Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#579357 23/05/2006 20:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
J
member
member
J Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
Quote
Quote
mam takie pytanko
gdzie wy widzicie te konto w polskim banku??
bo ja widzę coś takiego
Bank: SEB
Unionkatu 30
Helsingborg
???????????

Moje konto -> Wplac pienaidze -> przelewy 24



No tak, ale co dalej?
Gdzie to wpłacać?

[Aby skorzystać z Przelewy24.pl, wybierz swój bank na liście oraz wprowadź kwotę jaką chcesz wpłacić na swoje konto Betsson i zatwierdź klikając na „WPŁATA”]

Żadna lista banków mi się nie ukazuje

Bonus: Unibet
#579358 23/05/2006 21:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
J
member
member
J Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
już ok- udało się wpłacić
trzeba w przeglądarce odblokować wyskakujące okienko z "Przelewami24"

#579359 23/05/2006 21:49
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Co to wogole za firma? Najpierw obiecuja mi 10 zl zwrotu za zaklad na gieldzie... nie dostalem... pozniej obiecuje mi 40 zl bonusu za anulowany zaklad (czerwona kartka w finale LM - w sumie niezle sie na tym przejechali, bo pewnie sporo by zarobili gdyby nie anulowali). Oczywiscie obiecanych 40 zl jak nie bylo tak nie ma. Maila wyslalem dopiero po finale LM, bo wczesniej nie mialem dostepu do sieci. Pewnie dlatego nie dopisali - bo skoro byla czerwona kartka to pewnie juz polozyli laske na swoje obietnice... no comments

#579360 23/05/2006 22:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Co to wogole za firma? Najpierw obiecuja mi 10 zl zwrotu za zaklad na gieldzie... nie dostalem... pozniej obiecuje mi 40 zl bonusu za anulowany zaklad (czerwona kartka w finale LM - w sumie niezle sie na tym przejechali, bo pewnie sporo by zarobili gdyby nie anulowali). Oczywiscie obiecanych 40 zl jak nie bylo tak nie ma. Maila wyslalem dopiero po finale LM, bo wczesniej nie mialem dostepu do sieci. Pewnie dlatego nie dopisali - bo skoro byla czerwona kartka to pewnie juz polozyli laske na swoje obietnice... no comments

Wszystkie osoby , ktore spelnily warunki obu promocji otrzymaly bonus.

#579361 24/05/2006 05:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
BANIK o jaki kod chodzi do pokera przy pierwszym przelewie i gdzie go mozna znalezc ??

#579362 24/05/2006 08:22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7
Czy istnieje możliwość zmiany konta na PLN ?
Jakie sa aktualnie promocje ?

#579363 24/05/2006 11:20
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Czy istnieje możliwość zmiany konta na PLN ?
Jakie sa aktualnie promocje ?

Promocja [color:"red"] 123zł+123zł[/color](lub rownowartosc winnej walucie) trwa do 10 czerwca , polega na podwojeniu depozytu do 123zł.
Przed wypłata kwote bonusowa nelezy
5-krotnie obrocic na zakaldach bukmachesrkich z minimlanym kursem 1.23 za kupon.
W ramach promocji wlicza sie takze depozyty MB/neteler , pod warunkiem doslania skanu dowodu tozsamosci.
Przed dokonaniem wymaganego obrotu kwoty bonusowej i depozytu nie mozna wprowadzac na gielde ani do pokera.

Regulamin promocji

http://www.betsson.pl/promocje/mecz/

Co do zmiany waluty na koncie, obawiam sie ze nie ma takiej mozliwosci, chyba ze musialbys zamknac stare konto i otowrzyc nowe.

[color:"blue"] Przelewy24 w betsson.com! [/color]

#579364 24/05/2006 12:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Wczoraj o 23 zlecilem wyplate, dzisiaj o 11 na koncie w MB. Brawa dla Betsson!

#579365 24/05/2006 14:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
Czy aby otrzymać bonus trzeba przesłać skan dowodu(depozyt wpłacony przez przelew24.pl)?Jak długo czeka sie na dopisanie bonusa?

#579366 24/05/2006 14:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
zleciłem pierwszą wypłatę na mb, czy muszę wysyłać im jakiś skan dowodu? jak tak to na jaki adres?

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#579367 24/05/2006 15:27
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
nie no limity to mają zajebiste

próbowałem zagrać Włochy-Dania U21 HT/FT za 20 euro to przyjęli mi tylko 10 , LOL

#579368 24/05/2006 15:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
zleciłem pierwszą wypłatę na mb, czy muszę wysyłać im jakiś skan dowodu? jak tak to na jaki adres?

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

pomoc@betsson.com

W przypadku przelewu skan nie jest konieczny, aczkoliwek niewykluczone ze przed wyplata moga poprosic o niego.

#579369 24/05/2006 15:45
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Przelewy 24 do godziny 10.00 jutro zostaly zablokowane w celu modernizacji.

#579370 24/05/2006 15:49
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
aby wypłacićna MB należy najpierw tą drogą wpłacić? Nie mogęwypłacić na MB jeśli wpłacałem kartą lub przelewem...?

#579371 24/05/2006 15:58
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Teoretycznie nie, ale sprobuj dac zlecenie, prawdopoodbnie poprosza o dodatkowe skany (dowod i karta) i powinno przejsc.

#579372 24/05/2006 16:11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
Banik - masz zapchaną skrzynkę!

#579373 24/05/2006 16:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
a ten bonus poker jak to w koncu jest ile trzeba uzbierac punktow zeby juz cos dostac ??

#579374 25/05/2006 10:43
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
a ten bonus poker jak to w koncu jest ile trzeba uzbierac punktow zeby juz cos dostac ??

https://www.betsson.com/pl/poker/player%2Dpoints/

#579375 25/05/2006 10:45
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Modernizacja "Przelewy24" przedluzy sie do jutra do godziny 10.00

#579376 25/05/2006 11:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czy wypłata na konto w polskim banku jest bez prowizji-chodzi mi o Inteligo-wyplacał ktos?

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1