Chciałbym dowiedzieć się trochę o tym banku internetowym od jego użytkowników. Z tego co widze jako walutę, którą chcemy mieć na koncie może być PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Języka PL na stronie chyba nie można wybrać. Proszę o komentarze co do tego banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.