Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
#574661 21/07/2006 09:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
Quote
zalosne maile wyslane 3 dni temu bez zadnej odpowiedzi,a wyplaty zlecic nie mozna bo wyskakuje jakis blad: "The Card has expired. Please update card data"

3 dni temu??

Ja nie mam odpowiedzi na maile wyslane w zeszły piątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
wysle im dzis z 20 maili,ciekawe czy odpowiedza

Bonus: Unibet
#574662 21/07/2006 09:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
a skad piszecie ? jesli z kont na wp, to do nich prawdopodobnie nie dochodza.

#574663 21/07/2006 09:28
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
Ja piszę z konta na interii

#574664 21/07/2006 09:55
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
Czekalem do wczoraj i oczywiscie zaden mail nie przyszedl. Wiec dzis znow zadzwonilem i koles powiedzial, ze zablokowal mi konto risk department, a on nie wie dlaczego, ale sie dowie i napisze maila. Po kilkunastu minutach napisal, zebym przyslal skan dowodu. Wyslam i jestem ciekaw czy to juz wystarczy.
Jesli macie jakis problem to najlepiej zadzwoncie.

#574665 21/07/2006 10:58
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
Przyslali mi cos takiego "thank you for your coperation and understanding regarding the security, which is always important in order to protect you as customer" i odblokowalo konto. Zlecilem jeszcze raz wyplate i mam nadzieje, ze tym razem nie bedzie zadnych problemow. Tylko dlaczego nie mogli napisac od razu w czym jest problem, a nie pozostawiac maile bez odpowiedzi. Buk moze byc w porzadku, ale support mailowy pozostawia wiele do zyczenia. Do supportu telefonicznego nie mam zastrzezen.

#574666 21/07/2006 13:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
ten bonus podwojenia 1 depozytu jeszcze aktualny?

#574667 21/07/2006 13:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
tak

#574668 25/07/2006 02:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
czy w przypadku zamnkniecia konta bet24 moze zabrac tez depzoyt czy tylko bonus ?

#574669 25/07/2006 07:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
czy w przypadku zamnkniecia konta bet24 moze zabrac tez depzoyt czy tylko bonus ?
Nie masz szans na oba

#574670 25/07/2006 08:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Ile idzie wypłata z bet24, mówie tu o pierwszej wypłacie z konta w innej walucie niż PLN.

Pzdr.

#574671 25/07/2006 11:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Ktos wie ile kosztuje polaczenie z BET24? Dzwonil ktos do nich? Wyslalem im z 3 maile na zaden nie mam odpowiedzi

#574672 25/07/2006 15:27
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
jest darmowe

#574673 25/07/2006 17:19
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
czy wyplacil kase z tej promocji w ktorej nalezalo obrocic na mistrzostwach 900zl? rozumiem ze nalezy obrocic ten bonus 300 X 3 po kursie nie mniejszym niz 1,5 i mozna wyplacac?

#574674 26/07/2006 12:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
czemu w tym buku jak chce postawic na baseball na win njakiej druzyny, to jest jakies nazwisko w nawiasie ?!

#574675 26/07/2006 12:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
sorry za ten post powyzej - do kasacji!

#574676 27/07/2006 09:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
O co chodzi ?! Chciałem wypłacic pieniążki i patrze a tam opcja wypłaty na konto w banku zniknęła ?! Co sie stao ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#574677 27/07/2006 10:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Quote
O co chodzi ?! Chciałem wypłacic pieniążki i patrze a tam opcja wypłaty na konto w banku zniknęła ?! Co sie stao ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

tzn. mam komunikat: "The Card has expired. Please update card data" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#574678 27/07/2006 11:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
wiele osob tak ma, jakis blad im sie wkradl i musza chyba recznie kazdemu usuwac. napisz do nich ze ci wyskakuje takie cos i naprawia

#574679 28/07/2006 12:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
Mam takie pytanie:
nie da sie jakos powrocic do dawnego wyswietlania dostepnych zakładów sprotowych, nie ma jakis opcji czy czegos takiego? juz mnie strzela jak musze wertowac mase zakladow zeby znalesc ten ktorego szukam

moze jakis wniosek trzeba napisac zeby wrocili do dawnej formy, czyli do tego wybierania panstwa z listy, to bylo o niebo lepsze od terazniejszej formy wyswietlania

#574680 28/07/2006 14:16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Quote
Quote
O co chodzi ?! Chciałem wypłacic pieniążki i patrze a tam opcja wypłaty na konto w banku zniknęła ?! Co sie stao ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

tzn. mam komunikat: "The Card has expired. Please update card data" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dobra napisałem mejla odblokowali i spokojnie bezproblemowo wyplaciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr), 1,995 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,390
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1