Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zapraszam. piwo

Te ceny są trochę przekręcone bo np. jeśli chcesz przylecieć do DOH o 22:55 i polecieć dalej o 01:20 to bilet wyjdzie sporo drożej. A tania opcja to przylecieć właśnie o ten 22:55 i mieć następny lot dopiero o... 7 rano. wink Chyba że się wyszuka takie dni, kiedy ta pierwsza wersje będzie w promocyjnej cenie o ile to możliwe.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Również AirFrance/KLM wrzuciły bardzo tani Singapur z Warszawy (1700 PLN) z całkiem rozsądnymi czasami przesiadek 2-3h w Amsterdamie/Paryżu.

Teraz chyba czas na Lufę...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
KLM za 1700zł to dobry deal, lotnisko w AMS też przyjemne.

AF trochę mnie zdziwił po tym jak przez pilotów doszło do kraksy tego lotu z Brazylii. Trochę szok bo oprócz wadliwego czujnika nic innego się nie działo z samolotem i nie powinno dojść do utraty maszyny.

Lufthansa spox, wiadomo że niemiecka solidność, jedyny problem to koszmarne lotnisko FRA. Ale za to bardzo fajna obsługa na samolocie, jedna z przyjemniejszych (za to na lotnisku jedna z najmniej przyjemnych).

A tak naprawdę to najlepsze połączenie do SIN to lecąc Finnairem, tylko trzeba jakąś promocję wyczaić. Nie dość, że jest to najszybsze połączenie z wszystkich opcja zaczynających się w WAW, to jeszcze lotnisko w HEL jest bardzo fajne i nie ma nawet kolejnej kontroli bezpieczeństwa jeśli ktoś przyleciał z WAW.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Bede musiał sie za kilka miechów przefrunac do USA, podpowie ktoś gdzie szukać za rozsądne pieniadze biletów lotniczych na tamten kierunek?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
czytać regularnie fly4free.pl , loter.pl i czekać na promocje Alitalii;) wtedy można polecieć za stówę smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Które polskie portali oferujące bilety są najlepsze do wyszukiwania cen/połączeń?

fru.pl, esky.pl, flysiesta.pl, może jakiś inny?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Zerknij sobie na kayak.pl i skyscanner.pl , które zestawiają po kolei najlepsze ceny z wielu stron, od tych które podałeś, przez wiele innych, po oficjalne strony linii lotniczych.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wojna cenowa przewoźników bliskowschodnich o polskiego klienta jest odczuwalna.

Emirates ( wchodzi na polski rynek 6 lutego ) i Qatar Airlines.
Przyłączą się zapewne jeszcze Air France\KLM czy Turkish Airlines.

W środę inauguracyjny lot na trasie Dubaj - Warszawa - Dubaj.
W klasie ekonomicznej dubajska linia chce tylko 1.4 - 1.5 tys.zł.,
za najtańszy powrotny bilet z Warszawy do Szanghaju czy Tokio.

Z kolei Emirates w klasie biznes i pierwszej,
przywozi i zawozi na i z lotniska,
Mercedesami klasy S ( pierwsza klasa ), natomiast klasy E "
biznesowców ".

Dla porównania, za najtańszy w lutym bilet LOT-u,
na trasie do Pekinu, życzą sobie 2495 zł. ( Emirates 1430 ).

Interesujące dane dla "Singapurczyków" to :

1693 zł. - KLM,
1697 zł. - Qatar,
2080 zł. - Emirates.



Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Teraz są jakieś ciekawe promo, ale pod koniec marca będzie już strzyżenie. Właśnie szukałem dla kogoś bilet WAW-SIN-WAW (obojętnie gdzie przesiadka) na 25 marca - 4 kwietnia i bryndza jest. Jedynie Emirates w tych okolicach coś dobrego ma, ale godziny wręcz makabryczne: 5-6 godz. oczekiwania na kolejny lot i to w każdą stronę.

Szkoda, że Singapore Airlines ma zjebaną stronę i nie potrafią nawet WAW dodać by można było bilety kupować online (a loty codeshare do Warszawy mają).

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W przyszły wtorek, ma być ogłoszona ( prawdopodobnie ),
informacja o fuzji dwóch największych linii lotniczych USA,
American Airlines i US Airways.

70 % akcji trafi w ręce tej pierwszej linii i taka będzie jej nazwa po fuzji.

Stanie się zatem największą linią lotniczą na świecie,
dysponując prawie 1000 samolotową flotą.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Amerykański urząd nadzorczy FAA, pozwolił Boeingowi na wykonanie jednego lotu B 787 w USA.

Przelot ten odbędzie na trasie Fort Worth w Texasie do montowni w Everett i będzie wykonany jedynie z załogą, która w tym czasie sprawdzi działanie akumulatorów.

Aczkolwiek pojawiły się pogłoski, że dreamliner wróci na trasy w marcu, to jednak urząd bezpieczeństwa transportu przewiduje,
że wyjaśnienie przyczyn pojawiania się ognia w bateriach,
potrwa kilka tygodni.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Orientuje się ktoś jak znaleźć najtańsze połączenie lotnie do Tajlandii i z powrotem?

Interesują mnie 2 bilety na drugą połowę roku smile

Będę wdzięczny za wszelką pomoc piwo

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
*lotnicze

wylot na tydzień

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
"Modlin dopiero od 2014, Dreamliner po październiku"

Jak informuje TVN CNBC, termin oddania do użytku lotniska w Modlinie może sie przesunąć aż do grudnia 2013 / stycznia 2014. Spowodowane jest do przedłużeniem planowanych prac naprawczych drogi startowej. Kolejna informacja z dzisiaj: LOT nie planuje Dreamlinerów w swoim rozkładzie aż do końca października. Do tego czasu wszystkie trasy dalekodystansowe obsługiwały będą "stare" Boeingi 767.

brawo laugh

ź: http://www.loter.pl/modlin-od-2014-dreamliner-po-pazdzierniku

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ładny obciach z tym samolotem żartobliwie zwanym jako "Dreamliner" ("dreamliner" chyba dla księgowych, którym się spodoba spadek wydatków na paliwo). Najlepsze linie świata ustawiły się po zamówienia na szarym końcu, chyba tylko Japończycy (którzy są blisko związani także z produkcją tego), jedna amerykańska linia, jedna hinduska i... my się wpakowaliśmy w to na dobry początek. smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
najlepsze jaja są z tym że LOT zrobił siatkę połączeń pod Dreamlinery i teraz po prostu nie ma czym latać...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374

Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Fajnie przejechać po mapie w kierunku zachodnim. Jest róznica.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,lotnisko-modlin-im-adama-struzika-jest-oficjalny-wniosek,76777.html

o qwa smile

Marszałek Struzik będzie miał swoje lotnisko, tak samo jak JFK, JP2 i np. Robin Good albo Wielki Elektryk smile

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, forty, rafal08, aker, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,868 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,351
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1