|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Witam panstwa wie ktos moze kto wygral 4 gema seta 3 w meczu Duszoviena-Pawluczynkova?? Vera
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
Witam panstwa wie ktos moze kto wygral 4 gema seta 3 w meczu Duszoviena-Pawluczynkova?? Vera o kurde powaznie? serwis miala Anastazyjna wtedy ja peirdziele ale kwas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Przykro mi Sylwo, ale ktoś musiał ci to powiedzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
Przykro mi Sylwo, ale ktoś musiał ci to powiedzieć. No ok hehehe trudno sie mowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Hanescu +5,5 + Seppi  Llodra wyglada tez dosc dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Hanescu +5,5 + Seppi  Llodra wyglada tez dosc dobrze  Miałem dzisiaj grać to co ty Uvcio, ale jednak odpuszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Miałeś nosa - Uve - z tym Llodrą w derbach.
Gratulacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
udalo sie szkoda ze Nishikori nie wzial przyladu z Jo i kreczowal napewno warto isc w strone przeciwko Isnerowi chlop kompletnie bez formy tylko serwis go ratuje (choc i to moze mu dac kolejny mecz wygrany ) Haas i Istomin grali wczoraj tak jak by chcieli a nie mogli nistety graja dzis ze soba  Denko dawno nie wywinal zadnego psikusa a dzis rywal odpowiedni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
udalo sie szkoda ze Nishikori nie wzial przyladu z Jo i kreczowal napewno warto isc w strone przeciwko Isnerowi chlop kompletnie bez formy tylko serwis go ratuje (choc i to moze mu dac kolejny mecz wygrany ) Haas i Istomin grali wczoraj tak jak by chcieli a nie mogli nistety graja dzis ze soba  Denko dawno nie wywinal zadnego psikusa a dzis rywal odpowiedni  No z denko dobrze mowisz Wampir tez potrafi sie sprezyc mzoe to wygrac...ale Isner raczej pojedize Sodowatego... a w meczu Haas - Istomin jednak stawiam na szwaba
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Denko dawno nie wywinal zadnego psikusa a dzis rywal odpowiedni  Denko ? Przecież wczoraj wygrał, to nie psikus ? Ale masz rację, dziś rywal odpowiedni. Poza tym doktor filozofii, też ma " szansę " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Na dziś:
Denkobet Llodra Roker -5.5 Lindstety Mugro Brunstromy Kuboty Cabale Xman Rycka Isner Niculescu Naso Campozano Scheepers Millot Di Wu
W różnych kombinacjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
mam sprawe do kogos kto ma MB i konto vip, oraz limit wyplat 500 euro dziennie z bankomatu, niech wejdzie na konto, zakladka moja karta i zobaczy jaka kwota widnieje mozliwa do wyplaty... teraz wchodze aby sprawdzic czy juz minelo 24h od wyplaty wczoraj.. a tam limit 1000 zl a nie 2000. hm
ktos tez tak ma ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187 |
Fucsovics 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
ale coś na temat - na Odesnika świetny kurs, Kubocik i tak nie zachwyca , a w Acapulco trzeba zmienic nawierzchnię i przejść na mączkę, a na tej nawierzchni Odesnik czuje się dobrze,uważam że kursy powyżej 2 na niego warte zagrania ale z reguły rzadko gram przeciwko Polakom
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
co to za gościu ten Fucsovics ?pierwszy raz go widzę na żywo, Nidovyesov faworyt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187 |
co to za gościu ten Fucsovics ?pierwszy raz go widzę na żywo, Nidovyesov faworyt z kwali za 2.37 to zagralem zwlaszcza ze przeciwnik to nic specjalnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
kwale przeszedl jak burza , mlody 92 rocznik,niezle pogrywa, przeciwnik bardziej doswiadczony,nie stawiam, ale w/g mnie o 1 secie zadecyduje tiebreak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
mlody , nawet w wymianach lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Zalina złapane 8 w grze  dokładam 4 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|