|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
swego czasu wujaszek jeżdził na dorobek do Niemiec, łamanie machory itp itd ... i tam zasmakował słonej czekolady przeszukałem sieciówki, osiedlowe sklepy ale nic i nigdzie nie znalazłem  ktoś jadł i wie gdzie zakupic ów produkt? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Czekolada sea salt z Lindt o której wspomniał Tulio do kupienia tez w makro i auchan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
mam pytanie, czy moglby ktos sprawdzic czy dzialaja mu seriale na http://tvnplayer.pl/seriale-online/ najpierw jest poltorej minuty reklam, a potem powinien sie odpalic serial.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,977 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,977 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
fuck, dzieki, u kolezanki nagle przestaly dzialac i nie wiem o co kaman, az formata zrobilem  i nadalnic u mnie tez wystartowal raz, a potem juz nie chcialy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a abonament TV zaplacil? to co sie dziwi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029 |
mam pytanie mozliwe ze jutro bede mial w planach zakup jakiegos tableta czy cos podobnego chodzi
chodzi mi glownie o cene zeby nie przekroczylo 800zl
ma sluzyc tylko jako narzedzie do softu pokerowego i gry u buka wiec ma miec modem do wifi bo nie wiem czy wszytskie maja
i chodzi mi o to zeby byl dostepny w tych wiekszych sklepach tak jak komutronik euro agd albo vobis
bardzo potrzebuje dobrej rady
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Skąd sprawnie ściągnę (najlepiej wrzucone na netload) wczorajszy mecz Arsenal - Bayern? Kupa linków się pojawia, ale trafić na aktywny to spora sztuka.. Czego uzywacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
Skąd sprawnie ściągnę (najlepiej wrzucone na netload) wczorajszy mecz Arsenal - Bayern? Kupa linków się pojawia, ale trafić na aktywny to spora sztuka.. Czego uzywacie? Tutaj masz link do strony gdzie jest na bierząco mnóstwo wrzucanych meczy full HD Full Matches [ fullmatches.net] Co do prędkości pobierania są różne jednak w sumie zawsze aktywne:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
tu masz wersje tekstowa: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:w0nG9vrEqzQJ:otodom.pl/dom-katowice-mikolow-kamionka-160m2-5-pokoi-679000-pln-id16648774.html&hl=pl&gl=pl&strip=1
chyba ze Ci na grafikach zalezy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
tu masz wersje tekstowa: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:w0nG9vrEqzQJ:otodom.pl/dom-katowice-mikolow-kamionka-160m2-5-pokoi-679000-pln-id16648774.html&hl=pl&gl=pl&strip=1
chyba ze Ci na grafikach zalezy da radę grafikę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Już nie chciałem marudzić  Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jeśli masz Operę, to kliknij prawym myszy, "Zbadaj element" zaznacz to półprzezroczyste pole i edytuj linijkę <div id="maskOffer" style="height: 1px;"> Height zmień sobie na 0 lub 1. Potem w linijce <img id="maskOfferImg" src="/images/2013010401/pl_PL/0/invalid.png" alt=""> usuń chociaż jeden znak z wartości src i zniknie napis. Będziesz miał stronę w normalnej postaci. Pod Chrome i Firefox też tak można.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|