|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Unibet znowu sie przekrecil a ja mam pewniaki na weekend. I co teraz? jak mi ktos kopsnie proxy na tp to bede wdzieczny. A te dunskie proxy u mnie jakos nie wchodza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jeszcze nie doczekaliśmy promocji, która miała zrekompensować poprzedni weekend a Unibet znowu stoi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
No ile można - ani jednego zakładu nie zawarłem po poprzedniej awari, a tu znów zonk. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka