|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
zalosne maile wyslane 3 dni temu bez zadnej odpowiedzi,a wyplaty zlecic nie mozna bo wyskakuje jakis blad: "The Card has expired. Please update card data" 3 dni temu?? Ja nie mam odpowiedzi na maile wyslane w zeszły piątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wysle im dzis z 20 maili,ciekawe czy odpowiedza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
a skad piszecie ? jesli z kont na wp, to do nich prawdopodobnie nie dochodza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338 |
Ja piszę z konta na interii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326 |
Czekalem do wczoraj i oczywiscie zaden mail nie przyszedl. Wiec dzis znow zadzwonilem i koles powiedzial, ze zablokowal mi konto risk department, a on nie wie dlaczego, ale sie dowie i napisze maila. Po kilkunastu minutach napisal, zebym przyslal skan dowodu. Wyslam i jestem ciekaw czy to juz wystarczy. Jesli macie jakis problem to najlepiej zadzwoncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326 |
Przyslali mi cos takiego "thank you for your coperation and understanding regarding the security, which is always important in order to protect you as customer" i odblokowalo konto. Zlecilem jeszcze raz wyplate i mam nadzieje, ze tym razem nie bedzie zadnych problemow. Tylko dlaczego nie mogli napisac od razu w czym jest problem, a nie pozostawiac maile bez odpowiedzi. Buk moze byc w porzadku, ale support mailowy pozostawia wiele do zyczenia. Do supportu telefonicznego nie mam zastrzezen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
ten bonus podwojenia 1 depozytu jeszcze aktualny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
czy w przypadku zamnkniecia konta bet24 moze zabrac tez depzoyt czy tylko bonus ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
czy w przypadku zamnkniecia konta bet24 moze zabrac tez depzoyt czy tylko bonus ? Nie masz szans na oba
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Ile idzie wypłata z bet24, mówie tu o pierwszej wypłacie z konta w innej walucie niż PLN.
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Ktos wie ile kosztuje polaczenie z BET24? Dzwonil ktos do nich? Wyslalem im z 3 maile na zaden nie mam odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
czy wyplacil kase z tej promocji w ktorej nalezalo obrocic na mistrzostwach 900zl? rozumiem ze nalezy obrocic ten bonus 300 X 3 po kursie nie mniejszym niz 1,5 i mozna wyplacac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
czemu w tym buku jak chce postawic na baseball na win njakiej druzyny, to jest jakies nazwisko w nawiasie ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
sorry za ten post powyzej - do kasacji!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
O co chodzi ?! Chciałem wypłacic pieniążki i patrze a tam opcja wypłaty na konto w banku zniknęła ?! Co sie stao ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
O co chodzi ?! Chciałem wypłacic pieniążki i patrze a tam opcja wypłaty na konto w banku zniknęła ?! Co sie stao ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> tzn. mam komunikat: "The Card has expired. Please update card data" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
wiele osob tak ma, jakis blad im sie wkradl i musza chyba recznie kazdemu usuwac. napisz do nich ze ci wyskakuje takie cos i naprawia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
Mam takie pytanie: nie da sie jakos powrocic do dawnego wyswietlania dostepnych zakładów sprotowych, nie ma jakis opcji czy czegos takiego? juz mnie strzela jak musze wertowac mase zakladow zeby znalesc ten ktorego szukam
moze jakis wniosek trzeba napisac zeby wrocili do dawnej formy, czyli do tego wybierania panstwa z listy, to bylo o niebo lepsze od terazniejszej formy wyswietlania
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
O co chodzi ?! Chciałem wypłacic pieniążki i patrze a tam opcja wypłaty na konto w banku zniknęła ?! Co sie stao ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> tzn. mam komunikat: "The Card has expired. Please update card data" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dobra napisałem mejla odblokowali i spokojnie bezproblemowo wyplaciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka