Zimochowi nigdy nie zapomnę dramaturgii jaką wytworzył na meczu Norwegia - Polska w Oslo za Engela. " Drużyna Polski zamknieta w swiom polu karnym jak w celi pod kluczem Johna Carewa" " Jeszcze Polska nie zginęła" po bramce Karwana
Słuchanie zawodów olimpijskich w pływaniu w jego wykonaniu dla Radiowej 1 to również była uczta. Nie pamiętam dokładnie, ale jego metafory były po prostu mistrzowskie
To na pewno, trzeba bedzie sie zastanowić nad takim betem
Nie za bardzo widzę Zenit. Bazyle gola szczelą i po herbacie.
Chcialo by sie powiedziec, ze nie sa kluby rosyjskie w rozgrywkach ligowych, ale jednak w poprzedniej rundzie daly rady. W sumie co etap to rywale teoretycznie silniejsi, wiec moze z tad te rezultaty.
Nie za bardzo widzę Zenit. Bazyle gola szczelą i po herbacie.
Originally Posted by Napoleon
Chcialo by sie powiedziec, ze nie sa kluby rosyjskie w rozgrywkach ligowych, ale jednak w poprzedniej rundzie daly rady. W sumie co etap to rywale teoretycznie silniejsi, wiec moze z tad te rezultaty.
BKS sama LE to jeszcze moze nie taki dramat Qrestwo na maxa to wszystko co na wschód od polski wałuje ile sie da... makaczke to dziś ludzie grali na zaboj, az sie prosilo o wala, zenit moze nie koniecznie, choc sam przyznam ze pedałów hulków sam grałem X i dnb...