|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135 |
Witam Potrzebuje jakiś arkusz kalkulacyjny w ktorym wpisywal bym tylko kilka zdarzen na jednym kuponie. wiecie oco chodzi ? cos jak do singli ale potrzebne mi takie cos jest do zlozonych wydarzen. jak ktos ma takie cos to prosze o przeslanie na adres [email] [email protected]<br[/email] /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
chcesz powiedziec ze nie umiesz pomnożyc sobie kilku cyferek?!? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 135 |
umiem, ale ja chce miec to full automat i chce miec wszystko zanotowane, bo w notatniku to zabardzo to nie jest czytelne
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
nie wiem jak ty cokolwiek liczysz w notatniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , ale wystarczy ze jedną komórke ustawisz zeby byla iloczynem jakis tam innych komorek i w te inne bedziesz wpisywal poszczegolne kursy zdarzen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
mi to nie jest potrzebne ale wpisujesz dormule np w kom b2 = a1*a2*a3*a4 itd a w komorki a1 a2 itd kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka