Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 25 1 2 20 21 22 23 24 25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Co myślicie o Uli dzisiaj, kurs 3 kusi, a Hampton to znowu nie jakaś tam czołówka. H2H, ale w tamtym czasie dyspozycja Uli nie była najlepsza. ja bym zagrał:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Dobra to juz po dobranockach, wiec czas na powazniejsze tematy.

U Simona trzy sety mi podchodza, ze wskazaniem na Gillesa.

I Leyton wcale przegrac nie musi.

hmm

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Exp
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Exp
hahaha Jurek ten gem ukazuje cala Twoja gre w tym meczu laugh
Hahaha ten gem pokazał jaki z ciebie znawca laugh
dlaczego? umiesz czytac? zajmij sie lepiej soba
Przestałem się masturbować dawno temu.

A ty zajmuj się dalej obśmiewaniem.
nic nie poradze, ze gral dzis jak leszcz, jakby choc troche powalczyl tak jak to robil na przyklad w DC to szacunek by sie nalezal.

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
niestety ale przed Jurkiem jeszcze dużo pracy

tutaj akurat stosunkowo wolna nawierzchnia średnio pasowała, ale takich meczy gdzie skróciki i strzały na pałę nie będą wchodzić będzi więcej i trzeba znaleźć plan B, bo może to się kilka razy większą liczbą UE w stosunku do winnerów

o załamywaniu się jedną piłką i waleniu jeszcze mocniej w następnych to w ogóle chyba nie ma co mówić, bo każdy to widzi ...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Ulka jak najbardziej. Dlaczego nie kurs fajny. Jak z Sloane potrafiła wygrac, to tym bardziej z Hampton jest wstanie.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
dobra Hampton dzis tez moze to samo zrobi z Ulka i bedzie niezle.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Originally Posted by Napoleon
Ulka jak najbardziej. Dlaczego nie kurs fajny. Jak z Sloane potrafiła wygrac, to tym bardziej z Hampton jest wstanie.
ja sobie zagram za stowke, oby chociaz troche powalczyla;)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Hampton ostatnio grała zajebiście na AO z Azarenką nie wiem jak teraz się prezentuje ale akurat tamten mecz grała rewelacyjnie

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Max11
Hampton ostatnio grała zajebiście na AO z Azarenką nie wiem jak teraz się prezentuje ale akurat tamten mecz grała rewelacyjnie

spuściła z tonu mimo to powinna z Ulą wygrać.


Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by Fernando Gonzalez
niestety ale przed Jurkiem jeszcze dużo pracy

tutaj akurat stosunkowo wolna nawierzchnia średnio pasowała, ale takich meczy gdzie skróciki i strzały na pałę nie będą wchodzić będzi więcej i trzeba znaleźć plan B, bo może to się kilka razy większą liczbą UE w stosunku do winnerów

o załamywaniu się jedną piłką i waleniu jeszcze mocniej w następnych to w ogóle chyba nie ma co mówić, bo każdy to widzi ...


Co do Jerzego, to podchodził bym jednak z dystansem.
Rok temu turlal sie po Czelkach. W tym gra juz nie w Czelkach a powaznych turniejach. Czy to nie jest i tak spory sukces z jego strony i progres?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Kamilosx
Ale żenada Jurek, nienawidze jak ktoś tak olewa swoją bądź co bądź pracę ;|

Najgorszy mecz jaki widziałem gdzieś tak od roku, chyba żadnej porządnej wymiany nie było puke



I komentarz z MTFu :

"Verdasco's performance was disgusting. Embarrassing. Awful. Terrible. Shit. Atrocious. Worthy of a fine... call it any way you want but i don't think i've ever seen a worse performance than what i've seen today

I feel sorry for people who paid for this utter shit"

http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=240314

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Ula wbrew pozorom ma wygrane z niezlymi rywalkami, ostatnio Stephens, Vinci, Schiavone, Ivanovic.

Hampton chyba bez jakichs speklakularnych wynikow, Hantuchova i Bertens ewentualnie.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Federer 32 lata, a ciagle go nie moga zaczac seryjnie ogrywac laugh Nadal juz sie skonczyl, a Roger nie dosc, ze zaczal blyszczec duzo wczesniej od niego (z racji wieku oczywiscie) to skonczy blyszczec tez po Nadalu wink

iti #5796337 12/03/2013 05:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Originally Posted by iti
Federer 32 lata, a ciagle go nie moga zaczac seryjnie ogrywac laugh Nadal juz sie skonczyl, a Roger nie dosc, ze zaczal blyszczec duzo wczesniej od niego (z racji wieku oczywiscie) to skonczy blyszczec tez po Nadalu wink
z Murrayem i Djokiem już gorzej wygląda:)

mxk #5796338 12/03/2013 05:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by mxk
Originally Posted by iti
Federer 32 lata, a ciagle go nie moga zaczac seryjnie ogrywac laugh Nadal juz sie skonczyl, a Roger nie dosc, ze zaczal blyszczec duzo wczesniej od niego (z racji wieku oczywiscie) to skonczy blyszczec tez po Nadalu wink
z Murrayem i Djokiem już gorzej wygląda:)
Nie wymagajmy cudow od niego. Oni sa w swoim absolutnym prime wink

iti #5796340 12/03/2013 05:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by iti
Federer 32 lata, a ciagle go nie moga zaczac seryjnie ogrywac laugh Nadal juz sie skonczyl, a Roger nie dosc, ze zaczal blyszczec duzo wczesniej od niego (z racji wieku oczywiscie) to skonczy blyszczec tez po Nadalu wink
Federer wygrał swój pierwszy szlem w wieku 23 lat, Rafa zgarnął RG mając 19 lat.

Keep on trolling piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
no to Simon teraz smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
początek wymarzony laugh 3 BP

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Rusty
Originally Posted by iti
Federer 32 lata, a ciagle go nie moga zaczac seryjnie ogrywac laugh Nadal juz sie skonczyl, a Roger nie dosc, ze zaczal blyszczec duzo wczesniej od niego (z racji wieku oczywiscie) to skonczy blyszczec tez po Nadalu wink
Federer wygrał swój pierwszy szlem w wieku 23 lat, Rafa zgarnął RG mając 19 lat.

Keep on trolling piwo
Jestes idiota? Chodzilo mi o to, ze Roger zaczal blyszczec zanim Nadal wskoczyl na swoj poziom - niech bedzie, ze tym poziomem jest wygranie szlema. Roger zrobil to wczesniej - Nadal juz kilka razy mial dlugie kontuzje, a Roger dorzucil kolejnego szlema w ubieglym roku, jak Nadal sie leczyl. Akurat to nie mialo na celu pokazanie, ze Federer > Nadal, bo to bez sensu.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
32 lata, a gra i z tego co widac, grac jeszcze moze na dobrym poziomie rzekłbym kilka lat jeszcze.

Piłkarz pelnie swoich mozliwosci osiaga w wieku 30 lat. Jak jest z tenisistami? Kiedy oni maja swoj najwiekszy rozkwit? Moze tak jak pilkarze?

Strona 22 z 25 1 2 20 21 22 23 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1