|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
to juz koniec wielkiej skry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Koniec trenera Skry. Wreszcie... Mam nadzieje , że też prezes Piechocki poleci - tyle wart , co trener skry ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Koniec trenera Skry. Wreszcie... Mam nadzieje , że też prezes Piechocki poleci - tyle wart , co trener skry ... to wtedy nie kupia Juantorreny, Muserskiego, Michajłowa, De Cecco, Sergio i kto w końcu zakończy hegemonię Trentino?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
tak na marginesie: zajebisty tajbrek, aż sam sobie poskakałem przed tv. Brawa dla Resovii i dla mnie MVP jednak Lotman  Do zobaczenia w finale z Mostostalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Koniec trenera Skry. Wreszcie... Mam nadzieje , że też prezes Piechocki poleci - tyle wart , co trener skry ... to wtedy nie kupia Juantorreny, Muserskiego, Michajłowa, De Cecco, Sergio i kto w końcu zakończy hegemonię Trentino? Tak jak nie chcieli kupić grbica ( bo ponoć to były twoim zdaniem plotki) pomimo , że złożyli mu ofertę i on to poważnie rozważał , tak im nie potrzebny jest im musersky czy sergio. Zresztą Sergio gdybyś wiedział to , to transfer praktycznie nie do wykonania. Większość brazxylijczyków gra w swojej lidze. W ostatnich latach większość powróciła do rodzimej ligi , bo w brazylii pojawił się pokaźny kiesz... Ważne , że to koniec trenera. Najprawdopodobniej to najgorszy trener naszej plus ligi. Spieprzył cały zespół . Rozbił najlepszy zespół. W następnym sezonie możliwe , że by kłosa dał na przyjęcie a zatorskiego na atak. Pojęcie ma o siatkówce takie jak o chemii...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Koniec trenera Skry. Wreszcie... Mam nadzieje , że też prezes Piechocki poleci - tyle wart , co trener skry ... to wtedy nie kupia Juantorreny, Muserskiego, Michajłowa, De Cecco, Sergio i kto w końcu zakończy hegemonię Trentino? Tak jak nie chcieli kupić grbica ( bo ponoć to były twoim zdaniem plotki) pomimo , że złożyli mu ofertę i on to poważnie rozważał , tak im nie potrzebny jest im musersky czy sergio. Zresztą Sergio gdybyś wiedział to , to transfer praktycznie nie do wykonania. Większość brazxylijczyków gra w swojej lidze. W ostatnich latach większość powróciła do rodzimej ligi , bo w brazylii pojawił się pokaźny kiesz... aha
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Studio pomeczowe ktoś ogląda ? Pokazywali plińskiego jak podszedł do sędziego i krzyczy,, kurwa złodzieje znów nas okradli"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Lubię oglądać studia pomeczowe , wtedy stream nie muli .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Koniec trenera Skry. Wreszcie... Mam nadzieje , że też prezes Piechocki poleci - tyle wart , co trener skry ... to wtedy nie kupia Juantorreny, Muserskiego, Michajłowa, De Cecco, Sergio i kto w końcu zakończy hegemonię Trentino? Tak jak nie chcieli kupić grbica ( bo ponoć to były twoim zdaniem plotki) pomimo , że złożyli mu ofertę i on to poważnie rozważał , tak im nie potrzebny jest im musersky czy sergio. Zresztą Sergio gdybyś wiedział to , to transfer praktycznie nie do wykonania. Większość brazxylijczyków gra w swojej lidze. W ostatnich latach większość powróciła do rodzimej ligi , bo w brazylii pojawił się pokaźny kiesz... aha  Grbic mowil, ze byly konkrente rozmowy, ale w koncu sie nie przeniosl, bo rodzina zadomowila sie we Wloszech, na przyszlosc kolego to anfie nie musisz nic tlumaczyc, wiedze to On ma wystarczajaca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Kecpo po 10, a ladnie poki co
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
eee Nemec zacznie trafiać to po nich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Nemec bez formy, z 10% ma w ataku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Kecpo po 10, Kal po 1,48 na zwrot stawki i dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
KAL 1-1 po 3 seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
na mecz po 1 secie, i teraz 3set @1.30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
w Kepco ten najsłabszy atakujący ligi, zaczyna grać swoje, czyli czapy i Kal izi powinno wygrać 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
to odwaznie ja bym po takim kursie nie gral tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|