiazuje? Czy moge smialo wplacic i wyplacic Netellerem? Wielkie dzieki za odpowiedz. Czy ktos sie moze orientuje?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
mam pytanko do wypłacających na konto w banku ? czy rubryce nr konta przed 26 cyfrowym numerem mojego konta trzeba wpisać PL - czy od razu nr konta dzięki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
PL i numer konta to IBAN czyli miedzynarodowy nr rachunku bez PL to nr rachunku w obrocie krajowym
Niewiecie może jak bet 24 rozlicza zakłady under over na mistrzostwach ( z dogrywkami czy bez ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
PL i numer konta to IBAN czyli miedzynarodowy nr rachunku bez PL to nr rachunku w obrocie krajowym
Niewiecie może jak bet 24 rozlicza zakłady under over na mistrzostwach ( z dogrywkami czy bez ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> przeciez wszedzie jest bez dogrywek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
No niewiem , Unibet rozlicza z dogrywkami , tyle że informuje o tym w treści zakładu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Mam pytanie. mam voucher o wartości 100zł i nie mogę go zrealizować. Czy ktos miął takie problemy???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Mam pytanie. mam voucher o wartości 100zł i nie mogę go zrealizować. Czy ktos miął takie problemy??? a skąd go masz? z Allegro?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Mam pytanie. mam voucher o wartości 100zł i nie mogę go zrealizować. Czy ktos miął takie problemy??? a skąd go masz? z Allegro?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
bony juz sa niewazne. Napisal chociaz koles z jakiej promcji jest ten bon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
No właśnie nie. Voucher miał być o wartości 100zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
A jednak. Voucher był dobry. Napisałem do Supportu i mi dopisali 100zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100 |
Nie wiecie czy jeśli zagrałem dubelek, np. Francja (awans) + Federer za 50zł, to jest to liczone jako zagranie a mistrzostwa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Kto zagra w wielkim finale?
Na polu bitwy zostaly juz tylko cztery wielkie druzyny. Wciaz nie wiadomo, ktory z zespolow zdobedzie najwazniejsze trofeum w swiecie pilki noznej. Z tej okazji, Bet24 proponuje 25zl free beta na jeden z meczow polfinalowych - ktory z nich wybierzesz, zalezy tylko od Ciebie!
Wszystko co trzeba zrobic to zagrac za dokladnie 25zl na to, ktory zespol bedzie mial wiecej rzutow roznych (liczy sie wynik bez ewentualnej dogrywki). Jesli zaklad okaze sie przegrany, zwrocimy na Twoje konto 25zl najpozniej 6 lipca.
Jakies pomysly ??
Jak daja za darmo zagrac zaklad to trzeba sprobowac tylko na co grac ??
Zastanawiam sie nad 2 opcjami Niemcy lub Francja.
Co myslicie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Jak dają freebeta to zagraj na najwyższy kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
gdzie to trzeba zagrac na zakladach czy na livebet?
|
|
|
Link skopiowany do schowka