Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
#575803 11/06/2006 12:10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Quote
Quote
JA mam pytanie co do tej "gry mś" zapisałem siędo grupy Poland, wytypowałem wyniki pierwszych meczy, z nastawieniem że przed każdym meczem bedzie mozna wytypowac wynik, ale nie widzę teraz opcji zmian rezultatów... Większość ludzi chyba się na to nastawiła bo w grupie POLAND tylko 3 czy 4 osoby podały wyniki wszystkich meczów. Wiecie może jak edytować wyniki?? Jeśli nie można edytować to zabawa traci sens...

nikt w to nie gra??

Ja gram i mam ten sam problem.

Bonus: Unibet
#575804 11/06/2006 14:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Panowie bardzo proszę podajcie numer telefonu do polskiego supportu expekta, zależy mi na czasie!!!

#575805 11/06/2006 16:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Wpłaciłem do expektu 790 PLN i otrzymałem 295 PLN bonusu. To chyba nie jest 50% od wpłaty...
Widocznie mają lekkie kłopoty z liczeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#575806 12/06/2006 06:35
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Witam, dostałem emalią potwierdzenie dokonanie wpłaty na konto. Szybka obsługa to duży plus.
Przez polaczków umoczyłem już jeden kupon, fatalnie.
Kurcze, granie w sieciowych bukach jest rewelacyjne.

#575807 12/06/2006 07:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
mam mały problem zagrałem wczoraj portugalie to score za 800pln a oni mi tego kupnu nie rozliczyli napisałem do supportu i czekam na odpowiedź ale jestem wk..iony

#575808 12/06/2006 07:04
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Jest juz ktos komu udalo sie wyplacic depozyt z bonusem ? Mi sie nie udalo...zrobilem obrot ponad 2 tys, na koncie mam ok 1300 zl i nie moge wyplacic wiecej niz kwota depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Napisalem do nich maila i czekam na odpowiedz.

#575809 12/06/2006 07:06
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Tylko spokojnie, wszystko się wyjaśni.
Gratuluje wygranych.

#575810 12/06/2006 07:27
Dołączył: May 2006
Posty: 64
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 64
Mam do was pytanie czy wyplacal ktos z was normalnie juz kase z expa na Mooneybokers jezeli tak to napiszcie ile mniej wiecej idzie kasa??Bo ja to zrobilem w piatek o 11 i jeszcze na MB nie mam.

#575811 12/06/2006 08:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Mam do was pytanie czy wyplacal ktos z was normalnie juz kase z expa na Mooneybokers jezeli tak to napiszcie ile mniej wiecej idzie kasa??Bo ja to zrobilem w piatek o 11 i jeszcze na MB nie mam.

zwykle max 2 dni wyplata na MB mi dochodzila, zawsze o 3 w nocy

#575812 12/06/2006 08:48
Dołączył: May 2006
Posty: 64
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 64
OK dzieki

#575813 12/06/2006 08:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Jest juz ktos komu udalo sie wyplacic depozyt z bonusem ? Mi sie nie udalo...zrobilem obrot ponad 2 tys, na koncie mam ok 1300 zl i nie moge wyplacic wiecej niz kwota depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Napisalem do nich maila i czekam na odpowiedz.

jesli obracales po niskich kursach to mozesz stracic bonus wraz z depozytem...

#575814 12/06/2006 09:05
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
A mnie spotkała ciekawa sytuacja. Dostałem bonus 50% + 50%, gdyż omyłkowo dodali mi te drugie 50%, a w dodatku przysłali mi majla...po tym jak już zabrali mój drugi bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
===
Szanowny Kliencie, stan Panskiego konta gracza zmienil sie, gdyz odjelismy wlasnie omylkowo
przyznany podwojnie bonus.
Prosimy w przyszlosci kontaktowac sie z nami jesli zauwazy Pan jakiekolwiek nieprawidlowosci na
koncie gracza, niezaleznie od tego czy pomylka jest dla Pana korzystna czy nie.
===

(krótko mówiąc opieprzyli mnie za to że była ich pomyłka...:))

#575815 12/06/2006 09:11
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
taaa yaaho, takimi tekstami mozesz straszyc amatorow a nie graczy z duzym stazem tongue widziales w regulaminie gdzies zapis nie wolno obracac po kursach 1,01 bo ja nie, postawilem 3 razy po pieknych kursach 1,01 i szczesliwie weszlo bo rownie dobrze szwedasy mogly stracic pechowo brame i nic bym nie mial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
odpisali i grzecznie zapytali sie ile chce wyplacic i gdzie, nie martwcie sie i spokojnie grajcie jak chcecie, nie trzeba wyszukiwac kursow ponad 2
moja watpliwosc byla bardziej skierowana w strone problemow technicznych takich jak swego czasu mial bet24 czy betway niz tego ze zrobilem cos wbrew zasadom

#575816 12/06/2006 09:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
...
odpisali i grzecznie zapytali sie ile chce wyplacic i gdzie, nie martwcie sie i spokojnie grajcie jak chcecie, nie trzeba wyszukiwac kursow ponad 2
moja watpliwosc byla bardziej skierowana w strone problemow technicznych takich jak swego czasu mial bet24 czy betway niz tego ze zrobilem cos wbrew zasadom
Trzeba pamiętać że w transferze MB w Expekcie nie można wypłacać tzw. "końcówek", czyli groszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />- tą kasę zostawiasz jako napiwek :]

#575817 12/06/2006 09:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
spoko, te grosze nie są mi potrzebne, nawet nie próbowałem tego wypłacać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#575818 12/06/2006 09:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
spoko, te grosze nie są mi potrzebne, nawet nie próbowałem tego wypłacać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Grosz do grosza, a będzie kokosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#575819 12/06/2006 09:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
taaa yaaho, takimi tekstami mozesz straszyc amatorow a nie graczy z duzym stazem tongue widziales w regulaminie gdzies zapis nie wolno obracac po kursach 1,01 bo ja nie, postawilem 3 razy po pieknych kursach 1,01 i szczesliwie weszlo bo rownie dobrze szwedasy mogly stracic pechowo brame i nic bym nie mial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
odpisali i grzecznie zapytali sie ile chce wyplacic i gdzie, nie martwcie sie i spokojnie grajcie jak chcecie, nie trzeba wyszukiwac kursow ponad 2
moja watpliwosc byla bardziej skierowana w strone problemow technicznych takich jak swego czasu mial bet24 czy betway niz tego ze zrobilem cos wbrew zasadom


ja tu nikogo nie strasze...info z supportu...

Dear Sir,

If you obviously place bets only to turn around the bonus amount you
will lose the bonus deposit.


Kind Regards
John Hansson
Support
Expekt.com Ltd.

#575820 12/06/2006 09:32
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
patrzylem na warunki tej oferty i nigdzie nie bylo tego napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#575821 12/06/2006 09:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
patrzylem na warunki tej oferty i nigdzie nie bylo tego napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale kolega yaaho zaprezentował właśnie list od szeryfa expektu... więc chyba jasne stają się wątpliwości dla co niektórych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#575822 12/06/2006 09:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
patrzylem na warunki tej oferty i nigdzie nie bylo tego napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


ale bylo:

- Any obvious abuse of offer will lead to the closure of your betting account. No refund of deposit will be given.
- Expekt reserves the right to stop any withdrawal attempt if any kind of abuse is found.


obracanie po kursie 1.01 moze byc traktowane jako naduzycie

sory, ze wklejam angielska wersje regulamiu, ale nie mam nigdzie regulaminu po polsku, bo promo sie juz skonczylo, a regulamin po angielsku na forum BA jest wklejony

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,976 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1