|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Co najmniej kilkadziesiąt osób obstawiających zakłady sportowe u bukmacherów firmy Profesjonał czuje się oszukanych. Choć wygrali - firma nie chce wypłacić im pieniędzy. Zamiast 354,60 zł oferuje 50 zł - zwrot stawki zakładu. Rozpętała się afera. Klienci są oburzeni, a pracę w łódzkich punktach straciło kilku bukmacherów, którzy przyjęli feralne zakłady.
- Gram od wielu lat i od razu zorientowałem się, że zakłady na mecz piłki nożnej ligi duńskiej pomiędzy drużynami Aarhus - Horsens zostały tak niefortunnie przygotowane, że obstawiając wszystkie możliwe kombinacje, czyli zwycięstwo gospodarzy, remis i zwycięstwo gości, było się pewnym wygranej - mówi Paweł Karbowiak. - Obstawiłem więc wszystkie możliwości za maksymalne stawki. Na sześć kuponów wydałem 300 zł. Wygrałem 709,20 zł.
Tymczasem w punktach firmy Profesjonał pieniądze za zwycięstwo nie są wypłacane. Graczom oferuje się jedynie zwrot stawki za zawarte zakłady, co powoduje awantury i nerwowe sytuacje.
Rozmawialiśmy wczoraj z analitykiem w centrali firmy Profesjonał, której siedziba mieści się w Cieszynie przy ul. Bielskiej.
- W naszym regulaminie jest napisane, że zakłady nie mogą wspierać się wzajemnie, czyli na jednym kuponie nie można obstawić dwa razy tego samego meczu - mówi analityk. - Taki zakład komputer powinien odrzucić. Niestety, tak się nie stało. Proponujemy więc klientom zwrot stawki, za którą zagrali. Jeśli chodzi o zwolnienia pracowników, to rzeczywiście takie były. Po pierwsze - nasi pracownicy mają obowiązek informować nas, gdy wielu graczy zawiera podobne zakłady. Po drugie - wiedzą, że nie wolno przyjmować zakładów wspierających się wzajemnie. Ci, którzy zaniedbali swoje obowiązki, stracili pracę.
Zdaniem graczy, a także niektórych (obecnych i byłych) pracowników punktów bukmacherskich, firma próbuje uniknąć odpowiedzialności za własne błędy.
- Przecież komputer nie odrzucił zakładu, więc umowa między graczem i firmą została zawarta - mówi bukmacher. - Rodzi się natomiast pytanie, dlaczego komputer przyjął taki zakład, choć nie powinien?
Kilkakrotnie próbowaliśmy skontaktować się z dyrekcją firmy Profesjonał. Niestety nikt z szefostwa nie znalazł czasu na rozmowę.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Też mi afera, BAW na codzień anuluje przyjęte błędnie, po błędnych kursach zakłady i jakoś nikt nie pisze AFERA!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Swoją drogą to ciekawe kiedy jakiś buk uruchomi takiego liva jak ma BAW (zaraz bym im wpłacił:)), ale oczywiście nie będzie takim złodziejem jak oni ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
To wplac do betfair - co przewda nie buk ale live ma (moim zdaniem) o wiele bogatszego - ze o kursach nie mowie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
zakłady na mecz piłki nożnej ligi duńskiej pomiędzy drużynami Aarhus - Horsens zostały tak niefortunnie przygotowane, że obstawiając wszystkie możliwe kombinacje, czyli zwycięstwo gospodarzy, remis i zwycięstwo gości, było się pewnym wygranej - mówi Paweł Karbowiak. - Obstawiłem więc wszystkie możliwości za maksymalne stawki. Na sześć kuponów wydałem 300 zł. Wygrałem 709,20 zł.
- W naszym regulaminie jest napisane, że zakłady nie mogą wspierać się wzajemnie, czyli na jednym kuponie nie można obstawić dwa razy tego samego meczu Pytanie - jak w koncu to bylo? Kursy byly 3.1 3.1 3.1 (WinDrawLose) czy system pozwolil grac np remis oraz nie przeegra na jednym kuponie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
moze bylo takie cos ze jeden mecz byl w ofercie 2 razy, i dalo sie grac wszystkie kursy do kwadratu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
no po 3,10 to chyba nie bylo bo realnie po podatku to masz ok. 2,80, więc sam jestem ciekaw jak to było ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 750 |
Na miejscu graczy zwróciłbym się o pomoc do instytucji która się zajmuje bukmacherstwem i ona napewno coś zdziała bo jeśli komputer przyjmie zakład to jest on ważny!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
Czegoś tu nie rozumiem. Ludzie niby obstawiali wszystkie kombinacje na jednym kuponie i ktoś to przyjął? <rotfl>. Może chodzi o to, że obstawiali każdą możliwość na osobnym kuponie, wtedy Profesjonał nie powinien mieć zastrzeżeń. Za błędy trzeba płacić i Profesjonał powinien ponieść jakąś karę za to co zrobił, inaczej nigdy nie nauczy się odpowiedzialności za wystawiane kursy. Poza tym pole do nadużyć ze strony buka jest tutaj bardzo duze - jezeli coś im nie bedzie pasić co zawsze mogą zgonić winę na sprzęt, albo na swoich pracowników, którzy błednie wystawili kurs - ale to bez sensu bo przecież w ten sposób można unieważnić praktycznie każdy zakład.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
I jeszcze jedna rzecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Skoro koles wydał na wszystkie kupony 300 PLN i wygrał 709 PLN to faktycznie to był kosmiczny sure bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338 |
To tylko jeszcze jeden argument aby olać ziemniakow w stylu sts, totoshit, profeslonal - bawiłem sie tak tylko ze 2 miechy a od 6 lat gram w sieci i nie wyobrażam sobie innej opcji. Porządny buk takiego syfu nie odstawia. W końcu to ja - gracz podejmuje ryzyko obstawiając bo buk overall zawsze jest do przodu czyt. tylko pewien % grających wyciąga z tego zysk. Najlepszy do tego bezdyskusujnie jest neteller i sprawdzone buki ze ścislej czołówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />- pinnacle, bodog, 5dimes, olimpic. Naprawdę sie dziwię, że ktoś do tych punktów jeszcze zagląda. Nadają się tylko dla małolatów i ich 2zl tasiemców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123 |
Nettelelr sux. Moneybookers lepsze. Dowód założenie 5 kont w moneybookers zajęło mi 1 dzień. W nettleer z jednym mordowałem się tydzień i 3 razy dzwonili do mnie pytać o te same dane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Nettelelr sux. Moneybookers lepsze. Dowód założenie 5 kont w moneybookers zajęło mi 1 dzień. W nettleer z jednym mordowałem się tydzień i 3 razy dzwonili do mnie pytać o te same dane. Takich jak ty powinni wieszać za jaja! Nie potrafisz grać, a tylko próbujesz naciągnąć. Zwykłe oszustwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Dzięki takim jak ty, inni Polacy mają wieczne problemy, bo robicie nam "opinię". Tacy ludzie powinni być banowani na tym forum. Po co nam oszuści? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Nettelelr sux. Moneybookers lepsze. Dowód założenie 5 kont w moneybookers zajęło mi 1 dzień. W nettleer z jednym mordowałem się tydzień i 3 razy dzwonili do mnie pytać o te same dane. Wystarczy spojrzeć ile buków obsługuje Netteler a ile MB i bedziesz miał odpowiedź cwaniaczku zakładający pare kont..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
smiesznie by było jakby ktos sprzedał info, że mozna grac takiego 'sura' na forum, bo wtedy byłoby tych kuponów 'trochę' więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale ni cholery nie rozumiem w jaki sposób to przyjęli. Wychodzi na to, że SUPER OFERTE dało sie łacznyc z normalną i na tym polega zabawa.
100 x 9 = 900 100 x 9 = 900 100 x 9 = 900
czyli włozone trzy stowy, do odebrania 9, ale - wtopione 200 to 700. Rzeczywiscie smiech na sali, że takie coś przyjęli <lol>, ale juz kiedyś tak było z 5 lat temu, że przyjmowali zwycięstwo Rickardssona w GP + w parze z Crumpem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Nettelelr sux. Moneybookers lepsze. Dowód założenie 5 kont w moneybookers zajęło mi 1 dzień. W nettleer z jednym mordowałem się tydzień i 3 razy dzwonili do mnie pytać o te same dane. Wystarczy spojrzeć ile buków obsługuje Netteler a ile MB i bedziesz miał odpowiedź cwaniaczku zakładający pare kont .. ciekawe ?? to powiedz ile ?? tylko nie wymieniaj tego syfu betway !! niech zakladajacy temat napisze jak to bylo kursy na ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Też mi afera, BAW na codzień anuluje przyjęte błędnie, po błędnych kursach zakłady i jakoś nikt nie pisze AFERA!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Swoją drogą to ciekawe kiedy jakiś buk uruchomi takiego liva jak ma BAW (zaraz bym im wpłacił:)), ale oczywiście nie będzie takim złodziejem jak oni ... prof to nie baw bez porownania w Baw moga Ci wyciac kazdy numer w Profie masz dokument (kupon) i prawo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131 |
ds -> No wlasnie. Skoro porzadny buk takich rzeczy nie wystawia, to na nim nie zarobisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A mysle, ze tu sprawa jest wygrana - musza wyplacic!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
To tylko jeszcze jeden argument aby olać ziemniakow w stylu sts, totoshit, profeslonal - bawiłem sie tak tylko ze 2 miechy a od 6 lat gram w sieci i nie wyobrażam sobie innej opcji. Porządny buk takiego syfu nie odstawia. W końcu to ja - gracz podejmuje ryzyko obstawiając bo buk overall zawsze jest do przodu czyt. tylko pewien % grających wyciąga z tego zysk. Najlepszy do tego bezdyskusujnie jest neteller i sprawdzone buki ze ścislej czołówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />- pinnacle, bodog, 5dimes, olimpic. Naprawdę sie dziwię, że ktoś do tych punktów jeszcze zagląda. Nadają się tylko dla małolatów i ich 2zl tasiemców . i tu sie mylisz u nas ostatnio padla wygrana 76000 zl 2zl = 20000zl (po podatku 18000) x3 12zl = ponad 17000zl a jednak mozna i legal! Sprobuj wyplacic taka kase z buka netowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Nie ma problemu. Z betfair dla przykladu na nettlera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705 |
To tylko jeszcze jeden argument aby olać ziemniakow w stylu sts, totoshit, profeslonal - bawiłem sie tak tylko ze 2 miechy a od 6 lat gram w sieci i nie wyobrażam sobie innej opcji. Porządny buk takiego syfu nie odstawia. W końcu to ja - gracz podejmuje ryzyko obstawiając bo buk overall zawsze jest do przodu czyt. tylko pewien % grających wyciąga z tego zysk. Najlepszy do tego bezdyskusujnie jest neteller i sprawdzone buki ze ścislej czołówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />- pinnacle, bodog, 5dimes, olimpic. Naprawdę sie dziwię, że ktoś do tych punktów jeszcze zagląda. Nadają się tylko dla małolatów i ich 2zl tasiemców . i tu sie mylisz u nas ostatnio padla wygrana 76000 zl 2zl = 20000zl (po podatku 18000) x3 12zl = ponad 17000zl a jednak mozna i legal! Sprobuj wyplacic taka kase z buka netowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z Gamebookers dam reke odciac wypłacisz bez problemu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|