|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
ale tak samo mi sie wydaje ze mozna wyjsc do przodu na bonusie grajac przeciwstawne mecze np tenis ,zakladajac identyczny kurs 1,86 .wiec hipotetycznie wplacilem 100 zl ,drugie 100 bonusu , buk wumaga trzykrotnego obrotu bonusu a wiec zakladow na 300 zl . 1zaklad;100zl na 1, 100 zl na 2 zostaje nam 186zl 2zaklad 93zl na 1 93 zl na2 ,172,80 obrot 386zl spelniony zostal wymog buka .72,80 w kieszeni, odbrze kombinuje czy to nie przejdzie prosze o opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał tasia_79: [qb]ale tak samo mi sie wydaje ze mozna wyjsc do przodu na bonusie grajac przeciwstawne mecze np tenis ,zakladajac identyczny kurs 1,86 .wiec hipotetycznie wplacilem 100 zl ,drugie 100 bonusu , buk wumaga trzykrotnego obrotu bonusu a wiec zakladow na 300 zl . 1zaklad;100zl na 1, 100 zl na 2 zostaje nam 186zl 2zaklad 93zl na 1 93 zl na2 ,172,80 obrot 386zl spelniony zostal wymog buka .72,80 w kieszeni, odbrze kombinuje czy to nie przejdzie prosze o opinie[/qb] - Tak, dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby ktos chcial w ten sposob skorzystac zapraszam na private - pomoge.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Można też być bardziej cwanym i zagrać faworyta i handicapa na live bettingu (piłka nożna). Tam marża jest często bliska zeru. Ostatnio w jednym meczu nawet był surebet(!) faworyt wygra: 1.50, faworyt -1: 3.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
Witam
Jak to jest z tą promcją jeśli wpłace do nich 50 ojro to gratis dostane 30 czy 50 ojrokow?(ktos wczesniej pisal ze daja 50 a na stronie pisze tylko 30) I jeszcze jedno wplacal ktos do nich przelewem bankowym kase? Pokrywaja koszty przelewu? Czy sam je musze pokryc?
Z gory dzieki za odpowiedz!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
No wlasnie jak jest z ta promocja,bo nigdzie na ich stronie nie moge znalezc nic na ten temat.Mozecie zapodac adres do dzialu prmocji??Wyslalem im maila tak ze niedlugo bede mial jakies info.pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
Własnie jak wyglada ta jakas promocja w b&w bo chce tam kase wplacic i nie wiem ile ?? prosze o pomoc ?? ile musze wplacic w zlotowkach zeby bylo dobrze ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Strone maja strasznie chaotyczna,nic a nic o promocjach tam nie pisze,a na odpowiedz od supportu czekam juz 5 godzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Pierwsze wrazenie nie najlepsze.Jak ktos zlokalizuje cos o tej promocji 30$ +30 bonusu niech da znac.pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Oryginalnie wysłał tasia_79: [qb]ale tak samo mi sie wydaje ze mozna wyjsc do przodu na bonusie grajac przeciwstawne mecze np tenis ,zakladajac identyczny kurs 1,86 .wiec hipotetycznie wplacilem 100 zl ,drugie 100 bonusu , buk wumaga trzykrotnego obrotu bonusu a wiec zakladow na 300 zl . 1zaklad;100zl na 1, 100 zl na 2 zostaje nam 186zl 2zaklad 93zl na 1 93 zl na2 ,172,80 obrot 386zl spelniony zostal wymog buka .72,80 w kieszeni, odbrze kombinuje czy to nie przejdzie prosze o opinie[/qb] Nie wszystkie buki pozwalaja na takie rzeczy.Np. jak mialem konto w skybooku to nie pozwalali tak obracac bonusem,trza by sie supportu spytac zeby pozniej przy wyplacie nie bylo nieprzyjemnosci.pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305 |
Odpowiedz na maila dostalem po 24 h promocja obowiazuje do 15.07.04. Za wplate 30 euro dostalem bonus 30 euro. Trzeba upomniec sie mailem bo sami nie dopisza , dopisuja po 48 h od wplaty depozytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305 |
Oryginalnie wysłał tasia_79: [qb]ale tak samo mi sie wydaje ze mozna wyjsc do przodu na bonusie grajac przeciwstawne mecze np tenis ,zakladajac identyczny kurs 1,86 .wiec hipotetycznie wplacilem 100 zl ,drugie 100 bonusu , buk wumaga trzykrotnego obrotu bonusu a wiec zakladow na 300 zl . 1zaklad;100zl na 1, 100 zl na 2 zostaje nam 186zl 2zaklad 93zl na 1 93 zl na2 ,172,80 obrot 386zl spelniony zostal wymog buka .72,80 w kieszeni, odbrze kombinuje czy to nie przejdzie prosze o opinie[/qb] Najlepiej to grac u roznych bookow ,ja polecam betfair i betandwin jak dobrze poszukasz to czesto znajdziesz mecze z minimalna marza ,polecam under i over w pilce i nhl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
Oryginalnie wysłał Naarmo: [qb] Oryginalnie wysłał tasia_79: [qb]ale tak samo mi sie wydaje ze mozna wyjsc do przodu na bonusie grajac przeciwstawne mecze np tenis ,zakladajac identyczny kurs 1,86 .wiec hipotetycznie wplacilem 100 zl ,drugie 100 bonusu , buk wumaga trzykrotnego obrotu bonusu a wiec zakladow na 300 zl . 1zaklad;100zl na 1, 100 zl na 2 zostaje nam 186zl 2zaklad 93zl na 1 93 zl na2 ,172,80 obrot 386zl spelniony zostal wymog buka .72,80 w kieszeni, odbrze kombinuje czy to nie przejdzie prosze o opinie[/qb] Nie wszystkie buki pozwalaja na takie rzeczy.Np. jak mialem konto w skybooku to nie pozwalali tak obracac bonusem,trza by sie supportu spytac zeby pozniej przy wyplacie nie bylo nieprzyjemnosci.pozdro[/qb] ktos moze tak wlasnie robil i mial pozniej problemy z wyplata na b&w ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał ryf: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał ryf: [qb]W obecnie oferowaym przez betandwin meczu LIVE Arsenal - Leeds jest kurs na to "kto będzie miał pierwszy rzut rożny w I połowie meczu" mimo że jest już przerwa... Postawiłem pod koniec I połowy (w 44minucie) że żadna z drużyn po kursie 26, bo myślałem że jeszcze nikt nie wykonywał... Okazuje sięjednak że Leeds miało rzut rożny ale dużo wcześniej... Zatem ten typ był już prawdopodobnie na drugą połowę, zatem zostałem wprowadzony w błąd i kase powinni mi chyba oddać...????[/qb] Wydaje Ci sie - nie przeczytales dokladnie co obstawiasz...dosc niewidoczne sa te cyferki...tez kiedys sie na tym przejechalem..[/qb] Nie wydaje mi się LuNo - wklejam teraz na dowód tego co napisałem zawarty zakład z historii... 2004-04-16 21:47 Pojedynczy FC Arsenal - Leeds United (1. rzut rożny w I połowie) no corner 2 Zwróć uwagę o której zakłąd został zawarty... Wtedy wg b&w była 44 minuta I połowy Wysłałem do nich e-maila w tej sprawie: Dzień dobry! Wczoraj (Piątek 16 kwietnia) przy zawieraniu zakładu Live w oferowanym przez Waszą firmę meczu Arsenal - Leeds zostałem wprowadzony w błąd. W 44 minucie pierwszej połowy oferowany był zakłąd na to "kto bedzie miał pierwszy rzut rożny w I połowie" Ponieważ myślałem że do tej pory rzutu rożnego nie było a kurs na to zdarzenie wynosił 26 więc zawarłem zakład... Niestety okazało się później że pierwszy rzut rożny został już dużo wcześniej wykonany przez Leeds a zakład był oferowany na II połowę meczu a nie jak napisano na I... Myślę, że firma dbając o klienta powinna zwrócić stawkę jaką zawarłem na zagranie tego zakładu...[/qb] -- To faktycznie cos bylo nie tak i mozesz domagac sie wyjasnieni, tudziez zwrotu postawionej kaski, ew dopisania wygranej do konta gracza.[/qb] SKANDAL!!!!! Nawet nie odpowiedziano na mojego e-maila tylko zrobiono manewr na moim koncie i teraz wchodząc w zakłady które stawiałem nie ma napisane że stawiałem na 1 połowę męczu tylko ktoś z supportu zmienił 1 na 2 i według betandwin sprawa jest już pewnie wyjaśniona na ich korzyść - no co za badziewie... Zero szacunku do klienta - przyznali by się do błędu i oddali kasę, a nawet powinni podziękować że wykryłem w ich ofercie LIVE błąd który powielał się w każdym meczu - a tu taki numer wywijają... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na nich. Do tej pory myślałem że Ci co piszą na tego buka jakieś oszczerstwa to je wymyślają, no ale rzeczywiście potrafią oszukiwać... W tym momencie nie mam żadnych dowodów i pewnie nawet jeśli do nich jeszcze raz napiszę to odpiszą że nawet w historii jest wszystko w porządku więc nie wiadomo o co mi chodzi... No co za banda...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wpłacał ktos ostatnio na betandwin kaske z karty inteligo bo ja próbowałem wpłacić i wyskakuje mi taki komunikat "Ze względu na zastosowane przez nas środki bezpieczeństwa wpłata nie mogła zostać przeprowadzona. Wybierz inny sposób wpłaty!" Czy ktos wie co się z tym k**** dzieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
Oryginalnie wysłał ryf: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał ryf: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał ryf: [qb]W obecnie oferowaym przez betandwin meczu LIVE Arsenal - Leeds jest kurs na to "kto będzie miał pierwszy rzut rożny w I połowie meczu" mimo że jest już przerwa... Postawiłem pod koniec I połowy (w 44minucie) że żadna z drużyn po kursie 26, bo myślałem że jeszcze nikt nie wykonywał... Okazuje sięjednak że Leeds miało rzut rożny ale dużo wcześniej... Zatem ten typ był już prawdopodobnie na drugą połowę, zatem zostałem wprowadzony w błąd i kase powinni mi chyba oddać...????[/qb] Wydaje Ci sie - nie przeczytales dokladnie co obstawiasz...dosc niewidoczne sa te cyferki...tez kiedys sie na tym przejechalem..[/qb] Nie wydaje mi się LuNo - wklejam teraz na dowód tego co napisałem zawarty zakład z historii... 2004-04-16 21:47 Pojedynczy FC Arsenal - Leeds United (1. rzut rożny w I połowie) no corner 2 Zwróć uwagę o której zakłąd został zawarty... Wtedy wg b&w była 44 minuta I połowy Wysłałem do nich e-maila w tej sprawie: Dzień dobry! Wczoraj (Piątek 16 kwietnia) przy zawieraniu zakładu Live w oferowanym przez Waszą firmę meczu Arsenal - Leeds zostałem wprowadzony w błąd. W 44 minucie pierwszej połowy oferowany był zakłąd na to "kto bedzie miał pierwszy rzut rożny w I połowie" Ponieważ myślałem że do tej pory rzutu rożnego nie było a kurs na to zdarzenie wynosił 26 więc zawarłem zakład... Niestety okazało się później że pierwszy rzut rożny został już dużo wcześniej wykonany przez Leeds a zakład był oferowany na II połowę meczu a nie jak napisano na I... Myślę, że firma dbając o klienta powinna zwrócić stawkę jaką zawarłem na zagranie tego zakładu...[/qb] -- To faktycznie cos bylo nie tak i mozesz domagac sie wyjasnieni, tudziez zwrotu postawionej kaski, ew dopisania wygranej do konta gracza.[/qb] SKANDAL!!!!! Nawet nie odpowiedziano na mojego e-maila tylko zrobiono manewr na moim koncie i teraz wchodząc w zakłady które stawiałem nie ma napisane że stawiałem na 1 połowę męczu tylko ktoś z supportu zmienił 1 na 2 i według betandwin sprawa jest już pewnie wyjaśniona na ich korzyść - no co za badziewie... Zero szacunku do klienta - przyznali by się do błędu i oddali kasę, a nawet powinni podziękować że wykryłem w ich ofercie LIVE błąd który powielał się w każdym meczu - a tu taki numer wywijają... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na nich. Do tej pory myślałem że Ci co piszą na tego buka jakieś oszczerstwa to je wymyślają, no ale rzeczywiście potrafią oszukiwać... W tym momencie nie mam żadnych dowodów i pewnie nawet jeśli do nich jeszcze raz napiszę to odpiszą że nawet w historii jest wszystko w porządku więc nie wiadomo o co mi chodzi... No co za banda...[/qb][/QUOTE]i tak ci odpiszą w takich sytuacjach robi sie print screen - to tak na przyszlosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
No i proszę... Cofam wszystko co powiedziałem złego o Betandwin... Odesłali maila z informacją:
"Szanowny Rafale!
Stawka za zaklad "Arsenal - Leeds" zostanie przelana na Twoje konto!
Z powazaniem,"
Można by było isęczepiać że kultura wymaga aby zwracać się do klienta "Szanowny Panie Rafale", i o jakieś przeprosiny się pokusić no ale co tam, najważniejsze że kase oddali już za Arsenal a za MU mają oddać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46 |
Oryginalnie wysłał mar99: [qb]Odpowiedz na maila dostalem po 24 h promocja obowiazuje do 15.07.04. Za wplate 30 euro dostalem bonus 30 euro. Trzeba upomniec sie mailem bo sami nie dopisza , dopisuja po 48 h od wplaty depozytu.[/qb] Ja rowniez wyslalem maila z zapytaniem o promacje i o dziwo dostalem odpowiedz ze zednej promocji nie ma w tym momencie??? to jak to w koncu jest - promocja jest tylko dla wybranych???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
a jak wplacales? Chodzi mi glownie o to czy wplacajac kaske przez neteller albo moneybookers tez dopisza bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46 |
Ja nie wplacalem, ale chcialem wplacic i dlatego wyslalem im maila z pytaniem i zonk !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305 |
Oto warunki uczestnictwa Bonusa rejestracyjnego * W celu otrzymania bonusu nalezy zaakceptowac ponizsze warunki udzialu i klikajac na powyzszy przycisk zarejestrowac sie w betandwin.com. Nastepnie na nowo otwarte konto nalezy wplacic co najmniej EUR 30,- i oddac typ(y). Bonus sign-up przyznawany jest jedynie tym osobom, które nie posiadaja konta w betandwin.com i od 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) po raz pierwszy zarejestruja sie w betandwin.com. ** Bonus w wysokosci EUR 30,- zostanie przyznany po dokonaniu pierwszej wplaty pomiedzy 2003-10-13 09:00(GMT + 1) i 2004-07-15 23:59(GMT + 1). Pierwsza wplata musi wynosic co najmniej EUR 30,-. Jesli wplata dokonana w czasie trwania akcji nie wyniesie co najmniej EUR 30,-, prawo do wziecia udzialu w promocji przepada. *** Akcja marketingowa dotyczy zarówno wplat karta kredytowa jak i wplat dokonanych w systemie paybox, paypal, karta paysafecard, a takze wplat przelewem bankowym. W akcji uwzglednione beda tylko te wplaty, które do betandwin.com trafia pomiedzy 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) i 2004-07-15 23:59 (GMT + 1). W przypadku wplat przelewem bankowym bonus sign-up zostanie przyznany, jesli data przelewu bedzie sie miescic w czasie trwania akcji. **** Na jedno konto betandwin.com moze zostac zapisany bonus sign-up wynoszacy maksymalnie EUR 30,-.Bonus zostanie zapisany na konto uzytownika w przeciagu 24 godzin po otrzymaniu wplaty. ***** Wplacona kwota, zanim moze zostac wyplacona, w calosci musi zostac wniesiona co najmniej jeden raz na jeden lub kilka zakladów tylko i wylacznie w betandwin.com. Natomiast bonus sign-up, zanim moze zostac wyplacony, musi zostac wniesiony co najmnniej 3 raz(y) na jeden lub kilka zakladów tylko i wylacznie w betandwin.com – zarówno w przypadku wplaty jak i wyplaty najpózniej do 2 miesiecy po zakonczeniu akcji. W przeciwnym razie bonus traci swoja waznosc ****** Akcja promocyjna jest wazna do: 2004-07-15 23:59 (GMT + 1).
Z powazaniem,
Support Team z betandwin.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Czyli Neteller i maoneybookers odpada? A czy ktos wplacal inaczej niz karta inteligo (to odpada) Jak dlugo idzie przelew i w jakim banku jest najtaniej? Wie ktos?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|