|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
"Mistrz Polski" jedzie do spadkowicza grać z kontry ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
"Mistrz Polski" jedzie do spadkowicza grać z kontry ?   Oj kura kura  Zapewne " Mistrz Polski " będzie swoje klepał, ale to Podbeskidzie broni sie przed spadkiem i coś atakować u siebie musi. A jak ktoś atakuje, to ktoś kontruje. Proste jak rogalik. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sorry, " Kura Kura " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
Podbeskidzie i gra pozycyjna nie możliwe.Legia musi zaatakować, a Podbeskidzie czekać będą na kontry nie maja zawodników aby prowadzić grę.Ustawia się za podwójna gardą i będą czekać na kontry,ale myślę Legia dziś wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
Inna gra to strzelenie sobie w kolano.Kubicki dobrze wie jakich ma zawodników i moim zdaniem plan jest jeden walka na całym boisku i gra z kontry.Atak pozycyjny to mogą po 1ht juz jechać do domu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jesli belchatow dlugimi fragmentami mogl prowadzic gre na lazienkowskiej to tym bardziej moze to robic podbeskidzie, u siebie  mysle, ze w tym meczu roznice zrobi powrot radovica, ktory powinien uporzadkowac ten pierdolnik z przodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
Gdyby Bełchatów prowadził grę Legia by wygrała u nas atak pozycyjny w naszej lidze to ....... tylko obrona i kontra i tak dziś zagra Podbeskidzie.Legia o tego 1 gola powinna być lepsza i wygra mecz bo troszku wstyd by już był gdyby 3pkt nie przywieźli.Podbeskidzie rzemieślnicy nie odstawią nogi,ale jeśli taki Telichowski tam gra i to jeszcze wychodzi na stronie Radovica to powinien go jeździć aż miło a co za tym idzie gole muszą wreszcie padać.Podbeskidzie 3 mecz na zero z tyłu?nie chce mi się w to wierzyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Mecz meczowi nie równy, Legia dziś win.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Peninsula Power FC - North Star BPL Firsts (under/over 1.5) Totals (Połowa) - Typ: 2 1,40  Tak na początek i w miare grubo  Witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
dla mnie powrot radovica to glowny argument za wygrana legii a podbeskidzie to czyste konto zachowa, ale pod warunkiem, ze legia zacznie w 7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Peninsula Power FC - North Star BPL Firsts (under/over 1.5) Totals (Połowa) - Typ: 2 1,40  Tak na początek i w miare grubo  Witam  222222222222222222222222-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
Legia wydaje się dobrym tropem jednak wielu podobnie zagra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
dla mnie powrot radovica to glowny argument za wygrana legii a podbeskidzie to czyste konto zachowa, ale pod warunkiem, ze legia zacznie w 7  jak dopuścili beznadziejną Wisła do tylu okazji to aż strach co będzie z Legią jak zagrają na podobnym pooziomie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
W drugim meczu myślę również nad overem kursy sympatyczne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Jaki tam mają stan murawy Podbeskidzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
w lubLinie pogoda nietega, sypie wsciekle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
w Poznaniu też padało teraz juz wszystko się topi pewnie i w Zag. do meczu będzie ok
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Jaga x2 Legia Milan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
dla mnie powrot radovica to glowny argument za wygrana legii a podbeskidzie to czyste konto zachowa, ale pod warunkiem, ze legia zacznie w 7  jak dopuścili beznadziejną Wisła do tylu okazji to aż strach co będzie z Legią jak zagrają na podobnym pooziomie No prosze cie bo Legia w życiowej formie .. to samo kalectwo jak nie większe . Ogólnie to loteria ta nasza kopana ... bo nie przewidzisz który kiks wpadnie do siatki a który nie ....ale w wywiadzie zawodnik powie ze przymierzył z precyzją aptekarza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Legia wydaje się dobrym tropem jednak wielu podobnie zagra... I to czyni  Jak się Was czyta, to nic, tylko grać. Obyście mieli rację. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|