|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Cajasol @11,75
chyba ich pojebało z tym kursem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Ruscy x 2 Kuban  Petersburg  tak 3mac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
po przerwie zaczynamy wałek w Sevilli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
Hodge,Borovnjak,Sroka overy punktowe a aj musialem Hosleya wybrac ktory kontuzje chyba zlapal bo w 2 polowie nie gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2012
Posty: 224 |
Cajasol @11,75
chyba ich pojebało z tym kursem a miałem posłuchać;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Cajasol @11,75
chyba ich pojebało z tym kursem po przerwie zaczynamy wałek w Sevilli  easy as a receiving a child a lollipop  iiiiihhaaaaaaaaa... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Cajasol @11,75
chyba ich pojebało z tym kursem 10 był kurs na +2,5 Cajsol ale wziąlem lay under 146.5 po 1,05..........jebane ruskie głąby za końcówke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Cajasol @11,75
chyba ich pojebało z tym kursem po przerwie zaczynamy wałek w Sevilli  easy as a receiving a child a lollipop iiiiihhaaaaaaaaa... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Kk Sloboda Uzice - KK Mega Vizura gospodarze wygrali 3 kwarty, wszystkie >5pkt a buk wystawia DNB na 4 kwartę @2.85 i +3.5 pograne, póki co 8-2 w 4 kwarcie, powinno na lajcie siąść. Szkoda,że jakieś drobniaki zostały na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Kk Sloboda Uzice - KK Mega Vizura gospodarze wygrali 3 kwarty, wszystkie >5pkt a buk wystawia DNB na 4 kwartę @2.85 i +3.5 pograne, póki co 8-2 w 4 kwarcie, powinno na lajcie siąść. Szkoda,że jakieś drobniaki zostały na koncie  skoro dla Ciebie fakt, że wygrali 3 kwarty = wygrają 4.kwartę to jesteś w błędzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Kk Sloboda Uzice - KK Mega Vizura gospodarze wygrali 3 kwarty, wszystkie >5pkt a buk wystawia DNB na 4 kwartę @2.85 i +3.5 pograne, póki co 8-2 w 4 kwarcie, powinno na lajcie siąść. Szkoda,że jakieś drobniaki zostały na koncie  skoro dla Ciebie fakt, że wygrali 3 kwarty = wygrają 4.kwartę to jesteś w błędzie Tak, wiem.. przejechałem się już parę razy na tym, ale kurs @2.85 na DNB wyglądał smacznie. Tym razem się uda chyba, 12-7 i <3 minuty do końca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Tak, wiem.. przejechałem się już parę razy na tym, ale kurs @2.85 na DNB wyglądał smacznie. Tym razem się uda chyba,
12-7 i <3 minuty do końca i niech się uda  trzeba znać też specyfikę ligi i poziom drużyn, a w tym przypadku nie mogę się wypowiedzieć PS: 14:11, +3,5 można księgować  pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Tak, wiem.. przejechałem się już parę razy na tym, ale kurs @2.85 na DNB wyglądał smacznie. Tym razem się uda chyba,
12-7 i <3 minuty do końca i niech się uda  trzeba znać też specyfikę ligi i poziom drużyn, a w tym przypadku nie mogę się wypowiedzieć PS: 14:11, +3,5 można księgować  pozdro 14-9 ---> 14-18 to poksięgowaneeeeeeeeeeeee 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
no to już wiesz czemu ten bet mi się nie podobał jak o nim napisałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
no to już wiesz czemu ten bet mi się nie podobał jak o nim napisałeś Widać kto się zajmuje koszem, a kto gra go od święta  W ciągu 10 minut, już drugi raz w końcówce na szaro mnie robią w kosza.. ale tutaj przeszli samych siebie 14-11, 14-12, 14-15, 14-17 i 14-18  mogli sobie darować już tego wolnego na koniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2012
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2012
Posty: 31 |
witam hehe, prosze mi wytlumaczyc jedna sytuacje; jak do jasnej neapolitanskiej pawianicy  te burundyjskie brudne ruski  mogli to, że tak ujme "upierdolić?"  przecież mnie szarpie jak Joszebe syna Jeremiasza i fruwam po ścianach jak pospolita skretyniała mongolska cymbalica. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Barca dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
o co chodzi w meczu Fenerbache - Barca?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
Tomic overek easyyy ale Fener u siebie do przerwy 19:50  Bogdanovic 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|