|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
wg mnie granie po kursie 1.01 nie moze byc podstawa do niewyplacenia kasy poniewa regulamin tego nie zabrania, mogli dodac wymog minimalnego kursu a nie zrobili tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wg mnie granie po kursie 1.01 nie moze byc podstawa do niewyplacenia kasy poniewa regulamin tego nie zabrania, mogli dodac wymog minimalnego kursu a nie zrobili tego przeciez wkleilem Ci dwa punkty regulaminu, ktore mowia o wymuszeniach, a kurs minimalny nie jest podany, bo takiego nie ma, a w regulaminie do tego punktu mozna zaliczyc duzo wiecej wykroczen, takich jak granie surebet'ow, zakladanie kilku kont...itd. itp. nie mysl, ze ja Ci zycze, zeby Ci kasy nie wyplacili, poprostu wyjasniam Ci co moze byc powodem tego, ze nie mozesz zlecic wyplaty, ja wyplacalem juz wiele razy i nigdy nie bylo problemow, napisz jak sie sprawa zakonczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
zaklady o ktorych pisza w regulaminie to raczej obstawianie meczow w 2 rozne strony itp. rzeczy a nie kursy 1,01
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
ok napisze, oby nie ku przestrodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
zaklady o ktorych pisza w regulaminie to raczej obstawianie meczow w 2 rozne strony itp. rzeczy a nie kursy 1,01 no to jak skomentujesz tego maila? Dear Sir, If you obviously place bets only to turn around the bonus amount you will lose the bonus deposit. Kind Regards John Hansson Support Expekt.com Ltd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
no wlasnie ja to rozumiem jako np. gre w rozne strony na ten sam zaklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
heh, czyli wszystko zależy od ich widzimisie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> klasyczni bonushunterzy juz pewnie usiłują wypłacić, nie słyszałem jeszcze o podobnej promocji gdzie dawaliby 400 i to dla starych bez minimalnego kursu, tu musi być drugie dno, pytanie tylko czy mają zamiar "naciągać" regulamin od początku czy dopiero za jakiś czas zauważą proceder i zacznie się masowe blokowanie kont; ja kiedyś podobną sytuację w BAW wzięłem na przeczekanie, myśle że juz w sierpniu nie bedzie problemów z wypłatą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Betway też miał taką promocję, wystarczyło wpłacić 400 i dostawało się drugie 400, tam też na początku nie było min kursu nie wiem jak jest teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Betway też miał taką promocję, wystarczyło wpłacić 400 i dostawało się drugie 400, tam też na początku nie było min kursu nie wiem jak jest teraz teraz jest 1.7 z tego co pamietam, ale moge sie mylic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
tam tez zrobilem szybki obrot i wyplata, tylko ta wyplata sie przeciagala z powodow technicznych ale kasa doszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
1,7...niezle, wyciagneli wnioski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Orientuje się ktoś czy ta promocja jest jeszcze aktualna ??? Bo zniknął baner z ich strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Promocja była do niedzieli. Zgarnąłem bonusa i wypłaciłem kase, bo ten buk jest strasznyyyyyy, wszystko mnie w nim drażni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Promocja była do niedzieli. Zgarnąłem bonusa i wypłaciłem kase, bo ten buk jest strasznyyyyyy, wszystko mnie w nim drażni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nowy wyglad mnie rowniez strasznie drazni, a kiedys byl to moj ulubiony buk...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
nie jest az tak tragiczny. Mi sie tam dobrze gra.. jeszze 400do obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A moj ulubiony buk to betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Co do wygladu to popieram... strasznie sie zjeb.. Zrobil sie taki XPkowy Bleee!!
No i kursy wydaje mi sie ze jeszcze rok temu mieli lepsze! Ehhh niby bukmacherka sie rozwija ale jak sie przyjrzec to coraz wieksza chała!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
nie jest az tak tragiczny. Mi sie tam dobrze gra.. jeszze 400do obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A moj ulubiony buk to betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zwłaszcza, że bf to giełda p2p ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
witam, mam pytanie, odnosnie bonusu jaki byl do wczoraj, jesli wplacilem wczoraj kase i napisalem @ do nich to po jakim czasie dostane bonus?? bo cos im sie nie chce odpisywac na moje @:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
do 48h, zwykle wyrabiaja sie w przeciagu 24
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
Zgadzam sie z przedmowcami.
Jesli ktos pisze, ze 1,01 jest naciaganiem to nie wie co pisze. Granie 1 i X2 na to samo zdarzenie - tak - jest naciaganiem buka i wtedy beda klopoty.
Granie 1,01 absolutnie nie. Wlasnie zeby nie ten X - przy meczu Szwecja - T&T - kasa poszlaby sie walic. X byl tutaj wrecz niezbedny i za 1,01 troche kasy wpadlo - na lody - i do dobre bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A poprzeczka i bylaby sensacja: T&T - Szwecja 1:0 - i tyle byloby z grania 1,01
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|