mi się wydaję żę Fedziu po prostu dał zarobić swoim bliskim znajomym .. niech każdy zagrął za 3K przy takim kursie w połowie meczu to ma 3-4 normalne pensje żyć nie umierać hehe
Roznosisz ulotki, że zarabiasz 150zł?
jakie 150 zł ? uczytaj dokładniej na drugi raz. piszę że ktoś postawił 3K ( 3000 tysiące ! ) w połowie meczy gry kursy były 4-5 ( bet 365 ) to mógł zgarnąć 3-4 normalne pensje miesięczne. juz prosciej napisac sie nie da.
a po co mial to robic jak by chcial to by dal im po te 20 $ i nawet by nie poczul ....
mi się wydaję żę Fedziu po prostu dał zarobić swoim bliskim znajomym .. niech każdy zagrął za 3K przy takim kursie w połowie meczu to ma 3-4 normalne pensje żyć nie umierać hehe
Roznosisz ulotki, że zarabiasz 150zł?
jakie 150 zł ? uczytaj dokładniej na drugi raz. piszę że ktoś postawił 3K ( 3000 tysiące ! ) w połowie meczy gry kursy były 4-5 ( bet 365 ) to mógł zgarnąć 3-4 normalne pensje miesięczne. juz prosciej napisac sie nie da.
a po co mial to robic jak by chcial to by dal im po te 20 $ i nawet by nie poczul ....