|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
nie, za proste jest takie specjalne okreslenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
nie ma innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
chyba że slawistyka - filologia słowiańska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Przede wszystkim należy sprawdzić, która sieć ma najbliżej Ciebie (oraz miejsc, w których będziesz najczęściej przebywał) swoje stacje bazowe: http://mapa.btsearch.pl/Tutaj też ciekawa mapka ze statystykami prędkości : http://www.joikuspeed.com/[ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Panowie, po rozwiązaniu umowy między pracodawcą chorobowe wysyłam do firmy czy prosto do ZUS >?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W pobliżu mam kilkanaście stacji - prawie centrum miasta , ale jednak najbliżej stoją dwie z T-Mobile wg tej mapki. Jeszcze z Orange sa wmiare blisko , ale te z T-Mobile praktycznie mniej jak 100 metrów od mieszkania. Kmórke mam wlasnie w tej sieci , ale z tego co słyszałem to ich internet bezprzewodowy jakoś nie jest najlepszej jakości. Net potrzebny głównie do : - przeglądnie internetu - słuchania radia [relacji z meczów] - pobieranie plików [przy tych 10 GB - 2 GB w miesiacu nie powinno zmasakrowac netu].
Nie wiem ile pochłania ogladanie spotkan/sluchanie radia [pakiet MLB.TV] Jeśli masz także Orange blisko to sprawdziłbym cenę w T-mobile bo może być tak, że oferta Orange (ale ta od ludzi na Allegro) będzie nie do pobicia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Panowie, po rozwiązaniu umowy między pracodawcą chorobowe wysyłam do firmy czy prosto do ZUS >? do zusu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Jest na sali ktoś od kredytów hipotecznych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Jest na sali ktoś od kredytów hipotecznych? pytaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Zastanawiam się na małym "dupelku"  nie konieczni kundelku ale żeby był takowej maści  [ Linked Image] to chyba nie taki jaki miał Ipkins(chyba tak sie pisze Jim Carrey ) w Masce ? [ Linked Image] chyba taki po prawej? [img] http://www.tapety-zwierzeta.info/var/albums/Psy/psy-17.jpg?m=1301241674[/img] pomożecie?  aaa jaka rasa pasa tego co wystepował w Gliniarzu i prokuratorze? rasy, rasy, orientuje się ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Szukam kogoś z Głogowa, ktoś mieszka, pracuje, uczy się?
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Czy można na facebooku włączyć blokadę wiadomości publicznych poszczególnych użytkowników, jednocześnie pozostawiając ich w gronie znajomych? Jeżeli tak, to jak to zrobić, bo nie ogarniam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Czy można na facebooku włączyć blokadę wiadomości publicznych poszczególnych użytkowników, jednocześnie pozostawiając ich w gronie znajomych? Jeżeli tak, to jak to zrobić, bo nie ogarniam  tak mozna...jak wysle ta osoba wiadolmosc to z prawej strony tej wiadomosci do gory masz kilka opcji m.in Ukryj i potem masz..wybor jakie wiadomosci ma ukrywc od tej osoby
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
-error]Szukam kogoś z Głogowa, ktoś mieszka, pracuje, uczy się?
pzdr up
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Korzystaliście z jakiejś konkretnej poczty kiatowej? chciałbym na jutro tak wysłać kwiaty...jakieś wytyczne czy obojetnie która wybrac...?
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
jak to samo miasto w ktorym mieszkasz, to idz do jakiejs kwiaciarni i z nimi pogadaj zeby dowiezli, ja tak zrobilem i bylo najlepiej. Besz szukania zadnej pocz** kwiat**ej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
jak to samo miasto w ktorym mieszkasz, to idz do jakiejs kwiaciarni i z nimi pogadaj zeby dowiezli, ja tak zrobilem i bylo najlepiej. Besz szukania zadnej pocz** kwiat**ej no no tez mi to przyszlo na mysl...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Może się ośmieszę, ale co tam.. Korzystał ktoś kiedyś z "płatnych typów" ? Ostatnio na FB tego dość sporo, kursy na dokładny wynik, albo HT/FT.. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|