|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
bts w Niemczech dobrze wyglada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
dla mnie powrot radovica to glowny argument za wygrana legii a podbeskidzie to czyste konto zachowa, ale pod warunkiem, ze legia zacznie w 7  jak dopuścili beznadziejną Wisła do tylu okazji to aż strach co będzie z Legią jak zagrają na podobnym pooziomie No prosze cie bo Legia w życiowej formie .. to samo kalectwo jak nie większe . Ogólnie to loteria ta nasza kopana ... bo nie przewidzisz który kiks wpadnie do siatki a który nie ....ale w wywiadzie zawodnik powie ze przymierzył z precyzją aptekarza  nie twierdzę, że są w życiowej formie, ale większego kalectwa niz Wisła nie ma. to, że im nie wyszło z Gks, ok, ale już niecierpliwość i robienie napięcia przed miesiączkowego i wyciąganie wniosku, że już do końca tak będzie i prześmiewienia to już typowa polska mentalność. od razu powinni wygrać po 18-0, raz, że trzeba pamiętać, że te wszystkie baloniki wysoko nie latają, a wszyscy spodziewają się, że od razu dana drużyna po kilku transferach wyleci w kosmos, dwa mierzmy siły na zamiary, długo nie było i nie będzie cudu miodu orzeszków w poziomie naszej ligi. U siebie się otworzą, więc będzie łatwiej niż przy murowaniu, a obrona i człowiek zagadka na bramce skłania mnie do poważnego rozważenia, żeby zagrać na Legię
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Adelaide Cobras zaraz trzeb uderzać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
De Graafschap - FC Volendam OVER 2.5 FC Den Bosch - SC Veendam OVER 2.5 FC Eindhoven - Fortuna Sittard OVER 2.5 FC Emmen - Go Ahead Eagles OVER 2.5 FC Oss - Sparta Rotterdam OVER 2.5 MVV Maastricht - Helmond Sport OVER 2.5 SC Telstar - Cambuur Leeuwarden OVER 2.5 na 8meczy z 2holenderskiej, w tych 7 podanych widzą mi sie same overy  . To byloby zbyt proste ale spróbujemy cos takiego w roznych kombinacjach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
bardzo dziwne robben, ze widzisz te overy szczegolnie, ze buki placa @ [email protected] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2013
Posty: 103 |
Adelaide Cobras zaraz trzeb uderzać 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
siemasz Bitkowski  to co, Rennes ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
jednak będę się trzymał postanowienia, że nie ruszam naszej skopanej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
siemasz Bitkowski  to co, Rennes ?  st etienne aż za ładnie wygląda, a rennes tradycyjnie dało dupy przed tygodniem i nie wykręcili ludziom bts'a to teraz pewnie założą Zielonych, ale mimo wszystko w opcji dnb, ale jo nie ruszam . wolę inną peffkę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
1 Powyżej 7.0 Volga Nizhny Novgorod v Kuban Krasnodar (Azjatyckie rzuty rożne) 08/03/2013 Brak 1.85 Odbędzie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
młode a strzelają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
siemasz Bitkowski  to co, Rennes ?  chodzi mi glowie jedynka, ale w wersji dnb bo remisu wykluczyc nie sposob ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Bitek a Koguty jak widzisz? bo kursy na podwójną szansę kuszą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 603 |
1 Powyżej 7.0 Volga Nizhny Novgorod v Kuban Krasnodar (Azjatyckie rzuty rożne) 08/03/2013 Brak 1.85 Odbędzie się  widze,że forma jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
1 Powyżej 7.0 Volga Nizhny Novgorod v Kuban Krasnodar (Azjatyckie rzuty rożne) 08/03/2013 Brak 1.85 Odbędzie się  widze,że forma jest  taaaa. Środa i Czwartek, najchętniej bym wymazał z pamięci. Dziś zagram jeszcze tylko Legia Win & over corners 10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ooooo kangurki jednak over, luuubię to ... w 90 minucie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
4fun Milan X + Legia X  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|