|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Brak słów na tego popaprańca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Fajny mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
haha gulbis izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
przymierza sie ktos do gry Poutchkovej ? Przymierzać to się można do wszystkiego, problem żeby wcelować.  Szanse są 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
przymierza sie ktos do gry Poutchkovej ? a czemu ja grac ? z kombinacyjna gra rumunki nie ma szans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Tomek miał co najmniej 4 bp w dwóch ostatnich gemach serwisowych Erniego, ale... to za mało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
przymierza sie ktos do gry Poutchkovej ? Przymierzać to się można do wszystkiego, problem żeby wcelować.  Szanse są  widzialem tylko koncowke 3 seta z venus i jesli to sa jej mozliwosci to nie ma szans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Tomek miał co najmniej 4 bp w dwóch ostatnich gemach serwisowych Erniego, ale... to za mało  5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497 |
Moze nie byl to najpiekniejszy mecz, ale wygrac jak sie gra slabo to jest sztuka bo jak sie gra dobrze wygrac potrafi kazdy. Ernests bierze ten turniej po raz drugi w karierze, a jak dalej bedzie traktowal tenis jak od poczatku tego sezonu to pod koniec sezonu zobaczymy go w top 15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Moze nie byl to najpiekniejszy mecz, ale wygrac jak sie gra slabo to jest sztuka bo jak sie gra dobrze wygrac potrafi kazdy. Ernests bierze ten turniej po raz drugi w karierze, a jak dalej bedzie traktowal tenis jak od poczatku tego sezonu to pod koniec sezonu zobaczymy go w top 15. to taki drugi tomic, potwornie bogaci z domu i czasem im sie nie chce bo nie musza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Moze nie byl to najpiekniejszy mecz, ale wygrac jak sie gra slabo to jest sztuka bo jak sie gra dobrze wygrac potrafi kazdy. Ernests bierze ten turniej po raz drugi w karierze, a jak dalej bedzie traktowal tenis jak od poczatku tego sezonu to pod koniec sezonu zobaczymy go w top 15. Najpierw musi ktoś mu powiedzieć, że nie gra patelnią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Castano/Marino 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Castano/Marino  Stephane Robert @ 1.57 Monica Niculescu @ 1.28 Sara Errani @ 1.40 Dominguez Lino / Parra Santonja @ 1.53
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497 |
Moze nie byl to najpiekniejszy mecz, ale wygrac jak sie gra slabo to jest sztuka bo jak sie gra dobrze wygrac potrafi kazdy. Ernests bierze ten turniej po raz drugi w karierze, a jak dalej bedzie traktowal tenis jak od poczatku tego sezonu to pod koniec sezonu zobaczymy go w top 15. Najpierw musi ktoś mu powiedzieć, że nie gra patelnią. W tym wieku nikt techniki juz nie zmieni, a Gulbis nie ma wcale zlej techniki po prostu ma swoje nawyki, ktorych ciezko zeby sie oduczyl (podczas swojego spadku do drugiej setki 95% meczow ktore przegrywal to nie dlatego ze przeciwnicy z nim wygrywali tylko sam oddawal im kilka punktow z rzedu ladujac 200 km/h w trybuny), nadal czasami ma takie momenty ale nie sa juz to serie po kilka lub kilkanascie punktow z rzedu. Predyspozycje ma niesamowite (warunki fizyczne, sprawnosc ruchowa, swietny serwis, forehand i backhand z ktorego potrafi zagrac winnersy z prawie kazdej pozycji)i nareszcie glowa zaczyna mu pracowac tak jak powinna, zrobil sie waleczny czym mnie niesamowicie zaskoczyl. Nie jest latwo znalezc motywacje zawodnikowi ktory lata sobie na turnieje prywatnym samolotem i wydawal na prywatnego trenera (juz chyba nie ale nie jestem pewny, milion euro rocznie Nicki Pilica)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164 |
Castano/Marino  Stephane Robert @ 1.57 Monica Niculescu @ 1.28 Sara Errani @ 1.40 Dominguez Lino / Parra Santonja @ 1.53 Chcialem dac Errani + Lino/Parra ale odpuscilem debla i sama Errani poszla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Dominguez Lino/Parra Santonja v Castano/Duque Marino znikl live z bet365 ma ktos jakis live do acapulco?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
Puchowa 3.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
*Puchkova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497 |
Jesli ktos interesuje sie MMA albo i nie interesuje to polecam 1/10 dzisiaj Takanori Gomi vs Diego Sanchez 1 po kursie miedzy @ [email protected]Diego Sanchez mial bardzo ciezkie robienie wagi i nie zmiescil sie w limicie 155 funtow (wniosl na wage 158) czyli jest bardzo odwodniony i bedzie mial ciezko wytrzymac pelen dystans jesli walka nie skonczy sie w pierwszej rundzie lub na poczatku drugiej. Gomi walczy tez u siebie w Japonii co da mu na pewno ogromnego kopa. Kurs jest moim zdaniem sporym value daje szanse gdzies 55%-45% dla Sancheza wiec kursy bardzo smakowite. MMA a szczegolnie gale UFC to moj ulubiony sport i nie opuscilem praktycznie zadnej gali od ufc 98. Wiem ze to kompletnie nie ten temat, ale jakby ktos rowniez sie interesowal galami UFC i ogolnie MMA zapraszam do powymieniania sie informacjami na temat dzisiejszej gali a takze przyszlych. A wracajac do tenisa Blake/Sock na dzisiaj jeszcze lekko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|