|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708 |
JA mam pytanie co do tej "gry mś" zapisałem siędo grupy Poland, wytypowałem wyniki pierwszych meczy, z nastawieniem że przed każdym meczem bedzie mozna wytypowac wynik, ale nie widzę teraz opcji zmian rezultatów... Większość ludzi chyba się na to nastawiła bo w grupie POLAND tylko 3 czy 4 osoby podały wyniki wszystkich meczów. Wiecie może jak edytować wyniki?? Jeśli nie można edytować to zabawa traci sens... nikt w to nie gra?? Ja gram i mam ten sam problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Panowie bardzo proszę podajcie numer telefonu do polskiego supportu expekta, zależy mi na czasie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567 |
Wpłaciłem do expektu 790 PLN i otrzymałem 295 PLN bonusu. To chyba nie jest 50% od wpłaty... Widocznie mają lekkie kłopoty z liczeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35 |
Witam, dostałem emalią potwierdzenie dokonanie wpłaty na konto. Szybka obsługa to duży plus. Przez polaczków umoczyłem już jeden kupon, fatalnie. Kurcze, granie w sieciowych bukach jest rewelacyjne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
mam mały problem zagrałem wczoraj portugalie to score za 800pln a oni mi tego kupnu nie rozliczyli napisałem do supportu i czekam na odpowiedź ale jestem wk..iony
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Jest juz ktos komu udalo sie wyplacic depozyt z bonusem ? Mi sie nie udalo...zrobilem obrot ponad 2 tys, na koncie mam ok 1300 zl i nie moge wyplacic wiecej niz kwota depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Napisalem do nich maila i czekam na odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35 |
Tylko spokojnie, wszystko się wyjaśni. Gratuluje wygranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 64 |
Mam do was pytanie czy wyplacal ktos z was normalnie juz kase z expa na Mooneybokers jezeli tak to napiszcie ile mniej wiecej idzie kasa??Bo ja to zrobilem w piatek o 11 i jeszcze na MB nie mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam do was pytanie czy wyplacal ktos z was normalnie juz kase z expa na Mooneybokers jezeli tak to napiszcie ile mniej wiecej idzie kasa??Bo ja to zrobilem w piatek o 11 i jeszcze na MB nie mam. zwykle max 2 dni wyplata na MB mi dochodzila, zawsze o 3 w nocy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 64 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jest juz ktos komu udalo sie wyplacic depozyt z bonusem ? Mi sie nie udalo...zrobilem obrot ponad 2 tys, na koncie mam ok 1300 zl i nie moge wyplacic wiecej niz kwota depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Napisalem do nich maila i czekam na odpowiedz. jesli obracales po niskich kursach to mozesz stracic bonus wraz z depozytem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
A mnie spotkała ciekawa sytuacja. Dostałem bonus 50% + 50%, gdyż omyłkowo dodali mi te drugie 50%, a w dodatku przysłali mi majla...po tym jak już zabrali mój drugi bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> === Szanowny Kliencie, stan Panskiego konta gracza zmienil sie, gdyz odjelismy wlasnie omylkowo przyznany podwojnie bonus. Prosimy w przyszlosci kontaktowac sie z nami jesli zauwazy Pan jakiekolwiek nieprawidlowosci na koncie gracza, niezaleznie od tego czy pomylka jest dla Pana korzystna czy nie. ===
(krótko mówiąc opieprzyli mnie za to że była ich pomyłka...:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
taaa yaaho, takimi tekstami mozesz straszyc amatorow a nie graczy z duzym stazem  widziales w regulaminie gdzies zapis nie wolno obracac po kursach 1,01 bo ja nie, postawilem 3 razy po pieknych kursach 1,01 i szczesliwie weszlo bo rownie dobrze szwedasy mogly stracic pechowo brame i nic bym nie mial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> odpisali i grzecznie zapytali sie ile chce wyplacic i gdzie, nie martwcie sie i spokojnie grajcie jak chcecie, nie trzeba wyszukiwac kursow ponad 2 moja watpliwosc byla bardziej skierowana w strone problemow technicznych takich jak swego czasu mial bet24 czy betway niz tego ze zrobilem cos wbrew zasadom
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
... odpisali i grzecznie zapytali sie ile chce wyplacic i gdzie, nie martwcie sie i spokojnie grajcie jak chcecie, nie trzeba wyszukiwac kursow ponad 2 moja watpliwosc byla bardziej skierowana w strone problemow technicznych takich jak swego czasu mial bet24 czy betway niz tego ze zrobilem cos wbrew zasadom Trzeba pamiętać że w transferze MB w Expekcie nie można wypłacać tzw. "końcówek", czyli groszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />- tą kasę zostawiasz jako napiwek :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
spoko, te grosze nie są mi potrzebne, nawet nie próbowałem tego wypłacać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
spoko, te grosze nie są mi potrzebne, nawet nie próbowałem tego wypłacać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Grosz do grosza, a będzie kokosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
taaa yaaho, takimi tekstami mozesz straszyc amatorow a nie graczy z duzym stazem  widziales w regulaminie gdzies zapis nie wolno obracac po kursach 1,01 bo ja nie, postawilem 3 razy po pieknych kursach 1,01 i szczesliwie weszlo bo rownie dobrze szwedasy mogly stracic pechowo brame i nic bym nie mial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> odpisali i grzecznie zapytali sie ile chce wyplacic i gdzie, nie martwcie sie i spokojnie grajcie jak chcecie, nie trzeba wyszukiwac kursow ponad 2 moja watpliwosc byla bardziej skierowana w strone problemow technicznych takich jak swego czasu mial bet24 czy betway niz tego ze zrobilem cos wbrew zasadom ja tu nikogo nie strasze...info z supportu... Dear Sir, If you obviously place bets only to turn around the bonus amount you will lose the bonus deposit. Kind Regards John Hansson Support Expekt.com Ltd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
patrzylem na warunki tej oferty i nigdzie nie bylo tego napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
patrzylem na warunki tej oferty i nigdzie nie bylo tego napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale kolega yaaho zaprezentował właśnie list od szeryfa expektu... więc chyba jasne stają się wątpliwości dla co niektórych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
patrzylem na warunki tej oferty i nigdzie nie bylo tego napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale bylo: - Any obvious abuse of offer will lead to the closure of your betting account. No refund of deposit will be given. - Expekt reserves the right to stop any withdrawal attempt if any kind of abuse is found. obracanie po kursie 1.01 moze byc traktowane jako naduzycie sory, ze wklejam angielska wersje regulamiu, ale nie mam nigdzie regulaminu po polsku, bo promo sie juz skonczylo, a regulamin po angielsku na forum BA jest wklejony
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|