Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Co najmniej kilkadziesiąt osób obstawiających zakłady sportowe u bukmacherów firmy Profesjonał czuje się oszukanych. Choć wygrali - firma nie chce wypłacić im pieniędzy. Zamiast 354,60 zł oferuje 50 zł - zwrot stawki zakładu. Rozpętała się afera. Klienci są oburzeni, a pracę w łódzkich punktach straciło kilku bukmacherów, którzy przyjęli feralne zakłady.

- Gram od wielu lat i od razu zorientowałem się, że zakłady na mecz piłki nożnej ligi duńskiej pomiędzy drużynami Aarhus - Horsens zostały tak niefortunnie przygotowane, że obstawiając wszystkie możliwe kombinacje, czyli zwycięstwo gospodarzy, remis i zwycięstwo gości, było się pewnym wygranej - mówi Paweł Karbowiak. - Obstawiłem więc wszystkie możliwości za maksymalne stawki. Na sześć kuponów wydałem 300 zł. Wygrałem 709,20 zł.

Tymczasem w punktach firmy Profesjonał pieniądze za zwycięstwo nie są wypłacane. Graczom oferuje się jedynie zwrot stawki za zawarte zakłady, co powoduje awantury i nerwowe sytuacje.

Rozmawialiśmy wczoraj z analitykiem w centrali firmy Profesjonał, której siedziba mieści się w Cieszynie przy ul. Bielskiej.

- W naszym regulaminie jest napisane, że zakłady nie mogą wspierać się wzajemnie, czyli na jednym kuponie nie można obstawić dwa razy tego samego meczu - mówi analityk. - Taki zakład komputer powinien odrzucić. Niestety, tak się nie stało. Proponujemy więc klientom zwrot stawki, za którą zagrali. Jeśli chodzi o zwolnienia pracowników, to rzeczywiście takie były. Po pierwsze - nasi pracownicy mają obowiązek informować nas, gdy wielu graczy zawiera podobne zakłady. Po drugie - wiedzą, że nie wolno przyjmować zakładów wspierających się wzajemnie. Ci, którzy zaniedbali swoje obowiązki, stracili pracę.

Zdaniem graczy, a także niektórych (obecnych i byłych) pracowników punktów bukmacherskich, firma próbuje uniknąć odpowiedzialności za własne błędy.

- Przecież komputer nie odrzucił zakładu, więc umowa między graczem i firmą została zawarta - mówi bukmacher. - Rodzi się natomiast pytanie, dlaczego komputer przyjął taki zakład, choć nie powinien?

Kilkakrotnie próbowaliśmy skontaktować się z dyrekcją firmy Profesjonał. Niestety nikt z szefostwa nie znalazł czasu na rozmowę.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Też mi afera, BAW na codzień anuluje przyjęte błędnie, po błędnych kursach zakłady i jakoś nikt nie pisze AFERA!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Swoją drogą to ciekawe kiedy jakiś buk uruchomi takiego liva jak ma BAW (zaraz bym im wpłacił:)), ale oczywiście nie będzie takim złodziejem jak oni ...

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
To wplac do betfair - co przewda nie buk ale live ma (moim zdaniem) o wiele bogatszego - ze o kursach nie mowie

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
zakłady na mecz piłki nożnej ligi duńskiej pomiędzy drużynami Aarhus - Horsens zostały tak niefortunnie przygotowane, że obstawiając wszystkie możliwe kombinacje, czyli zwycięstwo gospodarzy, remis i zwycięstwo gości, było się pewnym wygranej - mówi Paweł Karbowiak. - Obstawiłem więc wszystkie możliwości za maksymalne stawki. Na sześć kuponów wydałem 300 zł. Wygrałem 709,20 zł.


- W naszym regulaminie jest napisane, że zakłady nie mogą wspierać się wzajemnie, czyli na jednym kuponie nie można obstawić dwa razy tego samego meczu

Pytanie - jak w koncu to bylo? Kursy byly 3.1 3.1 3.1 (WinDrawLose) czy system pozwolil grac np remis oraz nie przeegra na jednym kuponie?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
moze bylo takie cos ze jeden mecz byl w ofercie 2 razy, i dalo sie grac wszystkie kursy do kwadratu

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
no po 3,10 to chyba nie bylo bo realnie po podatku to masz ok. 2,80, więc sam jestem ciekaw jak to było ...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
Na miejscu graczy zwróciłbym się o pomoc do instytucji która się zajmuje bukmacherstwem i ona napewno coś zdziała bo jeśli komputer przyjmie zakład to jest on ważny!!!!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Czegoś tu nie rozumiem. Ludzie niby obstawiali wszystkie kombinacje na jednym kuponie i ktoś to przyjął? <rotfl>. Może chodzi o to, że obstawiali każdą możliwość na osobnym kuponie, wtedy Profesjonał nie powinien mieć zastrzeżeń. Za błędy trzeba płacić i Profesjonał powinien ponieść jakąś karę za to co zrobił, inaczej nigdy nie nauczy się odpowiedzialności za wystawiane kursy. Poza tym pole do nadużyć ze strony buka jest tutaj bardzo duze - jezeli coś im nie bedzie pasić co zawsze mogą zgonić winę na sprzęt, albo na swoich pracowników, którzy błednie wystawili kurs - ale to bez sensu bo przecież w ten sposób można unieważnić praktycznie każdy zakład.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
I jeszcze jedna rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Skoro koles wydał na wszystkie kupony 300 PLN i wygrał 709 PLN to faktycznie to był kosmiczny sure bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
To tylko jeszcze jeden argument aby olać ziemniakow w stylu sts, totoshit, profeslonal - bawiłem sie tak tylko ze 2 miechy a od 6 lat gram w sieci i nie wyobrażam sobie innej opcji. Porządny buk takiego syfu nie odstawia. W końcu to ja - gracz podejmuje ryzyko obstawiając bo buk overall zawsze jest do przodu czyt. tylko pewien % grających wyciąga z tego zysk. Najlepszy do tego bezdyskusujnie jest neteller i sprawdzone buki ze ścislej czołówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />- pinnacle, bodog, 5dimes, olimpic. Naprawdę sie dziwię, że ktoś do tych punktów jeszcze zagląda. Nadają się tylko dla małolatów i ich 2zl tasiemców.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
Nettelelr sux. Moneybookers lepsze. Dowód założenie 5 kont w moneybookers zajęło mi 1 dzień. W nettleer z jednym mordowałem się tydzień i 3 razy dzwonili do mnie pytać o te same dane.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Nettelelr sux. Moneybookers lepsze. Dowód założenie 5 kont w moneybookers zajęło mi 1 dzień. W nettleer z jednym mordowałem się tydzień i 3 razy dzwonili do mnie pytać o te same dane.


Takich jak ty powinni wieszać za jaja! Nie potrafisz grać, a tylko próbujesz naciągnąć. Zwykłe oszustwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Dzięki takim jak ty, inni Polacy mają wieczne problemy, bo robicie nam "opinię".
Tacy ludzie powinni być banowani na tym forum. Po co nam oszuści? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Nettelelr sux. Moneybookers lepsze. Dowód założenie 5 kont w moneybookers zajęło mi 1 dzień. W nettleer z jednym mordowałem się tydzień i 3 razy dzwonili do mnie pytać o te same dane.


Wystarczy spojrzeć ile buków obsługuje Netteler a ile MB i bedziesz miał odpowiedź cwaniaczku zakładający pare kont..

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
smiesznie by było jakby ktos sprzedał info, że mozna grac takiego 'sura' na forum, bo wtedy byłoby tych kuponów 'trochę' więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale ni cholery nie rozumiem w jaki sposób to przyjęli. Wychodzi na to, że SUPER OFERTE dało sie łacznyc z normalną i na tym polega zabawa.

100 x 9 = 900
100 x 9 = 900
100 x 9 = 900

czyli włozone trzy stowy, do odebrania 9, ale - wtopione 200 to 700. Rzeczywiscie smiech na sali, że takie coś przyjęli <lol>, ale juz kiedyś tak było z 5 lat temu, że przyjmowali zwycięstwo Rickardssona w GP + w parze z Crumpem.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
Nettelelr sux. Moneybookers lepsze. Dowód założenie 5 kont w moneybookers zajęło mi 1 dzień. W nettleer z jednym mordowałem się tydzień i 3 razy dzwonili do mnie pytać o te same dane.


Wystarczy spojrzeć ile buków obsługuje Netteler a ile MB i bedziesz miał odpowiedź cwaniaczku zakładający pare kont ..

ciekawe ?? to powiedz ile ?? tylko nie wymieniaj tego syfu betway !!

niech zakladajacy temat napisze jak to bylo kursy na ten mecz

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Też mi afera, BAW na codzień anuluje przyjęte błędnie, po błędnych kursach zakłady i jakoś nikt nie pisze AFERA!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Swoją drogą to ciekawe kiedy jakiś buk uruchomi takiego liva jak ma BAW (zaraz bym im wpłacił:)), ale oczywiście nie będzie takim złodziejem jak oni ...

prof to nie baw bez porownania w Baw moga Ci wyciac kazdy numer w Profie masz dokument (kupon) i prawo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
member
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
ds -> No wlasnie. Skoro porzadny buk takich rzeczy nie wystawia, to na nim nie zarobisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A mysle, ze tu sprawa jest wygrana - musza wyplacic!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
To tylko jeszcze jeden argument aby olać ziemniakow w stylu sts, totoshit, profeslonal - bawiłem sie tak tylko ze 2 miechy a od 6 lat gram w sieci i nie wyobrażam sobie innej opcji. Porządny buk takiego syfu nie odstawia. W końcu to ja - gracz podejmuje ryzyko obstawiając bo buk overall zawsze jest do przodu czyt. tylko pewien % grających wyciąga z tego zysk. Najlepszy do tego bezdyskusujnie jest neteller i sprawdzone buki ze ścislej czołówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />- pinnacle, bodog, 5dimes, olimpic. Naprawdę sie dziwię, że ktoś do tych punktów jeszcze zagląda. Nadają się tylko dla małolatów i ich 2zl tasiemców .

i tu sie mylisz u nas ostatnio padla wygrana 76000 zl

2zl = 20000zl (po podatku 18000) x3
12zl = ponad 17000zl

a jednak mozna i legal! Sprobuj wyplacic taka kase z buka netowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
Nie ma problemu. Z betfair dla przykladu na nettlera.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
Quote
Quote
To tylko jeszcze jeden argument aby olać ziemniakow w stylu sts, totoshit, profeslonal - bawiłem sie tak tylko ze 2 miechy a od 6 lat gram w sieci i nie wyobrażam sobie innej opcji. Porządny buk takiego syfu nie odstawia. W końcu to ja - gracz podejmuje ryzyko obstawiając bo buk overall zawsze jest do przodu czyt. tylko pewien % grających wyciąga z tego zysk. Najlepszy do tego bezdyskusujnie jest neteller i sprawdzone buki ze ścislej czołówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />- pinnacle, bodog, 5dimes, olimpic. Naprawdę sie dziwię, że ktoś do tych punktów jeszcze zagląda. Nadają się tylko dla małolatów i ich 2zl tasiemców .

i tu sie mylisz u nas ostatnio padla wygrana 76000 zl

2zl = 20000zl (po podatku 18000) x3
12zl = ponad 17000zl

a jednak mozna i legal! Sprobuj wyplacic taka kase z buka netowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Z Gamebookers dam reke odciac wypłacisz bez problemu

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1