Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
istnieje gdzies na forum archiwum ze starymi tematami z to i owo ?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Siema , ktoś mógł by polecić/ doradzić angielskiego solidnego buka internetowego gdzie można pograć Funtami ?? Chodzi mi o dobrą i szeroka ofertę piłki nożnej i tenisa ??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
Originally Posted by Isildur
istnieje gdzies na forum archiwum ze starymi tematami z to i owo ?

Wszystkie sa nadal w To i owo - Poczatek

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
Originally Posted by priboj
Siema , ktoś mógł by polecić/ doradzić angielskiego solidnego buka internetowego gdzie można pograć Funtami ?? Chodzi mi o dobrą i szeroka ofertę piłki nożnej i tenisa ??

Jak jestes w UK i mozesz zakladac konto w funtach to kazdy buk takie ma i jest solidny dla graczy z UK . Przykladowo Bet365,PaddyPower [paddypower.com],Ladbrokes [affiliates.score-affiliates.com]

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by priboj
Siema , ktoś mógł by polecić/ doradzić angielskiego solidnego buka internetowego gdzie można pograć Funtami ?? Chodzi mi o dobrą i szeroka ofertę piłki nożnej i tenisa ??

Jak jestes w UK i mozesz zakladac konto w funtach to kazdy buk takie ma i jest solidny dla graczy z UK . Przykladowo Bet365,PaddyPower [paddypower.com],Ladbrokes [affiliates.score-affiliates.com]
a jak już jestem na Polskim becie365 ?? to drugi raz zakładam konto ?? pod Angielskim adresem... Czy mogę dodać do PL , konto w funtach ??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
To juz na live chat musisz zapytac lub do supportu napisac,ale LC powinien to wyjasnic

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by rafal08
To juz na live chat musisz zapytac lub do supportu napisac,ale LC powinien to wyjasnic
"
Quote
Mozna miec tylko 1 konto w 1 walucie.
"

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
No to na to nic nie poradzisz.Masz sporo ciekawych bukow w UK z dobrymi promocjami

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by rafal08
No to na to nic nie poradzisz.Masz sporo ciekawych bukow w UK z dobrymi promocjami
coś tam się znajdzie , dzięki za pomoc piwo

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
dzięki rafal08

wie ktos w jaki sposób moge zmienic adres email na swoim profilu ?

próbowałem juz zastapić stary nieistniejący nowym, ale nie da rady

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by priboj
Originally Posted by rafal08
To juz na live chat musisz zapytac lub do supportu napisac,ale LC powinien to wyjasnic
"
Quote
Mozna miec tylko 1 konto w 1 walucie.
"


Napisz do bet365 na czacie u mnie zablokowali konto i zrobili duplikat z nową walutą ;-)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Originally Posted by Isildur
dzięki rafal08

wie ktos w jaki sposób moge zmienic adres email na swoim profilu ?

próbowałem juz zastapić stary nieistniejący nowym, ale nie da rady

nieaktualne, email zmieniony

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Jak na forum peb mam takiego linka do sciagania

http://catshare.net/.../Harold.i.Kumar.O.dwoch.takich.co.poszli.w.miasto.avi

to co mam w nim pozmieniać zebym mógł sciagnąć dany film ??

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Isildur
Jak na forum peb mam takiego linka do sciagania

http://catshare.net/.../Harold.i.Kumar.O.dwoch.takich.co.poszli.w.miasto.avi

to co mam w nim pozmieniać zebym mógł sciagnąć dany film ??

Aby zobaczyć linki przeciągnij ołówek/serce/nutkę/zegar lub książkę do koła tongue

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Isildur
Jak na forum peb mam takiego linka do sciagania

http://catshare.net/.../Harold.i.Kumar.O.dwoch.takich.co.poszli.w.miasto.avi

to co mam w nim pozmieniać zebym mógł sciagnąć dany film ??

Aby zobaczyć linki przeciągnij ołówek/serce/nutkę/zegar lub książkę do koła tongue

Nie widzialem tego wczesniej ! Wielkie dzięki Akhu za pomoc piwo piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
jest tu ktoś z Oświęcimia albo okolic?

jak nabyć bilety na mecz hokeja 17 lutego najlepiej? przed meczem w kasie po prostu?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Mam problem z filmikami, nakręcone są one w pionie. Jak teraz zrobić by można było to o 90 obrócić.
Tylko bez głupich komentarzy typu. przewrócić na bok kompa czy laptop wink
Fotkę oczywiście obróci w jednym czy drugim programie. Jak jest z filmem? Wyszukałem na szybko program VirtualDubMod który rzekomo miał mi pomóc. Pobrałem 4 różne wersje i żadnej nie zainstaluję bo wyskakuje cały czas jakiś błąd.
Kto zna inny czekam na info smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Wrzuc nazwe bledu do google i dopisz virtual dub media. Wyskoczy CI prawdopodobnie rozwiazanie problemu. Mialem cos podobnego (tez kilka razy instalowalem rozne wersje)z programem z tej samej serii ale do audio az w koncu sie udalo wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jedną wersję sprawną w końcu dorwałem, jednak teraz jest jeszcze inny problem grin
W jakimś dziwnym formacie mam zapisane filmiki i ich nie odczytuje. Nie mam przy sobie ich to niestety nie napiszę. I dalej trzeba coś kombinować blush

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Koledze bardzo zależy aby wygrać ten konkurs, zwłaszcza, że dopiero dziś się spostrzegł, że się zakwalifikował do kolejnego etapu. Do lidera sporo mu brakuje, dlatego tez wierzę w siłę mecz.pl ...którą już nie raz udowadniał ;-)

http://www.facebook.com/photo.php?f...5.184267418690&type=3&permPage=1

Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, $-man, Lukasz111, rafal08, 11kera11), 809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,997
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1