|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
SV Mattersburg - SV Josko Fenster Ried (under/over 2.5) Poniżej/Powyżej - Typ: 2 1,95 Bayer 04 Leverkusen - VFB Stuttgart (under/over 2.5) Poniżej/Powyżej - Typ: 2 1,60 FC Levadia Tallinn - JK Tammeka Tartu (under/over 2.5) Poniżej/Powyżej - Typ: 2 1,45 Całkowity kurs 4,52 Tripel dosc mocno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
16:00 Yeovil Town - Tranmere Rovers TIP : X/1 ODD : 5.10 0-0 HT /1-0 FT ktoś ma jakieś pytania ??  a pozostałe ustawki? Crotone zwineli w przerwie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
w polskim bagienku była dzis 1 , remis to leciutko jeszcze na bełchatów mała kontra @17
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mowiac delikatnie ...
sroki ...
sie ...
zesraly ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
w polskim bagienku była dzis 1 , remis to leciutko jeszcze na bełchatów mała kontra @17 nie ma opcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2013
Posty: 303 |
16:00 Yeovil Town - Tranmere Rovers TIP : X/1 ODD : 5.10 0-0 HT /1-0 FT ktoś ma jakieś pytania ??  a pozostałe ustawki? Nie wierzcie w to,jakby miał ustawki to by nie sprzedawał,ani nie dawał,tylko siedział z dupą cicho i miał wyłożone na facebooki,fora tylko czekał na fajne driny od chodzących cycków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
16:00 Yeovil Town - Tranmere Rovers TIP : X/1 ODD : 5.10 0-0 HT /1-0 FT ktoś ma jakieś pytania ??  a pozostałe ustawki? Nie wierzcie w to,jakby miał ustawki to by nie sprzedawał,ani nie dawał,tylko siedział z dupą cicho i miał wyłożone na facebooki,fora tylko czekał na fajne driny od chodzących cycków. a ktoś napradę wierzy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,557 Likes: 10 |
16:00 Yeovil Town - Tranmere Rovers TIP : X/1 ODD : 5.10 0-0 HT /1-0 FT ktoś ma jakieś pytania ??  a pozostałe ustawki? fryzjer mówił że nie wierzy w ustawki Nie wierzcie w to,jakby miał ustawki to by nie sprzedawał,ani nie dawał,tylko siedział z dupą cicho i miał wyłożone na facebooki,fora tylko czekał na fajne driny od chodzących cycków. a ktoś napradę wierzy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Reims dziady, po brame 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
spalony 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
w polskim bagienku była dzis 1 , remis to leciutko jeszcze na bełchatów mała kontra @17 nie ma opcji Belchatow bardzo ambitnie gra teraz, mlodzi weszli ale na Legie to jednak bedzie za malo. Kurs fatalny - nie gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
FC Pacos Ferreira - Vitoria Setubal (under/over 0.5) Poniżej/Powyżej 1. połowa - Typ: 2 1,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
w polskim bagienku była dzis 1 , remis to leciutko jeszcze na bełchatów mała kontra @17 nie ma opcji Belchatow bardzo ambitnie gra teraz, mlodzi weszli ale na Legie to jednak bedzie za malo. Kurs fatalny - nie gram za 10 kola masz 3 kola za darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
i co z tego jak menda gwizdnęła...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
w polskim bagienku była dzis 1 , remis to leciutko jeszcze na bełchatów mała kontra @17 nie ma opcji wieksze sensacje widziałem w futbolu jak zyje... granie w kierunku bełchatowa to lekkie zabezpieczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
co tam Sroki Bitek - odrobisz sobie na Ligue 1 albo na ...zbieraniu złomu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
w polskim bagienku była dzis 1 , remis to leciutko jeszcze na bełchatów mała kontra @17 nie ma opcji Belchatow bardzo ambitnie gra teraz, mlodzi weszli ale na Legie to jednak bedzie za malo. Kurs fatalny - nie gram za 10 kola masz 3 kola za darmo  no to lece pozyczyc gdzies szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Stoch po medal 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|