Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
#575823 12/06/2006 09:39
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
wg mnie granie po kursie 1.01 nie moze byc podstawa do niewyplacenia kasy poniewa regulamin tego nie zabrania, mogli dodac wymog minimalnego kursu a nie zrobili tego

Bonus: Unibet
#575824 12/06/2006 09:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
wg mnie granie po kursie 1.01 nie moze byc podstawa do niewyplacenia kasy poniewa regulamin tego nie zabrania, mogli dodac wymog minimalnego kursu a nie zrobili tego



przeciez wkleilem Ci dwa punkty regulaminu, ktore mowia o wymuszeniach, a kurs minimalny nie jest podany, bo takiego nie ma, a w regulaminie do tego punktu mozna zaliczyc duzo wiecej wykroczen, takich jak granie surebet'ow, zakladanie kilku kont...itd. itp.

nie mysl, ze ja Ci zycze, zeby Ci kasy nie wyplacili, poprostu wyjasniam Ci co moze byc powodem tego, ze nie mozesz zlecic wyplaty, ja wyplacalem juz wiele razy i nigdy nie bylo problemow, napisz jak sie sprawa zakonczy

#575825 12/06/2006 09:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
zaklady o ktorych pisza w regulaminie to raczej obstawianie meczow w 2 rozne strony itp. rzeczy a nie kursy 1,01

#575826 12/06/2006 09:48
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
ok napisze, oby nie ku przestrodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#575827 12/06/2006 09:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
zaklady o ktorych pisza w regulaminie to raczej obstawianie meczow w 2 rozne strony itp. rzeczy a nie kursy 1,01

no to jak skomentujesz tego maila?


Dear Sir,

If you obviously place bets only to turn around the bonus amount you
will lose the bonus deposit.


Kind Regards
John Hansson
Support
Expekt.com Ltd.

#575828 12/06/2006 09:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
no wlasnie ja to rozumiem jako np. gre w rozne strony na ten sam zaklad

#575829 12/06/2006 10:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
heh, czyli wszystko zależy od ich widzimisie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
klasyczni bonushunterzy juz pewnie usiłują wypłacić, nie słyszałem jeszcze o podobnej promocji gdzie dawaliby 400 i to dla starych bez minimalnego kursu, tu musi być drugie dno, pytanie tylko czy mają zamiar "naciągać" regulamin od początku czy dopiero za jakiś czas zauważą proceder i zacznie się masowe blokowanie kont;
ja kiedyś podobną sytuację w BAW wzięłem na przeczekanie, myśle że juz w sierpniu nie bedzie problemów z wypłatą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#575830 12/06/2006 10:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Betway też miał taką promocję, wystarczyło wpłacić 400 i dostawało się drugie 400, tam też na początku nie było min kursu nie wiem jak jest teraz

#575831 12/06/2006 10:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Betway też miał taką promocję, wystarczyło wpłacić 400 i dostawało się drugie 400, tam też na początku nie było min kursu nie wiem jak jest teraz

teraz jest 1.7 z tego co pamietam, ale moge sie mylic

#575832 12/06/2006 10:17
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
tam tez zrobilem szybki obrot i wyplata, tylko ta wyplata sie przeciagala z powodow technicznych ale kasa doszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#575833 12/06/2006 10:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
1,7...niezle, wyciagneli wnioski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#575834 12/06/2006 10:46
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Orientuje się ktoś czy ta promocja jest jeszcze aktualna ??? Bo zniknął baner z ich strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#575835 12/06/2006 10:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Promocja była do niedzieli. Zgarnąłem bonusa i wypłaciłem kase, bo ten buk jest strasznyyyyyy, wszystko mnie w nim drażni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#575836 12/06/2006 11:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Promocja była do niedzieli. Zgarnąłem bonusa i wypłaciłem kase, bo ten buk jest strasznyyyyyy, wszystko mnie w nim drażni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

nowy wyglad mnie rowniez strasznie drazni, a kiedys byl to moj ulubiony buk...

#575837 12/06/2006 11:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
nie jest az tak tragiczny. Mi sie tam dobrze gra.. jeszze 400do obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A moj ulubiony buk to betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#575838 12/06/2006 11:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Co do wygladu to popieram... strasznie sie zjeb.. Zrobil sie taki XPkowy Bleee!!

No i kursy wydaje mi sie ze jeszcze rok temu mieli lepsze!
Ehhh niby bukmacherka sie rozwija ale jak sie przyjrzec to coraz wieksza chała!

#575839 12/06/2006 11:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
nie jest az tak tragiczny. Mi sie tam dobrze gra.. jeszze 400do obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A moj ulubiony buk to betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zwłaszcza, że bf to giełda p2p ;P

#575840 12/06/2006 12:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
witam, mam pytanie, odnosnie bonusu jaki byl do wczoraj, jesli wplacilem wczoraj kase i napisalem @ do nich to po jakim czasie dostane bonus?? bo cos im sie nie chce odpisywac na moje @:(

#575841 12/06/2006 12:14
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
do 48h, zwykle wyrabiaja sie w przeciagu 24

#575842 12/06/2006 13:22
Dołączył: May 2006
Posty: 226
A
aha Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 226
Zgadzam sie z przedmowcami.

Jesli ktos pisze, ze 1,01 jest naciaganiem to nie wie co pisze. Granie 1 i X2 na to samo zdarzenie - tak - jest naciaganiem buka i wtedy beda klopoty.

Granie 1,01 absolutnie nie. Wlasnie zeby nie ten X - przy meczu Szwecja - T&T - kasa poszlaby sie walic. X byl tutaj wrecz niezbedny i za 1,01 troche kasy wpadlo - na lody - i do dobre bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A poprzeczka i bylaby sensacja: T&T - Szwecja 1:0 - i tyle byloby z grania 1,01

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1