|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
No i wreszcie po 6 dniach zapisali mi kasę na koncie.I jeszcze mnie poinstruowali jak wpłacać, że niby przez ich stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A to niby jak ja wpłacałem???Najlepiej jest im przesłać potwierdzenie transakcji ze strony moneybookers.Tylko w formacie jpg.Wtedy dopiszą kasę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
A gdzie znalezc to potwierdzenie transakcji? Ja mam tylko liste transakscji bez szczegolow. Jest tylko data, godzina, ID...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
jak Buk daje siano na "dzien dobry" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92 |
Okazało się jednak , że mogę przelac kasiore z konta mojego ojca w MB na moje konto w B&W, trzeba tylko znać hasełka na e-mail <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale ja znam, bo sam ojcu zakładałem konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (chodziło mi tylko o to, czy muszą zgadzać się maile i dane - nie muszą , ale jak wspomniałem trzeba znać hasła).
No i w końcu doszła ta kasa z MB na B&W, teraz pewnie będę czekał wieki na bonus 15 Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No zaczynam golenie buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał spidzio: [qb] No i w końcu doszła ta kasa z MB na B&W, teraz pewnie będę czekał wieki na bonus 15 Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No zaczynam golenie buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Nie chce Cie zmartwic, ale B&W jest bukiem który sie mocno broni przed "ogoleniem". Było wybrac jakiegoś powazniejszego. Tutaj jak tylko wygrasz troszke dostaniesz taki limit ze odechce Ci sie grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Po jakich wygranych nakladaja limity? Czy brak wyplat jakos to opoznia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
kolejna bardzo irytujaca cecha tego buka jest to iz "podejrzanych" meczy od razu nie ma w ofercie. szczegolnie teraz gdy jest koncowka sezonu... praktycznie wiekszosci spotkan w ktorych tylko jedna ze stron gra "o cos" nawet przez sekunde nie ma w ofercie. jesli juz uwazaja ze zespol walczacy o utrzymanie ma duze szanse na ogranie jakiegos nie grajacego juz o nic teamu to niech wystawia to zdarzenie po swoich kursach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a tak to w b&w mozna teraz grac praktycznie samo badziewie (przynajmniej jesli chodzi o konczace sie ligi)
coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu iz ich jedyna zaleta jest szeroka oferta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Rzeczyisci wyslalem zrzut z ekranu, brzecznie poprosolem i na koncie mam 60$ (wplacalem 30)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Wychowany_Na_Nalewce: [qb]kolejna bardzo irytujaca cecha tego buka jest to iz "podejrzanych" meczy od razu nie ma w ofercie. szczegolnie teraz gdy jest koncowka sezonu... praktycznie wiekszosci spotkan w ktorych tylko jedna ze stron gra "o cos" nawet przez sekunde nie ma w ofercie. jesli juz uwazaja ze zespol walczacy o utrzymanie ma duze szanse na ogranie jakiegos nie grajacego juz o nic teamu to niech wystawia to zdarzenie po swoich kursach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a tak to w b&w mozna teraz grac praktycznie samo badziewie (przynajmniej jesli chodzi o konczace sie ligi)
coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu iz ich jedyna zaleta jest szeroka oferta[/qb] i najwiecej zdarzen live...zdaje sie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oto treść mojego maila do supportu betandwin Dzień dobry,
Polityka Państwa firmy zastanawia mnie bardzo. Dokonałem pierwszej wpłaty w betandwim i wszystko przegrałem (razem z bonusem), dokonałem drugiej wpłaty i też wszystko przegrałem następnie dokonałem trzeciej wpłaty i obecnie mam około 120% tejże trzeciej sumy. Nie wiem, w którym momencie (skoro regularnie przegrywam) jakiś skrypt (bo nie wątpie, że był to skrypt) nałożył na mnie limit wygranej w wysokości 200EUR. Czegoś tu nie rozumiem. Czy chcą mnie państwo uchronić przed zbyt dużymi przegranymi? Wcześniej limit na wygraną wynosił 1000EUR, ale ani razu nie zawarłem zakładu, który wiązałby się z wypłatą wygranej większej niż 200EUR. Dzisiaj chciałem to zrobić poraz pierwszy i co? Niespodzianka. Limit 200EUR. Jestem w stanie zrozumieć nałożenie limitów na tych co za dużo wygrywają (choć po prawdzie, kłóci się to z ideą zakładów bukmacherskich). Ale naprawdę nie rozumiem dlaczego limity nakładane są również na tych co przegrywają. Czy za wolno przegrywam? Jeżeli nie to jaki jest powód? Proszę o wyjaśnienie.
Pozdrawiam zobaczymy jaka będzie odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No zobaczymy. Z polskiego supportu nie wyślą ci pewnie nic dziekawego. Coś w stylu "nasz dział bezpieczeństwa tak postanowił..." I to jest ich argument. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tam nie da się wygrywac na dłuższą metę, bo zaraz kaganiec i/lub blok.
scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]Oto treść mojego maila do supportu betandwin Dzień dobry,
Polityka Państwa firmy zastanawia mnie bardzo. Dokonałem pierwszej wpłaty w betandwim i wszystko przegrałem (razem z bonusem), dokonałem drugiej wpłaty i też wszystko przegrałem następnie dokonałem trzeciej wpłaty i obecnie mam około 120% tejże trzeciej sumy. Nie wiem, w którym momencie (skoro regularnie przegrywam) jakiś skrypt (bo nie wątpie, że był to skrypt) nałożył na mnie limit wygranej w wysokości 200EUR. Czegoś tu nie rozumiem. Czy chcą mnie państwo uchronić przed zbyt dużymi przegranymi? Wcześniej limit na wygraną wynosił 1000EUR, ale ani razu nie zawarłem zakładu, który wiązałby się z wypłatą wygranej większej niż 200EUR. Dzisiaj chciałem to zrobić poraz pierwszy i co? Niespodzianka. Limit 200EUR. Jestem w stanie zrozumieć nałożenie limitów na tych co za dużo wygrywają (choć po prawdzie, kłóci się to z ideą zakładów bukmacherskich). Ale naprawdę nie rozumiem dlaczego limity nakładane są również na tych co przegrywają. Czy za wolno przegrywam? Jeżeli nie to jaki jest powód? Proszę o wyjaśnienie.
Pozdrawiam zobaczymy jaka będzie odpowiedź[/qb] No, muszę zwrócić honor. Odpisali: Pana limit na zawieranie zakladów pojedynczych wynosi 2000 euro, kombinacyjnych 3000 euro.
Czasami jednak na poszczególne zaklady wprowadzane sa limity wygranch dla wszystkich graczy, którzy chca go zawrzec.
Limity te sa rózne w przypadku róznych zakladów.
Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytan.
Z powazaniem, Support Team z betandwin.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92 |
Witam.
Mam pytanie, czy ktoś już robił wypłatę z B&W na MB? JEśli tak, to jak to się robi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bo na stronie B&W znalazłem tylko możliwość przelania prosto na Inteligo (a to się chyba wiąże z przewalutowaniem i jak ktoś juz pisał z prowizją 12 zł). Dzięki z góry za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
No wlasnie, jak to jest z tymi wyplatami? Dopiero teraz zauwazylem ze nia wyplat na MB. Czy mozna wyplacac tylko do Netellera i Inteligo? A jak z mBankiem i innymi, naziemnymi, bankami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Moze ktos napisac co nalezy wpisac w pole "Kod banku" przy wyplacie prze Bank Transfer. Moj bank na ktory chce przelac pieniadze to Inteligo. Wczytalem w archiwum, ze powinno sie wpisac "0", ale system zgłasza ze jest to nie wazny kod. Z gory dzieki za szybka odpowiedz.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Ja mam 8 cyfr po 2-och pierwszych cyfrach rachunku w nowym standardzie - iban /nrb
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Ja mam 8 cyfr po 2-och pierwszych cyfrach rachunku w nowym standardzie - iban /nrb[/qb] :rolleyes: ze tez o tym nie pomyslalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]No wlasnie, jak to jest z tymi wyplatami? Dopiero teraz zauwazylem ze nia wyplat na MB. Czy mozna wyplacac tylko do Netellera i Inteligo? A jak z mBankiem i innymi, naziemnymi, bankami?[/qb] Ponawiam pytanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb] Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]No wlasnie, jak to jest z tymi wyplatami? Dopiero teraz zauwazylem ze nia wyplat na MB. Czy mozna wyplacac tylko do Netellera i Inteligo? A jak z mBankiem i innymi, naziemnymi, bankami?[/qb] Ponawiam pytanie.[/qb] Mozesz spokojnie przelac pieniadze z betandwin do naziemnego banku(tzn jak masz w nim konto)to tyle.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
A czy nie wiaze sie to z jakimis astronomicznymi prowizjami?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|