Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#5786107 05/03/2013 00:15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081


Wpłać 400PLN i graj za 800PLN!

Podwajamy Twój pierwszy depozyt! Środki mogą być obrócone w Zakładach Sportowych, Kasynie, Grach i Zdrapce.

Wpłać 400PLN i graj za 800PLN.
worek Dodatkowo otrzymaj 100 darmowych spinów na Starburst w Kasynie. poker

star Oto jak otrzymać bonus:

1. Zarejestruj się i zaloguj na Betsson.

2. Złóż depozyt i przejdź do sekcji Moje Konto/Bonusy, aktywuj swój bonus! dobrze

------------

Betsson - Bonus 400zł! Wielka akcja bonusowa!

BONUS NIEAKTUALNY

Last edited by Conrad; 07/07/2014 16:18.
Bonus: Unibet
Conrad #5797127 13/03/2013 00:09
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Bonus 50% do 40 PLNtylko dziś, 12 marca.

szuwi1 #5797190 13/03/2013 00:49
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To jakiś reload bonus dla dotychczasowych klientów?

Conrad #5797221 13/03/2013 00:58
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
rozsyłają e-milem z okazji dzisiejszego meczu obrót; wpłata i bonus X4 .jeśli nie dostałeś e-mile sprawdź zakładkę moje konto dostępne/aktywne bonusy i tam masz ikonek 50% bonus sport

Conrad #5797560 13/03/2013 02:25
Dołączył: Mar 2013
Posty: 4
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 4
bonus jest , maila brak

obrot po jakim kursie ?

Conrad #5797637 13/03/2013 02:36
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
pewnie standardowo min. 1,50

szuwi1 #5797649 13/03/2013 02:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by szuwi1
pewnie standardowo min. 1,50

no nie wiem laugh

Warunki i Zasady:

Aby aktywować bonus, należy wpłacić minimum 80 PLN.
Bonus o wartości 40 PLN jest dostępny tylko dziś, we wtorek, 12 marca.
Wpłata i bonus muszą zostać obrócone 4 razy przy kursie 2 lub wyższym przed możliwością ich wypłaty lub przelania do innego produktu.













Conrad #5797740 13/03/2013 03:04
Dołączył: Mar 2013
Posty: 4
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 4
mialem zamiar wplacic , ale nie warto dla 40pln obracac 480

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,694
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,694
Likes: 12
Originally Posted by HideMyAss
mialem zamiar wplacic , ale nie warto dla 40pln obracac 480

Co tam KUERTEN slychac ?

Conrad #5797915 13/03/2013 03:42
Dołączył: Mar 2013
Posty: 4
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 4
nic bana dostalem na stale i tyle, ale czasem poczytam co sie tu dzieje

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,694
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,694
Likes: 12
Bywa ,ale jak to mowia ciagnie wilka do lasu smile

To juz nie pisz na tym nicku tylko na starym.Mam nadzieje,ze same rozsadne wypowiedzi zobaczymy

Conrad #5798002 13/03/2013 04:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ok dzieki, postaram sie

Conrad #5823170 04/04/2013 23:24
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
dostałem 100% do 40zł na LE więc warto sprawdzić skrzynkę, lub dostępne bilety na koncie

Conrad #5829030 09/04/2013 00:14
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Dostał już ktoś może vouchera za piątkową promocję na bundeslige z kalendarza?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Betsson nie zaakceptował moich dokumentów... było by ok, gdyby nie fakt, że Betsafe i wielu innych do tych samych docs`ów nie miało nic przeciwko.

napisali, że nieczytelne smirk laugh

Conrad #5853060 02/05/2013 23:00
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
pamietaj ze czytelnosc dokumentow jest odwrotnie proporcjonalna do wysokosci Twojej wygranej smile

Conrad #5853188 03/05/2013 00:47
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Też zauważyłem różnicę pomiędzy Betssonem a Betasafe.
W weekend chciałem wpłacić bezpośrenio z Netellera o Bettsona.

Depozytu mi nie przjęło,więc,żeby zagrać upatrzony zakład(kursy w ofercie takie same) wpłaciłem tyle ile chciałem do Betsafe.
I Betsafe przyjęło depozyt bez problemu.

Później w historii konta Neteller okazało się po żadanej kwocie,że Betsson najwyraźniej chciał pobrać prowizję od wpłaty.

Dziwne trochę zważywszy na fakt,że firmy pod wieloma względami identyczne,tak jak niegdyś Marathon z Panbetem,które dokonały fuzji.

Conrad #5853534 03/05/2013 13:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
Uważajcie w tej firmie na to czy wasz bet na pewno trafił do historii zakładów.

Wczoraj obstawiłem sporą jak na mnie sumę na Houston Rockets z OKC @5 jakieś 30 min przed meczem.
Po meczu patrzę, a wygranej nie ma. Zakład widnieje w Moje konto/ Historia transakcji, ale nie ma po nim śladu w Historii zakładów.

Wczoraj pisałem do nich na LC, ale babka napisała, że mam poczekać 24h na odpowiedź. Kiedy w tym czasie odpowiedzi nie było ponownie poszedłem na LC, a tam się dowiedziałem, że mój zakład to....
Elisabeth: It is a so called ghost bet
Elisabeth: That is when the stake is taken but the bet never completed

Więc żadnej wygranej nie będzie i mogę liczyć tylko na to, że oddadzą mi łaskawie te pieniądze, które zniknęły razem z moim "ghost betem".

Conrad #5873111 21/05/2013 22:37
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
rozdają 100% do 55zł, bonus 10x na kuponie 2 mecze ako 2.25
bonus wygas za 2 dni więc warto sprawdzić @ lub bilety na koncie

Conrad #5873119 21/05/2013 22:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Do czego to podochodziło żeby obracać po kursie 2.25 jeszcze 10 x smirk

Nie długo będzie ako 5 i 20x

totalny bez sens.

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 784 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1